Skocz do zawartości

Dzień dobry wieczór


Hajsiak

Recommended Posts

Witam, witam i o zdrowie pytam.
Ja jestem jakimś jakimś rudym NoName'em spędzającym 90% czasu przy grach, a w nocy nie śpi bo ogląda filmiki na YouTube i kucyki na swoim strychu spożywając przeterminowane Twixy. w szkole ,,kujon", który jakimś cudem znalazł sobie znajomych. Gram w wszystko co przypadnie mi do gustu i tak samo jest z muzyką :P. Z kucyków najbardziej spodobały mi się RD i Twilight. Dlaczego? Nie wiem, u mnie wszystko jest jedną wielką zagadką :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 
skąd pomysł na nick? 
Wierzysz, że istnieje uniwersum w którym to przeterminowane Twixy pożerają Ciebie i Twoich pobratymców? 
Znalazłeś sobie znajomych, ale czy znalazłeś przyjaciół? Mam na myśli, czy te osoby są Ci tak bliskie, że mógłbyś na nie liczyć podczas ukrywania się przed gigantycznymi przeterminowanymi Twixami? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kruczek napisał:

Witaj, 
skąd pomysł na nick? 
Wierzysz, że istnieje uniwersum w którym to przeterminowane Twixy pożerają Ciebie i Twoich pobratymców? 
Znalazłeś sobie znajomych, ale czy znalazłeś przyjaciół? Mam na myśli, czy te osoby są Ci tak bliskie, że mógłbyś na nie liczyć podczas ukrywania się przed gigantycznymi przeterminowanymi Twixami? 

A nick całkiem przypadkiem wyszedł pare lat temu gdy grałem z znajomymi na jednym z serwerów SA:MP, dostałem bana za zwyzywanie pewnej nie wartej uwagi osoby. Miałem zmienne IP internetu więc gdy wszedłem na serwer (logując się na konto gdzie miałem trwającego bana) mogłem grać ale po paru minutach poleciał PERM za omijanie bana. Skoro moje konto (z głównym uwczas nickiem) było zbanowane musiałem wykombinować inny. Dałem taki na tzw. pałę ,,Hajsy" i tak grałem z 2 miesiące do upadku tamtego serwera. Wtedy zacząłem grać z tamtą ekipą na innym serwerze. Tym razem typu Truck + RP. Jako że w SA:MPie zmienia się nick w tym ,,launcher'ze" i zapomniałem go zmienić. Dopiero po dość sporych postępach na serwerze, gdy pomyslałem nad dołączeniem do frakcji zobaczyłem, że ten cały czas grałem z tym pseudonimem wymyślonym na poczekaniu. Jako, że zmiana nicku wiązała się z zapłaceniem dość dużej kwoty (w walucie serwera, zarabiało się ją rozwożąc towary, pracując w frakcjach itp) zostałem przy tym. I jako, że grałem tam z 2-3 lata większość osób znała mnie po tym nickiem i taki został.
Karmelowo-czekoladowe potworki zjadające ludzi... hmm. Było by ciekawie, ale wątpie, że ktoś coś takiego już stworzył.
Co do tego czy to przyjaciele czy tylko koledzy to sam nie jestem pewien. Z jednej strony to najbliższe mi osoby (nie licząc krewnych), a z drugiej strony po jakimś czasie by o mnie zapomnieli, ale raczej przed takimi Twixami dali by mi się schować :)

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...