Skocz do zawartości

Koniec IV Generacji


Recommended Posts

Jak myślicie jak będą wyglądać ostatnie odcinki IV generacji?

 

Mnie to zastanawia czy Spike w końcu wydusi z Siebie coś i Rarity się dowie,i czy go odrzuci.Zostając przy Rarity ile razy powie Dresses/Fashion.

 

Została jeszcze kwestia Fluttershy i Discorda oraz Big Maca i Sugar Belle.Może uda się też Celestii coś zrobić więcej niż nic.

 

Jeśli chodzi o Mnie oczywiście 

 

A co do Spike'a to ciekawe czy będzie w V generacji.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zostaną alicornami, Spike nauczy się latać, a Lyra dostanie swobodny dostęp do magicznego lustra i będzie robić zakupy w Biedronce :drurrp: A tak na poważnie, to nie liczyłbym na spektakularne zakończenie serii, wyznania miłości i takie tam. Skończy się najprawdopodobniej zwykłym finałem (dwa odcinki). 

 

PS. Rarity wie. Co prawda Spike nie powiedział jej tego wprost, ale wie (odcinek, w którym Spike dał jej klejnot w kształcie serca). Nawet gdyby pojawiło się wyznanie, to zakończyłoby się co najwyżej całusem w policzek. Kucyk i smok? Niemożliwe... 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Triste Cordis napisał:

PS. Rarity wie. Co prawda Spike nie powiedział jej tego wprost, ale wie (odcinek, w którym Spike dał jej klejnot w kształcie serca). Nawet gdyby pojawiło się wyznanie, to zakończyłoby się co najwyżej całusem w policzek. Kucyk i smok? Niemożliwe... 

Prędzej czy później był mógł wyznać miłość do Ember, Spike ale nie jestem pewny?:twilight3:Spike prawdopodobnie może dostać skrzydła!:rdblink:

Edytowano przez Jakubas18
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Rarity od dawna wie o tym, że Spike się w niej buja. Musiałaby być idiotką, żeby się nie zorientować. Powiem Wam coś: dziewczyny często udają, że nie wiedzą, bo tak jest łatwiej i prościej z różnych względów.

 

A co do Spike'a, to duży spoiler z sezonu 8:

Spoiler

Dostanie skrzydła.

 

Wątpię też by wyrwał Ember. Nie ta liga.

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postacie z G4 na pewno będą w G5, bo są zbyt dobre by iść do kosza. Pewnie będzie tak, że będą jakimiś przewodniczkami, tak jak Celestia dla Twi. Przy okazji przychodzi mi pomysł, że Luna i Celestia zrobią jakieś mocne fajerwerki na koniec generacji i stracą moc, a Twi zostanie prawdziwą księżniczką. Będzie nowa grupa bohaterów, wśród nich na 100% Flury Heart, która będzie główną postacią. Być może będą też bobasy (obecnie) Cake, co by nam dawało ogiera. Ogiery byłby fajne z tego względu, że ich brakuje, ale pewnie Hasbro da im/mu długie włosy, bo takie mają zabawki, bo takie lubią czesać dziewczynki.  Spodziewam się jakiegoś muzyka (być może gitarzysty) albo plastyka (na Gumisiach był fajny malarz, ale nie pamiętam jak się nazywał, w MLP przydałby się ktoś taki). Pewnie będzie też jakiś hipogryf w zespole i może podmieniec.

Spike pozna smoczycę podobną do niego, jednakże małego smoczka pewnie nie będzie w G5. Będzie za to mały jeż (potomek Grubbera) albo minotaur.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do głównych postaci to dla mnie praktycznie każdy osiągnął wszystko na co go było stać. Jedynie jeszcze czekam, aż Scootaloo nauczy się latać i może więcej epizodów w stylu 100 speciala z postaciami epizodycznymi.

Wprowadzenie Szkoły Przyjaźni pozwoli na ożywienie atmosfery w Sezonie 8 oraz jestem również ciekaw tych krain poza Equestrią, a przede wszystkim co dalej z Griffonstone i Hipogryfami.

W Sezonie 9 oczekuję zakończenia wątków ze wszystkimi antagonistami oraz przyzwoitego finału gdzie Starlight zostaje Alicornem Equestria zostaje rajem mlekiem i miodem płynącym bez zmartwień do pewnego czasu.

Gdyż jak to się mówi: "Koniec jednej historii jest tylko początkiem następnej".

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie 9 sezonów gdzieś to było potwierdzone ale nie pamiętam strony albo coś se ubzdurałem. :rainderp:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2018 o 21:17, fallout152 napisał:

Postacie z G4 na pewno będą w G5, bo są zbyt dobre by iść do kosza.

