Skocz do zawartości

Hejka, jestem nowa


Szalona115

Recommended Posts

Hej

Nazywam się Aga i mam 14 lat oraz jestem nowa.

Nie zabardzo wiem jak zacząć, ale chciałabym dołączyć do Fandomu aby poznać nowych znajomych no i dla tego że od małego lubię MLP. Kucykami interesuje się już od około pół roku, o tym miejscu dowiedziałam się jakąś godzine temu oglądając na YT Pony writer.

Jestem także w Fandomie Undertale i na wattpadzie piszę encyklopedie AU oraz tłumaczenie z komiksu Burstale, oraz jedną fantastyke.

Nie mam ulubionego kucyka jednak bardzo lubię pegazy. Lubie rysować, bardzo, nawet. Kocham słuchać nightcorów (rock i pop) gdy słucham wymyślam różne postacie, aktualnie mam ich około 40 i wszystkie są narysowane, moją ulubioną OC jest Isa która ma swoją kucykową wersje.

Chm.... To chyba tyle z mojej strony, jakbyście chcieli jeszcze się o mnie czegoś dowiedzieć, to piszcie ;)

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szalona115 napisał:

Hej

Ave.

1 godzinę temu, Szalona115 napisał:

Nie zabardzo wiem jak zacząć, ale chciałabym dołączyć do Fandomu aby poznać nowych znajomych no i dla tego że od małego lubię MLP.

Zacznij od początku :).

 

Cóż, pozdrawiam, Ziemniak.

  • Lubię to! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Hej ! :D

 

Jak miło, że do nas wpadłaś ! Bardzo dobry wybór, mam nadzieję, że spotkasz tutaj wiele wspaniałych osób !! ;)

 

Nie byłabym sobą gdybym ci nie zadała kilku pytań :)

 

Uwielbiam słuchać Nightcorów - twoja ulubiona nuta ?

 

Grasz na jakimś instrumencie ?

Od jak dawna rysujesz?

 

Swego czasu pisałam na Wattpadzie ale niestety już nie te lata i nie ma czasu chociaż znalazłbym chwilę na przyjemną lekturę ;)

 

Pochwal się swoimi dziełami !

Życzę miłej nocy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nightcorów narazie najbardziej lubie truth of dare no i timber 

 

Gram na pianinie, a rysuje od ponad roku.

 

Moje książki

Burstale komiks

Encyklopedia AU

Trzy oblicza

(Moje książki są bardzo nieprofesjonalne)

 

To tyle, dzięki i cześć

Edytowano przez Szalona115
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2018 o 07:55, Szalona115 napisał:

Z nightcorów narazie najbardziej lubie truth of dare no i timber 

Gram na pianinie, a rysuje od ponad roku.

 

Widzę tutaj chyba jakąś mentalną bliźniaczkę! :rainderp:

 

Tak jak ty - uwielbiam nightcore! W sumie trudno mi określić ulubione piosenki, słucham wszystko, co mi się podoba w oryginale, mimo to Timber na pewno zaliczyłabym do tego kręgu.


Również gram na pianinie. Długo się uczysz? Jaką muzykę do gry preferujesz?

Ja uczę się jakoś 4 rok, od grudnia 2017 uczęszczam do szkoły muzycznej, aktualnie 2. klasa młodzieżowa. Osobiście uwielbiam grać ogólnopojętą rozrywkę i muzykę filmową. :soawesome:


W rysunku też siedzę jakoś rok, może nie jest to nic wybitnego. Jaki styl preferujesz i z czego najczęściej korzystasz?

Zaczęłam od kuców i głównie na kucach skończyłam. Głównie na tablecie, ale markerami też mam czasem przyjemność coś zrobić.

 

I ogólnie witam na forume i mam nadzieję, że znajdziesz sobie wygodny kącik! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jelly napisał:

Tak jak ty - uwielbiam nightcore! W sumie trudno mi określić ulubione piosenki, słucham wszystko, co mi się podoba w oryginale, mimo to Timber na pewno zaliczyłabym do tego kręgu.


