Skocz do zawartości

Co sądzicie o oficjalnych komiksach MLP?


Gość

Recommended Posts

Liczą się również te których nie ma w Polsce.

Według mnie są fajne bym coś więcej dodał od siebie,ale nie wiem co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem cztery pierwsze tomy. Podobały mi się, ale nie na tyle żeby kupować kolejne. Podobała mi się kreska, humor i wiele nawiązań (Transformers w tym o Podmieńcach). A poza tym? Trudno powiedzieć. Jakoś za bardzo ich nie pamiętam (nie, nie cierpię na amnezję). Jedyny komiks jaki kupuję w miarę regularnie to Deadpool (polecam). No ale to już inna bajka :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komiksy są generalnie spoko, warto je przeczytać czy obejrzeć. Tylko lepiej traktować je na luzie, bo fabula w nich jest wedlug mnie dalece niekanoniczna. Ja po przeczytaniu niektorych to nawet zaczalem nabierac przekonania iz obrazkowe historyjki o poniaczach sa lepsze od ich animowanego pierwowzoru... 

 

8 godzin temu, Talar napisał:

Bardziej niż fabuła lepsze jest wyłapywanie smaczków z tła czy graficznych gagów. Aż mi się przypominają komiksy Dona Rosy.

 

Tyczy się to glownie tych komiksow rysowanych przez Andy'iego Price'a. Chociaż nie tylko. :) Do Dona Rosy jednak jeszcze troche brakuje. 

  • Lubię to! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 10 months later...

Wielokrotnie widziałem postaci dodatkowe w pierwszych 4 tomach:

1. Optimus Prime - na półce z zabawkami trolla.

2. Jakaś nieznana mi dwójka - w chmurze we śnie na jawie RD.

3. Mój sąsiad Totoro - jako nagroda na stoisku do zbicia stosu puszek.

4. Ziemniaczek z Toy Story - jeden ze skarbów wielkiego kraba.

Dodatkowo znalazłem wśród skarbów tego ostatniego maskę egipską z ludzką twarzą oraz figurkę krasnala - dziwny to widok tu, w świecie, w którym żyją tylko kucyki, a ludzi nie ma.:twilightsparkle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Niedawno zakupiłem 9 i 10 część komiksów. W 9 znalazłem dwa niezwykłe wątki: pierwszy to antyutopijny - niewinny świat umbrumów jest naprawdę niebezpieczny, a drugi to wątek przypominający Gwiezdne Wojny - Sombra jest jak Anakin Skywalker/Darth Vader. W 10 mieliście rację - nie ma czwartej opowieści. Czy mogę skserowane strony oryginału? Chciałbym to przetłumaczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...