 

 

Do kosza to pewnie nie,ale zawsze mogą coś dodać coś ująć i nie będą takie same (jeśli chodzi o CMC/background)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2018 o 23:03, GlaceCordis napisał:

Nie będzie 9 sezonów gdzieś to było potwierdzone ale nie pamiętam strony albo coś se ubzdurałem. :rainderp:

 Sezonów ma być 9. Nie widzialem tylko zadnych informacji odnosnie liczby odcinków. W 8 standardowa ilość, zagadką pozostaje 9. 

W sumie spoko temat - oczekiwania odnosnie fabuły na finiszu. ;) Warto by bylo dodac rownież swoje obawy, bo pewne rzeczy mogą pojsc zupelnie nie tak jak by sobie tego odbiorcy życzyli. ;)

 

Dnia 28.02.2018 o 09:48, pepeh napisał:

Mnie to zastanawia czy Spike w końcu wydusi z Siebie coś i Rarity się dowie,i czy go odrzuci.


Kurde, mam nadzieje że tworcy nie zaszaleją, i pozostawią wątek pomiędzy Spikiem i Rarity taki jakim jest - infantylna miłość małego smarka do starszego lachona o wygórowanych standardach. Bardzo lubie obie te postacie, ale jestem przeciwnikiem shippowania międzygatunkowego. :) To samo mysle odnosnie Fluttershy i Discorda. 

Mam nadzieje że już nikt nie zostanie alicornem. Nitkt by nie pasowal. 

Na pewno uzupełnienie wątku Scootaloo - mało o niej wiadomo, a chcialbym wiedziec cokolwiek na temat jej rodziny. I oczywiscie kibicuje w nauce latania.

Z chęcią zobaczyl bym odcinek rozstrzygający kwestie Sombry - skąd się wziął, jak potężny był naprawdę i jaki jest jego ulubiony kucyk. :F

Wymieniac by mozna bylo dlugo, ale się nie chce, bo zebranie tych wszystkich kminów i życzonek w celu zobrazowania idealnego finału (według wlasnej fanaberii) jest ciężkie. Jedna jest jeszcze rzecz na ktorej bardzo by mi zalezalo, ale wedlug mnie szanse na nią są bliskie zeru. Otoz chciałbym aby w koncu serial oddal ziemskim kucykom pierwszy plan - jeden odcinek w ktorym przekonalibyśmy się o ich wyjątkowosci, o zdolnosciach przypisanych wyłącznie im. Bo niby mają "to cos", jak mowiła Lauren Faust. xD Przez bite 7 sezonów niczego takiego nie uświadczyłem. Czas najwyższy! :pinkrage:
 

Edytowano przez ByczekPazerny
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ByczekPazerny napisał:

Na pewno uzupełnienie wątku Scootaloo - mało o niej wiadomo, a chcialbym wiedziec cokolwiek na temat jej rodziny. I oczywiscie kibicuje w nauce latania.

Ja tak samo chciałbym się więcej czegoś dowiedzieć na jej temat, więc się nie martw ByczekPazerny.:rd11:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zgadywać co się stanie jeszcze w sezonie. Znacznie bardziej wolę napisać o tym, co chciałabym zobaczyć ^^ 

  1. Tak jak osoby wyżej chciałabym żebyśmy się dowiedzieli czegoś o rodzicach Scootaloo. Czy oni w ogóle żyją? 
  2. Chciałabym żeby Chrysalis została zreformowana. Naprawdę ogromnie chcę zobaczyć ją w dobrej postaci, a poza tym Tęczlingi mi się zwyczajnie bardzo podobają, zarówno z wyglądu jak i pomysł na nie. 
  3. Chciałabym żeby Spike dostał skrzydła *-* No i nie narzekałabym gdyby się rozwinęła kwestia jego zabujania w Rarity. 
  4. Więcej Sunbursta. Bardzo go polubiłam, niechaj tę postać rozwiną jak najbardziej! 
  5. Powrót Sombry. Najbardziej to liczę na to, że w jakiś sposób dowiedzą się co sprawiło, że Sombra stał się zły i najlepiej jakby dało radę jeszcze jakoś mu pomóc, mimo, że wszystko wskazuje na to, że on nie żyje. Podoba mi się jak tę kwestię rozwiązano w oficjalnych komiksach. Chętnie bym coś takiego zobaczyła w serialu. 
  6. Czekam też na epicką walkę dobra ze złem, w której Discord będzie mógł pokazać na co go stać. Wkurzyło mnie jak to zrobili w finale z Chrysalis, liczyłam, że właśnie wtedy rozegra się taka walka, a tu dupa. Magiczna aura pożerająca magię i tyle :/ 

Chyba tyle. Jak mi się jeszcze coś przypomni to dopiszę. 

  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ByczekPazerny napisał:

 Sezonów ma być 9. Nie widzialem tylko zadnych informacji odnosnie liczby odcinków. W 8 standardowa ilość, zagadką pozostaje 9. 

