Skocz do zawartości

Zapytaj Sunbursta


Sowenia

Recommended Posts

fIU34Bo.png?1

 

     Witajcie. Długo się z tym tematem zbierałem, ale każdy kucyk na forum już swoją zapytajkę ma więc pora żebym i ja takową dla was otworzył. Tak. Hm...no to mam tylko jedną prośbę do was. Maksymalnie 3 pytania na post. To, co? Macie do mnie jakieś pytania? 

  • +1 1
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 3.03.2018 o 13:33, Jakubas18 napisał:

Ja mam pytania:

1. Jak bardzo lubisz Starlight?

2. Ile czasu poświęcasz na czytanie książek lub zaklęć?

3. Czy miałeś razem ze Starlight oboje jakiś rodziców?

 

1. Starlight jest moją drogą przyjaciółką. Bardzo mi na niej zależy i chętnie spędzam z nią czas. Podejrzewam, że...z tego może być coś więcej. 

2. Ogrom czasu. Potrafię rankiem przy śniadaniu usiąść przy książce i skończyć czytanie dopiero późną nocą, albo i następnego dnia. Oczywiście nie dzieje się tak dzień w dzień, czasem mam inne zajęcia. 

3. Eh...dziwne pytanie. Przecież każdy kucyk ma swoich rodziców, inaczej się nie da :sunburst2:

 

Dnia 3.03.2018 o 13:42, darkblodpony napisał:

Witaj

Masz jakieś zainteresowania poza studiami?
Lubisz mufinki?

Co myślisz o naszym świecie? 

 

1. Tak. Bardzo interesują mnie antyki. Właściwie to wiele rzeczy, o których czytuję jest interesująca: magia, zioła, iluzja, kamienie szlachetne...wszystko jest takie ciekawe~! 

2. Mufinki? Smaczne są. 

3. O świecie ludzi, tak? Jest taki trochę...nieprzyjazny. Dużo złego się w waszym świecie dzieje, a poza tym nie macie magii. Akurat to jest fascynujące, że jakiś świat może istnieć bez magii. 

 

Dnia 4.03.2018 o 13:08, Kacpi napisał:

Siemka Sunburst

1. Od dawna hodujesz bródkę?

2. Czy potrafisz funkcjonować bez okularów?

3. Jaka jest twoja ulubiona zabawka z dzieciństwa?

 

1. O, ciekawe pytanie. Zapuściłem ją przypadkiem podczas egzaminu na koniec szkoły. Uczyłem się do niego tak intensywnie, że trochę się zaniedbałem, a bródka mi się spodobała. 

2. Jakoś bym sobie radę dał, ale nie mógłbym na przykład czytać więc dla mnie byłby to prawdziwy koszmar. 

3. Ciężko mi sobie przypomnieć bym taką miał. Aleee...chyba była to figurka Starswirla Brodatego. Zbierałem figurki wielkich czarodziejów. 

  • +1 2
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2018 o 10:39, Jakubas18 napisał:

Kolejne pytania:

1. Co sądzisz o podmieńcach?

2. Od kiedy już mieszkasz w Kryształowym Królestwie?

3. Czy byłeś kiedyś w Smokolandii?

 

1. Cieszę się, że się zmienili. Teraz nie dość, że wyglądają ładniej to da się z nimi porozmawiać, dowiedzieć czegoś o nich. Poza tym to fascynujące jak z groźnych i nienasyconych brzydactw przeobrazili się w miłe i spokojnie żyjące "chrząszczyki". 

2. Nie pamiętam dokładnie, ale już długo. Po tym jak zrozumiałem, że kariera maga nie jest dla mnie nie bardzo miałem pomysł co ze sobą zrobić. 

3. Nie, ale chętnie się tam kiedyś wybiorę.

 

Dnia 14.03.2018 o 14:22, darkblodpony napisał:

 Jest ktoś, bądź coś co odciągnęłoby cię od lektury ciekawej książki? 

 Masz jakiś lęk? Boisz się czegoś? ( to jedno pytanie)
 Czemu się nie przywitałeś? :fluttercry:

 

 

1. Oczywiście! Em...Starlight mogłaby mnie odciągnąć, Twillight Sparkle, Celestia, Luna, Cadence, Shining Armor, Flurry, Starswirl...w sumie to oczywiste, że ważne osobistości by mnie odciągnęły od w sumie czegokolwiek...~ 

2. Boję się, że znów stanę się bezużytecznym molem książkowym... 

3. Wybacz... Bardzo, bardzo przepraszam! Tak się wkręciłem w odpowiadanie na pytania, że zapomniałem odpowiedzieć na przywitanie...heh...~ 

 

  • Lubię to! 1
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 months later...
Dnia 3.05.2018 o 21:02, Jakubas18 napisał:

1. Co zrobisz jeśli Chrysalis powróci się zemścić na Starlight?

2. Czy masz w planach na opracowanie jakiegoś zaklęcia?

3.Co sądzisz o hipogryfach?

 

1. Wolałbym żeby to się nie wydarzyło, ale niestety wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że jednak się zdarzy... *wzdycha* Oczywiście stanę po stronie Starlight! Będę ją wspierał jak tylko będę w stanie. 

2. Tak. I to nie jednego. Na przykład staram się opracować ulepszenie dla bariery ochronnej Shining Armora. Co prawda ma teraz Cadence do pomocy, ale jego potencjał można dużo lepiej wykorzystać. 

3. Są fascynujące! Najbardziej ciekawi mnie ich zdolność do zmieniania formy z powietrznej na wodną i odwrotnie. W dowolnej chwili! 

 

Dnia 30.09.2018 o 13:53, darkblodpony napisał:

1) Co wiesz na temat batponych? 

2) Co sądzisz o nowej pracy Starlight?

3) Zamierzasz się oświadczyć Starlight? 

 

1. Wiem, że są domeną księżniczki Luny. To tajemnicze stworzenia, skryte. Praktycznie w ogóle się nie pokazują. Jedyne kiedy miałem okazję je widzieć to w rydwanie Luny. Krąży o nich wiele ponurych plotek, że niby mają straszliwe moce, ale ja w to nie wierzę. Pewnie jest ich bardzo mało. 

2. Nigdy bym się nie spodziewał, że Starlight zajmie takie stanowisko, ale cieszę się. Z tego co słyszałem od niej i od Twillight to dobrze się spisuje. 

3. C-co...? O-oświadczyć...? *nerwowy śmiech* N-nie wiem skąd to pytanie... :sunburst5:

Edytowano przez Uszatka
  • Mistrzostwo 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...