Skocz do zawartości

[Rozwiązane][Propozycja] "O mnie" jako domyślna zakładka


Sowenia

Recommended Posts

     Nie wiem czy ktoś już złożył formalnie taką propozycję. Uważam, że zakładka "O mnie" powinna być tą, którą widzi się jako pierwszą po wejściu na profil, a nie aktywność użytkownika.

Mnie osobiście bardziej by interesowało zobaczenie czegoś, co użytkownik chce o sobie powiedzieć, albo chce by zostało zobaczone na jego profilu. Obecnie "O mnie" jest na tyle schowane, że, jak stwierdziła @PervKapitan, nie ma za bardzo sensu cokolwiek tam pisać. Niby to kwestia jednego kliknięcia żeby zobaczyć, ale to zarówno AŻ jedno kliknięcie. 

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to było takie proste jak się wydaje, ustawiłbym to na samym początku mojej "kadencji".

Jednakże, zakładka "o mnie" jest tylko dodatkiem do profilu, który jest nieobowiązkowy i nie istnieje (tak, kompletnie go nie ma) dopóki użytkownik sam go nie uzupełni. To rodzi pewien problem, a mianowicie musiałbym KAŻDEMU użytkownikowi wygenerować taką stronę, żebym mógł ją w ogóle ustawić jako "domyślną". Ponadto wchodząc na profil użytkownika, który tego nie uzupełnił, naszym oczom ukaże się pustka - czyli strona totalnie pozbawiona treści. Dlatego to zakładka z aktywnością jest pokazywana jako pierwsza.

 

Mogę przenieść "o mnie" na lewą stronę profilu (tam gdzie kontakt i inne), jednakże wówczas nie będzie możliwości dodawania obrazków, plus ograniczy to miejsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Decaded napisał:

Mogę przenieść "o mnie" na lewą stronę profilu (tam gdzie kontakt i inne), jednakże wówczas nie będzie możliwości dodawania obrazków, plus ograniczy to miejsce.

 

Nie, to nie to samo i nie sądzę by się sprawdziło. 

 

Hm. A nie ma możliwości by "O mnie" wskakiwało jako domyślne, gdy się je uzupełni? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Uszatka napisał:

A nie ma możliwości by "O mnie" wskakiwało jako domyślne, gdy się je uzupełni?

Jest, jednakże wymagałoby to ingerencji w silnik forum, a tego wolę uniknąć.

Jednak jak spora ilość osób będzie chciała tej zmiany, to coś wymyślę.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ten temat został poruszony, to jestem pewien, że po lewej stronie w tych rubrykach była kiedyś jedna sekcja, której tam nie ma aktualnie. Nie pamiętam jak się nazywała, ale ja miałem tam wpisane czym się zajmowałem w fandomie, a kiedy chciałem ją zaktualizować wczoraj to zauważyłem, że już jej nie ma. Czy dałoby radę to przywrócić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wonsz napisał:

Skoro ten temat został poruszony, to jestem pewien, że po lewej stronie w tych rubrykach była kiedyś jedna sekcja, której tam nie ma aktualnie. Nie pamiętam jak się nazywała, ale ja miałem tam wpisane czym się zajmowałem w fandomie, a kiedy chciałem ją zaktualizować wczoraj to zauważyłem, że już jej nie ma. Czy dałoby radę to przywrócić?

Ta sekcja to właśnie "o mnie", które zostało przeniesione do osobnej "zakładki".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...