Księżniczka Luna.

MLP- gra mobilna od Hasbro

Recommended Posts

Witajcie!

Dzisiaj pozwoliłam sobie skorzystać z profilu Księżniczki przychodząc do Was z pytaniem. Postaram się wypowiedzieć krótko i zwięźle. 

Chodzi o grę z tytułu. Wszyscy wiemy, że postęp nie jest zapisywany i przenoszony na inne urządzenia (jeżeli jednak tak jest, proszę o oświecenie). Jeżeli jednak wykonam backup gry poprzez aplikację Helium, albo inną aplikację do backupu czy postęp, który uzyskałam zostanie zachowany? Czy może będzie to tylko postęp z momentu zapisu? Czy może jednak wszystko pójdzie tak, jakbym oczekiwała? Jeśli ktoś miał z tym styczność, proszę o radę, nie chciałabym stracić w głupi sposób wydanych pieniędzy i lat gry.

Pozdrawiam :luna:

Ps. Jeżeli post jest umieszczony w złym miejscu, albo potrzeba jakiejś zgody, proszę abyście mi o tym powiedzieli. Dawno nie było mnie na tym forum.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiele razy przenosiłem postęp za pomocą Titanium Backup, chyba Helium też działa, ktoś chyba jeszcze wspominał o innej podobnej aplikacji, ale nie pamiętam. Zapis w chmurze istnieje i jest przypisany do danego ID gracza, więc jeśli przeniesiesz grę na nowe urządzenie, to postęp będzie zsynchronizowany na obydwu. Polecam zrobić kopię na emulatorze androida na PC - Nox. Bodajże da się też przenieść grę między dzięki Google+, ale mi to nie działa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now