Skocz do zawartości

Spontaniczne przebłyski kreatywności NiebiańskichKredek


Recommended Posts

Trudno mi uwierzyć, że jeszcze parę lat temu rysowałam tylko tradycyjnie, teraz wydaje się to tak odległe...

W sumie, to nie żałuje mimo wszystko, tradycyjny rysunek ma swój oryginalny czar, ale rysowanie graficzne dodaje bardzo wiele nowych możliwości. 

Narysowałam trochę prac przez te kilka lat kiedy mnie nie było, nie wszystkie uważam za udane więc raczej dodam tu te z których jestem jak na tą chwile du-- nie nie, może lepsze słowo to będzie zadowolona, bo raczej dumna nie mam być z czego, sporo pracy wciąż przede mną. A tablet na ta chwile leży i czeka na kolejne moje oświecenie. 

Pracę niestety będą raczej związane z innymi fandomami z kuli tego, że na dobre zaczęłam bawić się tabletem będąc w kilku innych grupach ale mam nadzieję, że nie będzie z tym problemu. 

Jeśli chodzi o moją otwartość względem kilku opcji tutaj cóóóż...

Kawaii Button: Request Open by miemie-chan3Kawaii Button: Colab Special by miemie-chan3DA Button: Art Trades Special by miemie-chan3Kawaii Button: Commish Closed by miemie-chan3

Special oznacza, że musicie mnie najpierw zapytać czy mam ochotę na współpracę w takiej aktywności jak Collab'y czy  Art Trade'y. 

Czemu Commissions jest niedostępne? Cóż... nie uważam siebie za artystę który jest gotowy na robienie rysunków za pieniądze, może to się odmieni, jak na razie jest tak a nie inaczej. 

Na Requesty jestem otwarta, ponieważ jest to dobre ćwiczenie. Jednakże nie mogę powiedzieć ile poszczególne pracę mogą mi zająć. 

Jestem osobą, która ma obecnie 23 lata, więc również wiele obowiązków oraz nerwów i zmartwień. Zatem mam nadzieję, że zrozumiecie. 

W sumie to mam pomysł!

  1. PervKapitan
  2. Kruczek
  3. Wolne

Jak na razie trzy wolne miejsca na zamówienie jakiegoś rysunku. 

Co do warunków zamówień, raczej chciałabym by to były kuce, ewentualnie coś z pokroju fandomu FNAF albo Undertale, ponieważ są to fandomy w któych mam jakiekolwiek doświadczenie w rysowaniu postaci, z ludźmi... mogłoby być ciężko. 

A jeśli chodzi o wykończenie rysunku, czy to ma być szkic, pełny rysunek z kolorami, albo cieniami, tłem... to też jest kwestia, którą będę musiała przedyskutować z osobą zamawiającą, albowiem eksperymentuje częste ze swoim stylem jak zaraz zobaczycie więc, każdemu może podobać się inne wykończenie. 

 

O.K! Myślę, że możemy teraz dodać w końcu parę moich prac! Zatem, taaaa...

(Będę musiała partiami po przesyłać pracę, ograniczenia MB)

 

 

 

Spoiler

__digital_art___choose_your_eevee__fiona_s_eevee_by_blackywhitebreeze-d91ob88.png

 

 

Spoiler

1__digital_art___life_is_strange_by_nellycrayons-da0c26h.jpg

 

 

Spoiler

1__special_art___together_in_the_scarf_by_blackywhitebreeze-d9fihra.jpg

 

Edytowano przez CelestialCrayons
  • +1 2
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prac Ciąg Dalszy II: 

 

 

Spoiler

Auber ver.2.png

 

 

Spoiler

MLPOLSKA1.png

 

 

Spoiler

newsketch1a-1.png

 

Ciąg dalszy nastąpi! 