Gdzieś było podobno napisane, że sezon 9 ma mieć 13 odcinków, ale jest jeszcze za prędko, żeby to potwierdzić.

 

15 godzin temu, ByczekPazerny napisał:

Z chęcią zobaczyl bym odcinek rozstrzygający kwestie Sombry - skąd się wziął, jak potężny był naprawdę i jaki jest jego ulubiony kucyk. :F

W takim razie polecam ci przeczytać pierwszy komiks MLP: FIENDship is magic. Mało komiksów póki co na razie przeczytałem i jestem ciągle w trakcie, ale ten był nawet bardzo ciekawy.

 

Co do wystąpienia Sombry w odcinku to nie mam zbytnio pomysłu jak by to się miało potoczyć. Bardziej czekam na powrót Tireka.

 

Edytowano przez Niklas
Link umożliwiający ściągnięcie komiksów
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Shaxx napisał:

W takim razie polecam ci przeczytać pierwszy komiks MLP: FIENDship is magic. Mało komiksów póki co na razie przeczytałem i jestem ciągle w trakcie, ale ten był nawet bardzo ciekawy.

 

Co do wystąpienia Sombry w odcinku to nie mam zbytnio pomysłu jak by to się miało potoczyć. Bardziej czekam na powrót Tireka.

 Heh, komiksową wersję Sombry znam. Jak dla mnie to nie jest kanoniczne. Umbrumy są ekstra, dramatyzm Sombry jest ekstra, ale wiele elementow nie.

Poza tym kanoniczne jest to co w serialu. ;)

Edytowano przez ByczekPazerny
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2018 o 15:08, Cahan napisał:

Ale Rarity od dawna wie o tym, że Spike się w niej buja. Musiałaby być idiotką, żeby się nie zorientować. 

 

 

Idiotką to może nie,ale mogła do wrzucić do Friendzone'a,albo taktuje go jak brata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

O boże, już na 9 sezonie będzie koniec i już? Jestem ciekawa na czym się skończy. Myślę, że mane 6 pokona wszystkich wrogów. Będą prowadzić szkołę przyjaźni. Będzie spokój i nie będzie sensu robić dalej, bo kto by chciał oglądać nudne życie przeciętności? Myślę że nikt. Jednak mam nadzieję, że tak się nie stanie.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... w sumie to dość interesujący temat... Myślę że ostatnie odcinki będą mogły te parę pytań rozwiać takie jak np. z Flutershy z Dicordem. ALE to też może się zakończyć jakimś nagłym wybuchem akcji co jest chyba bardziej w stylu Hasbro ;p lub po prostu się to zakończy w jeszcze bardziej popaprany sposób... szczerze to zależy od Hasbro ale raczej się nie zawiedziemy zakończeniem... mam nadzieje takie. :fluttershy6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy o tym nie myślałam ale czytając wypowiedzi... W sumie chciałabym zobaczyć jak się potoczy friendzone Rarity i Spikea :v

Moim zdaniem niebardzo teraz pasują do siebie. Chyba, że znowu by ewoluował i był większy i poważniejszy, bo teraz jest dzieckiem :ppshrug:

Co do głównych postaci w kolejnej generacji uważam, że mogą się trochę zmienić... Oglądając ostatnie odcinki mlp mam wrażenie, że twórcy celowo robią z m6 momentami idiotki za przeproszeniem (odcinek z klonami, albo ten gdzie AJ i RD rywalizowały w niezdrowy wręcz sposób). Na zdrowy chłopski rozum, one tyle przeszły,  mają przyjaźń w małym palcu a popełniają te same błędy... Lepiej już się ogląda Starlight niż resztę. Tak jakby chcieli nas psychicznie przygotować na to, że dziewczyny się już troche wypaliły i nauczyły co miały nauczyć, więc trzeba wcisnąć zaraz coś nowego. 

Ale co będzie nikt nie wie :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, conira napisał:

O boże, już na 9 sezonie będzie koniec i już? Jestem ciekawa na czym się skończy. Myślę, że mane 6 pokona wszystkich wrogów. Będą prowadzić szkołę przyjaźni. Będzie spokój i nie będzie sensu robić dalej, bo kto by chciał oglądać nudne życie przeciętności? Myślę że nikt. Jednak mam nadzieję, że tak się nie stanie.

1. MLP: FiM to nie tlen. Przeżyjesz bez niego

2. Nowa generacja to pewniak

3. Nowa generacja = nowe historie i co najmniej przemiana bohaterek (Twilight "ziemniakiem", Fluttershy jednorożcem itp). To raczej mało prawdopodobne, ale możliwe, że pojawią się tylko nowe postacie. 

4. Potrzebujemy nowej generacji, żeby nie było zbyt nudno. MLP to nie Dynastia, żeby ciągnąć to przez kilkanaście lat. :rd5:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...