Również gram na pianinie. Długo się uczysz? Jaką muzykę do gry preferujesz?

Ja uczę się jakoś 4 rok, od grudnia 2017 uczęszczam do szkoły muzycznej, aktualnie 2. klasa młodzieżowa. Osobiście uwielbiam grać ogólnopojętą rozrywkę i muzykę filmową. :soawesome:


W rysunku też siedzę jakoś rok, może nie jest to nic wybitnego. Jaki styl preferujesz i z czego najczęściej korzystasz?

Zaczęłam od kuców i głównie na kucach skończyłam. Głównie na tablecie, ale markerami też mam czasem przyjemność coś zrobić.

 Ucze się dosyć długo bo prawie 6 lat

2 lata w prywatnej szkole ale była za droga bo 200 zł miesięcznie 0-0, potem rok u siostry zakonnej która odkryła mój mezosopran/sopran, przez co mama zapisała mnie do muzycznej i jestem w 3 klasie młodzieżowej.  Co do muzyki do grania to ja lubie grać bardziej nowoczesne utwory i je preferuje, z nut uczę się tylko tego co jest na egzamin, a reszte wole ze słuchu grać bo mi wygodniej.

 

Bardzo lubie ołówkiem rysować i cieniować, rysuje stylem anime  portrety, sylwetki moich OC, albo kucyki, ale je wyjątkowo maluje, rysuje też na telefonie na programie Ibis paint, ten program jest bardzo dobry, mogę go polecić, bo mi osobiście bardzo się podoba :)

 

Z dnia na dzień lepiej się tu czuje, i coraz fajniej się bawie, bardzo dziękuje ci za wszystko i miłej nocki życzę :*

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Szalona115 napisał:

 Ucze się dosyć długo bo prawie 6 lat

2 lata w prywatnej szkole ale była za droga bo 200 zł miesięcznie 0-0, potem rok u siostry zakonnej która odkryła mój mezosopran/sopran, przez co mama zapisała mnie do muzycznej i jestem w 3 klasie młodzieżowej.  Co do muzyki do grania to ja lubie grać bardziej nowoczesne utwory i je preferuje, z nut uczę się tylko tego co jest na egzamin, a reszte wole ze słuchu grać bo mi wygodniej.

 

Bardzo lubie ołówkiem rysować i cieniować, rysuje stylem anime  portrety, sylwetki moich OC, albo kucyki, ale je wyjątkowo maluje, rysuje też na telefonie na programie Ibis paint, ten program jest bardzo dobry, mogę go polecić, bo mi osobiście bardzo się podoba :)

 

Z dnia na dzień lepiej się tu czuje, i coraz fajniej się bawie, bardzo dziękuje ci za wszystko i miłej nocki życzę :*

 

 

Szczerze powiem, że 200 zł to nie jest tak dużo za prywatną szkołę (albo to w okolicach Warszawy zawyżają ceny :rainderp:). Ja osobiście nie śpiewam jakoś wybitnie, dużo brakuje mi, bym szczerze powiedzieć, że robię to poprawnie/dobrze, a zwłaszcza mam problem z wyższymi dźwiękami, bo gdziekolwiek śpiewałam - zawsze niskim głosem, a teraz wymagany jest ode mnie mezzosopran.

 

Szanuję za rysowanie na telefonie, nigdy nie potrafiłam nic stworzyć: albo kartka, albo komputer.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Księżniczka Luna. napisał:

Witaj! Nawet nie wiesz, jak ja się cieszę, że kolejny kucyk do nas dołączył. Siostra ostatnio mówi, że za mało przyjaźni nawiązuję i się przepracowuję (rozumiesz pewnie :9rovb:), więc jakby co, zawsze chętnie pomogę/ pogadam.

Dziś będę strzegła twoich snów, jak oka w głowie. 

:lunalaugh:

 Dzięki wielkie, bardzo miło mi poznać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...