GlaceCordis

Co sądzicie o oficjalnych komiksach MLP?

Recommended Posts

Liczą się również te których nie ma w Polsce.

Według mnie są fajne bym coś więcej dodał od siebie,ale nie wiem co.

• +1 1

Miałem cztery pierwsze tomy. Podobały mi się, ale nie na tyle żeby kupować kolejne. Podobała mi się kreska, humor i wiele nawiązań (Transformers w tym o Podmieńcach). A poza tym? Trudno powiedzieć. Jakoś za bardzo ich nie pamiętam (nie, nie cierpię na amnezję). Jedyny komiks jaki kupuję w miarę regularnie to Deadpool (polecam). No ale to już inna bajka :) 

• Lubię to! 1

Bardziej niż fabuła lepsze jest wyłapywanie smaczków z tła czy graficznych gagów. Aż mi się przypominają komiksy Dona Rosy.

• +1 1
  • Lubię to! 1

Komiksy są generalnie spoko, warto je przeczytać czy obejrzeć. Tylko lepiej traktować je na luzie, bo fabula w nich jest wedlug mnie dalece niekanoniczna. Ja po przeczytaniu niektorych to nawet zaczalem nabierac przekonania iz obrazkowe historyjki o poniaczach sa lepsze od ich animowanego pierwowzoru... 

8 godzin temu, Talar napisał:

Bardziej niż fabuła lepsze jest wyłapywanie smaczków z tła czy graficznych gagów. Aż mi się przypominają komiksy Dona Rosy.

Tyczy się to glownie tych komiksow rysowanych przez Andy'iego Price'a. Chociaż nie tylko. :) Do Dona Rosy jednak jeszcze troche brakuje. 

• Lubię to! 3

Zebrałam kilka ciekawszych dla mnie numerów, ale nie kupuję każdego tomu z osobna. Są sympatyczne, miejscami nawet lepsze od serialu.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się