Skocz do zawartości

Jak świat się zakończył [NZ][Sad][Violence][Human][SF][Post-apo]


Recommended Posts

Witam wszystkich.
Jestem w trakcie pisania kolejnego i mam nadzieję, że lepszego niż poprzedni fanfika. Żywię szczere nadzieje, że wam się spodoba.

 

Życzę miłej lektury i dziękuję osobie kryjącej się pod nickiem "Matrix Growy", za to, że wprowadza korekty w tekście.

my_little_star_by_backlash91-d8i16jq.thumb.jpg.d151baf6aac2f2bdc5a753975ff725a6.jpg

 

Prolog

 

Część I

 

Część II – Akt I

 

Część II – Akt II

 

Część II – Akt III

 

Część II – Akt IV

 

Część II – Akt V

 

Część II – Akt VI

 

Część III — Akt I

 

 

Aktualizacja z dnia 16.06.2020: Dodanie nowej części po 552 dniach... Najbliższa aktualizacja opowiadania, połączona będzie ze scaleniem wszystkich aktów drugiej części w jeden dokument na Google Docs.

Edytowano przez Sinusoid
Aktualizacja opowiadania
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem. Przeczytałem.

Spoiler

Nie powiem, dość mnie wzruszyło na razie. 

Za dużo jednak nie mogę powiedzieć, bo i fragment krótki. 

Ten rozdział/część oceniam na... za fabułę 4/10, czuje się jakbym to już widział... wyczujcie ten ton mowy. Styl... czemu wszystko jest kursywo? Ale w każdym razie 6/10. 

Reszta  jest milczeniem. to takie 5/10.

 

Razem 5+/10 ten fragment.

Czekam na następny, powodzenia.

Pozdrawiam, Ziemniak.

Edytowano przez Ziemniakford111222
kurcze, nie skończyłem a mi wysłało
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

 

Na początek pragnę podziękować za wszystkie opinie na temat opowiadania.


Wrzucam dzisiaj krótką kontynuację. W założeniu miałem to wrzucić gdy skończę całą część drugą, jednakże przez pewne sytuacje prywatne nie wiem ile mi to zajmie, dlatego wrzucam wam dzisiaj
 

Część Drugą - Akt I
 

O czym jest Akt I Części II?

Spoiler

Jest to czytanie listu Soarina oraz jednej małej pegaz do Rainbow Dash.

 

Mam nadzieję, że wam się spodoba. 

Edytowano przez Sinusoid
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witajcie.

 

Trochę mi zeszło z tym aktem, jednak uważam go za całkiem dobry. Złamałem również swoje założenie jednego listu na akt.

 

Mimo wszystko mam nadzieję, że się spodoba.

 

Dziękuję również osobie kryjącej się pod majestatycznym nickiem "Matrix Growy", za to, że wprowadza korekty w tekście.

 

 

Część Druga - Akt III

Edytowano przez Sinusoid
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam ponownie. 

 

Podrzucam wam na święta, świeżo co skończony Akt IV. Pierwszym, co zauważycie będzie inna struktura opowiadania. Sun w komentarzu pod moim innym fanfikiem, (To the Moon) nakierował mnie jak poprawnie formatować w Google Docs. Zrobiłem to bardziej poprawnie i mam zamiar poprawić także wcześniejsze części fika "Jak świat się zakończył".

 

Co dalej z "Jak świat się zakończył"?

Spoiler

W Akcie V zamkniemy parę wątków i przejdziemy do "Części Trzeciej", w której będę chciał poprowadzić już czytanie książki przez Twilight. 


 

Kończmy jednak to gadanie. Zapraszam do czytania i oceniania. Wesołych świąt moi drodzy.

 

 

Część Druga – Akt IV

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

O, witam wszystkich bardzo serdecznie.

 

Tak, wciąż żyje i dodaje akt V. Miałem zamiar zamknąć w nim już część trzecią, ale jednak nie dałem rady. W akcie VI część druga zostanie zamknięta na amen. Wrzucam to po ośmiu miesiącach od ostatniej aktualizacji, więc pewnie każdy już zapomniał o całym moim fanfiku, ale mam nadzieję, że akt V się wam spodoba. 

