Skocz do zawartości

[Dyskusja] Przyszłość tęczowej klaczy


Jelly

Recommended Posts

Ohoj lotnicy!

Powoli G4 zbliża się ku końcowi i miejmy nadzieję, że zostaną zamknięte wszystkie wątki, ale nie stoi to nam na przeszkodzie, by pogdybać "co by było" ani tworzyć własnych teorii o postaciach, ale skupmy się na Rainbow Dash - w końcu to jej dział, nieprawdaż?

 

Jak waszym zdaniem będzie wyglądać przyszłość klaczy - chociażby na przestrzeni dziesięciu lat?

 

Moja przyszłość? Pff, banał! Zostać najlepszym Wonderboltem w historii! :lazyrainbow:

 

Jak zwykle skromna...  [Przewraca oczami.]

 

Pobije kolejne rekordy (o ile już tego nie dokonała), zostanie następcą Spitfire i będzie kształcić kolejne pokolenia Wonderbolts, a może założy własną szkołę lotniczą imienia Rainbow Dash? Czekamy na wasze pomysły!

 

To ze szkołą mi się podoba! :nipples:

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2018 o 15:01, Hajsiak napisał:

Z tą szkołą to nie taki głupi i nierealny pomysł, a przynajmniej według tego

  Odkryj ukrytą treść

 

 

 

Mnie ciekawi jak będą wyglądały tam lekcje. To może być ciekawe! :rd10:

 

Tak, czekam na oficjalną premierę.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zastanawia mnie w jakim dokładnie wieku jest teraz Rainbow Dash bo z grzeczności nigdy jej o to nie pytałem. 10 lat w sporcie to jest dużo ale mistrzowską formę można utrzymać śmiało przez 10 lat i co do przyszłości Rainbow Dash myślę że będzie jeszcze lepsza w tym co robi za sprawą ciągłego doskonalenia się, nabierze też wielkiego doświadczenia którym będzie mogła się dzielić z młodszymi przez co stanie się wielkim autorytetem dla swoich następców i naśladowców. Z wiekiem i doświadczeniem nabiera się też pokory więc powinna spoważnieć (Ale z szaleństwa nigdy się do końca nie wyrasta) i przestać się przechwalać przed każdym za to sprowokowana  po prostu bez gadania na totalnym luzie i bez spiny zrobi co trzeba wprawiając w osłupienie gapiów. Wydaję mi się że własnej szkoły nie założy ale zastąpi Spitfire i będzie szkolić nowych adeptów. A może zostanie jednym z prezesów w fabryce pogody jako że się zna na pogodzie no i ma kontakty z koronowanymi głowami?  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mój wiek zostanie za zawsze tajemnicą! :rdblink:

 

Ale niewątpliwie jeszcze przez długi czas utrzyma swoją formę, a może stanie się jeszcze lepszym lotnikiem niż teraz jest - kto wie?

Obstawiałabym, że najprawdopodobniej będzie na równi ze Spitfire szkoliła nowych lotników, a dopiero z czasem całkowicie przejmie akademię. Spitfire nie będzie wiecznie miała takiej formy, a możemy wywnioskować, że już trochę siedzi w lotnictwie, bo nie dają pierwszemu-lepszemu pegazowi takich zadań. Opcję z fabryką pogody bym odrzuciła - za mało ma z tą branżą wspólnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...