Skocz do zawartości

Recommended Posts

No to nadszedł moment kiedy trzeba zaprezentować Midnight Dream :) 

 

Midnight_Dream_1.thumb.jpg.e5dc6eb2bf5e79f2ac4cafab3c5dad8c.jpg

 

Historia wciąż jest pisana na bieżąco, jednak jej początki można już prześledzić. Ostrzegam jednak przed:

  • Historia która została już napisana jest przemyślana i ostateczna. Możliwe ewentualne korekty gramatyczne.
  • Postać nie jest alicornem i nie planuję chwilowo tego, jednakowoż nie wykluczam.
  • Dla niektórych pochodzenie Midnight będzie na pewno powodem do marudzenia, jednak jestem świadom, że na takie powiązania często się patrzy nieprzychylnie, ale zdania nie zmienię. Taką postać chciałem stworzyć.
  • Midnight nie jest "zwyczajna", więc traficie na pewne rzeczy w historii które mogą być...inne. Jeśli ktoś się już na ten temat wypowie to proszę o konstruktywną krytykę ;) 
  • Może być trochę OP, jednak nie ma to większego znaczenia, chyba że w sesjach RPG. W takiej sytuacji zawsze istnieje korekta umiejętności, na potrzeby gry.
  • Wykorzystanie tego OC w opowiadaniach, jako NPC do sesji, itp., wymaga zgody jego twórcy (czyli Mua).
  • Wygląd jej przyjaciółki może się zmienić (musiałem na szybko coś znaleźć).

 

Historia zapisana jest w Dokumentach Google, gdzie na bieżąco ją piszę. Miała być to krótka historia, jednak w pewnym momencie stwierdziłem, że mam zbyt wiele pomysłów na jej życie aby to napisać skrótem. Tak więc ma już kilka stron i będzie ich prawdopodobnie jeszcze kilka. Miłego czytania :) 

 

HISTORIA POSTACI W DOKUMENTACH GOOGLE

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż nie patrzę jak inni i dla mnie ma sens całokształt tej OC. I nie wiem czy mogę rzec, że mam swoje trzy grosze w jej byciu. I jest na tyle dobra jest iż należy aktualnie, za zgodą autora, do mojego własnego ponyversum jako kanoniczna postać. Ciągle pracuje nad nią więc mogę rzec, że póki będzie się starał tak jak do tej pory, póty będzie tak samo dobra jak teraz. Polecam i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...