 

Zapraszam do czytania, komentowania oraz oczywiście oceniania. Miłej lektury.

 

Część Druga – Akt V

 

Dla osób zainteresowanych tak długą przerwą w pisaniu, zostawiam poniżej krótkie wyjaśnienia.

 

Spoiler

Więc krótko i na temat.

Osiem miesięcy bez żadnej aktualizacji. No niestety, miałem przez ten czas bardzo ciężki okres w życiu pełen radości, bólu i smutku. Radość nie jest tutaj ironiczną wstawką, lecz faktem. Jak wiemy w życiu nie może być za dobrze i tak się też w pewnym momencie stało, że radość się skończyła i przyszedł ogromny smutek. Jednak co było to było, przetrwałem i  wracam do was z nową energią, i wydaje mi się, że świeżymi pomysłami na dalsze poprowadzenie tej opowieści.

Życzę wszystkim czytającym tego co najlepsze i do usłyszenia w kolejnych częściach oraz fanfikach. 

 

Edytowano przez Sinusoid
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Sinusoid napisał:

Tak, wciąż żyje i dodaje akt V. Miałem zamiar zamknąć w nim już część trzecią, ale jednak nie dałem rady. W akcie VI część druga zostanie zamknięta na amen. Wrzucam to po ośmiu miesiącach od ostatniej aktualizacji, więc pewnie każdy już zapomniał o całym moim fanfiku, ale mam nadzieję, że akt V się wam spodoba. 

 

No niby tak, ale jednak nie. O ile na początku po takiej przerwie miałem zaćmę, to gdzieś z tyłu głowy coś mi majaczyło. Praktycznie po przeczytaniu tego wszystko mniej więcej pamiętam. 

 

Tak, masz racje, spodobało się i mam nadzieje, że nic się takiego nie przydarzy znów, co przerwie aż tak tok pisania i mej kruchej pamięci wiecznej. Niestety fragment znów jest dość krótki, a jedyne co mogę powiedzieć, to to, że niezdrowo buduje we mnie ciekawość co dalej. Co jest plusem, bo zachęca do dalszego czytania i oczekiwania. I będzie czekał kurcze choćby znów osiem miesięcy, byleby dowiedzieć się, jak autor chce to zakończyć, wyjaśnić i rozwiązać. 

 

Pozdrawiam, i  przepraszam za ten przedwcześnie wysłany post xd

Dzienna dawka spartaczenia z mej stronie zaliczona.

Edytowano przez Ziemniakford111222
przypadkowo przedwcześnie wysłałem... jak nie ja, to kto?
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. 

 

Podrzucam wam "Akt VI", który jest zakończeniem części drugiej, która ciągnęła się i ciągnęła. Zapraszam do czytania, oceniania i komentowania. 

 

Życzę miłej lektury.

 

Część Druga – Akt VI

 

Aktualizacja z dnia 19.12.2018: Znów zmieniłem trochę formatowanie, może teraz będzie lepiej się czytało.

Edytowano przez Sinusoid
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. 

 

Spokojnie, nie oszalałem i nie zrobiłem kolejnej części tak szybko :lunalaugh:. Od dłuższego czasu zastanawiałem się, czy nie dodać prologu, który napisałem jeszcze przed częścią pierwszą. Uważałem go, za zły, okropny i bezwartościowy twór, jednak moja znajoma przeczytała go i powiedziała, iż jest nawet nawet, i powinien się znaleźć w tej historii. A więc oto jest. 

 

Prolog

 

Wciąż mam wielkie obawy przed dodaniem go, ale do odważnych świat należy.:rainpriest: Zapraszam do czytania, oceniania i komentowania. 

 

Życzę miłej, dosyć krótkiej lektury. 

Edytowano przez Sinusoid
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam ponownie, jeżeli można tak rzecz, po "dłuższej" :rd2: przerwie?

Nie bijcie...:angelscoot: Nie miałem weny, czasu i inne takie wymówki. No, ale w końcu jest już część trzecia! Yeeeey! :lunahug2: Nie wiem jak będzie z jej jakością, bo jednak długa przerwa od pisania dała mi się we znaki.

 

Zapraszam do czytania, komentowania oraz oczywiście oceniania. Życzę miłej lektury.

 

 

Część Trzecia – Akt I

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...