Skocz do zawartości

No cześć...


Asaznanie

Recommended Posts

Zazwyczaj się nie witam z... kimkolwiek. To może od razu, praktycznie na forum to jestem nowy ale teoretycznie to obserwowałem wybrane przez siebie wątki przez 2 dni zanim napisałem co kol wiek (o ten temat) a nowy to nie za bardzo, metkę zdarłem 18 lat temu :thonk:. Lecz przechodząc do żeczy:

Na imię mi Mikołaj/Asaznanie (serjo Asaznanie to moje czwarte imię) i zarazem nick.

Nawet nie wiecie jak trudno mi jest siebie opisać. Uwielbiam programować, tak dosłownie tworzyć nowe technologie, Filozofie, Fantastykę, uwielbiam działać... no porostu tworzyć.

Jestem w stanie zrobić wszystko, od silników przez jednostki centralne po algorytmy szyfrujące i hasze.

Uwielbiam książki... wszelkie a przede wszystkim fantastykę oraz gry, ale nie tak po prosty grać, tylko tworzyć je, modyfikować, wchodzić w ich kod lu po prostu je psuć:sunburst2: wyjść poza mapę, poza granicę. 

No i nie mam ulubionej muzyki a mój talent artystyczny... nie umywa się nawet do przedszkola.

Nie potrafię więcej napisać, siedzę już nad tym godzinę. To ,że uwielbiam MLP to nie muszę wspominać, zresztą sam już nie wiem co mnie przyciągnęło do equestrji.

Tak swoją drogą to jestem podróżnikiem nie tylko fizycznym. A i nie mam ulubionej postaci     discord

Ech

 

 

 Czuję się strasznie samotnie.

 

 

 

Edytowano przez Asaznanie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, GlaceCordis napisał:

Witaj :bronies: mam do ciebie pytania:

Jak się dowiedziałeś o istnieniu MLP?

Oglądałeś equestria girls?

 

Zawszę mi się obijał o uszy tylko nigdy nie zaglądałem do MLP. Normalnie bym powiedział, że przywiodła mnie tam ciekawość ale nie do końca. Ostatni rok błąkam się bez celu.

I tak, jak najbardziej oglądałem ''Equestria girls''

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, PervKapitan napisał:

Jakie gry najczęściej "psujesz"?

Oprócz bawienia się w kodach gry grasz w nie też normalnie czy od razu odpalasz i w nich grzebiesz?

No gram też normalnie. Jak zaczynam ogrywać nowy tytuł to wolę się zatracić albo w pogromie wojny albo w pięknie nieba i niezmierzonej przestrzeni. To zależy od tytułu. Lecz zawszę mnie ciekawi jak jest zrobiona przestrzeń albo jak świat wygląda tam gdzie nas nie ma. Co się stanie gdy tam spojrzymy (polecam kod na wolną kamerę w wiedźminie 3 niezapomniane błędy) Oraz jak to wszystko widzi komputer, jak są napisane mechaniki. A psuję najczęściej FPS-y na multi. W końcu to jakieś wyzwanie i zazwyczaj jest bardzo spektakularne. Ale nie wystarczy tylko gra, żeby znaleźć jakieś luki i obejścia trzeba zaglądnąć do samego kodu gry, bo to w nim jest zawarte wszystko czego szukamy. Zresztą błędy ''świata cyfrowego'' to temat ocean.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...