Tak swoją drogą wiem, że ostatnia praca nie jest dokończona, ale nie powstrzymuje mnie to od pokazania jej ^w^''

Zastanawiam się czy nie umieszcze tego w google doc, czy coś... ponieważ jednak zmniejszanie niektórych artów trwa i zajęło by mi to sporo czasu by dodać te które chcę... 

Więc być może umieszczę później wybrane arty w dokumencie i podam linka, tak będzie prościej, a jak na razie zostawiam te kilka z nich, ponieważ nie mam tak dużo czasu w tym momencie. 

Edytowano przez CelestialCrayons
  • +1 1
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ciekawy styl, dość proste cieniowanie, które ma swój urok. Najbardziej mi się podoba ostatnia praca, mimo że nie dokończona to jednak cóż, ten kuń tak ślicznie wyszedł i ładnie narysowana mordka wraz z płatkami Floweya (bo to on, nie? xD) :3 

 

Myślę że bym mogła zamówić o Ciebie requesta, skoro póki co jestem pierwsza. Należę do osób cierpliwych, szczególnie jak mam nie płacić za tak dobrą pracę (moim zdaniem powinnaś spróbować coś sprzedać, ale na forum raczej za mało ludzi jest, jakiś tumblr czy deviantArt) ale póki jest darmowe to korzystam. Jak zaakceptujesz to na PW wyślę refki do mojej postaci, bo nie wystarczy chyba jedna więc nie chce zaśmiecać forume :rainderp: 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PervKapitan: Dziękuje za miłe słowa! Byłeś blisko! Ale to nie on jednak, jeden z OC'ków jakie stworzyłam. Ma bardzo ciekawą historię, którą może kiedyś bardziej nakreślę, gdy zrobię jakąś kolejną pracę z nim. Wiem, że cieniowanie jest proste, mój styl zazwyczaj wygląda lepiej bez nich ponieważ jest bardziej kreskówkowy. Co do request'a, jasne! Napisz mi tylko na PM jakieś szczegóły na ten temat bym mogła oszacować szanse czy dam radę to dobrze narysować. 

 

Mówiąc o rysunkach! Tutaj macie już przygotowaną przeze mnie całą galerie ponieważ forum jest dość ograniczone w ilości przesyłanych prac w poście. Każdy link jest do innego albumu, z jakiegoś powodu nie widzę nigdzie opcji był mogła dać linka do wszystkich albumów naraz: 

 

Steven Universe:

Five Nights at Freddy's:

Tattletail:

Undertale:

Icons:

Pixelarts:

I jako bonus, chcę jeszcze podzielić się pracami ludzi, którzy doceniają moją kreatywność w jakiś sposób, innymi słowy, fanarty!

Fanarts:

 

Mam nadzieję, że Wam również przypadnie do gustu moja kreatywność. 

Jeśli chodzi o MLP, aktualnie rysuje jeden rysunek, jednak nie jest ona jeszcze skończony, jeśli ktoś chcę zobaczyć mały spoiler, here it goes!: 

 

Spoiler

New canvasColor11.png

 

Edytowano przez CelestialCrayons
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest naprawdę świetne, trudno uwierzyć, że nie uważasz że jesteś gotowa na prace za pieniądze~^^ 
Nie siedzę za głęboko w fandomach Fnafa i Undertale, ale to wygląda naprawdę dobrze. 
Ach, no i skoro darmowe requesty, to zamawiam drugie miejsce po Pervi! Szczegóły podeślę na PW. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, CelestialCrayons napisał:

Mówiąc o rysunkach! Tutaj macie już przygotowaną przeze mnie całą galerie ponieważ forum jest dość ograniczone w ilości przesyłanych prac w poście. Każdy link jest do innego albumu, z jakiegoś powodu nie widzę nigdzie opcji był mogła dać linka do wszystkich albumów naraz:

Zawsze możesz wrzucić na imgura i dawać tutaj linki z imgura, by wyświetlał się art ^^

Ale tak też jest dobrze. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...