Skocz do zawartości

Uszanowanko!


PonyGeralt

Recommended Posts

Witam.

Siedzę tu od dosyć niedawna, więc z góry przepraszam za wszelkie pomyłki i niezgodności.

Nazywam się Damian i mam 15 lat. Interesuję się MLP od około pół roku. Moim ulubionym zajęciem w wolnych chwilach jest czytanie książek(aktualnie czytam sagę o wiedźminie i Metro 2033) oraz granie w gry. Jak wyżej wspominam, MLP oglądam od pół roku i uważam, że to jedna z najlepszych decyzji jakie podjąłem. Co do ukrywania się z moim hobby to dość trudna sprawa, gdyż nikomu o tym nie mówię, nikomu nawet nie wspominam o tym, że coś takiego oglądam, ale tapety z kucykami na telefonie i laptopie mam ustawione.

Moją ulubioną  postacią jest księżniczka Luna, lecz nie mogę wyjaśnić dlaczego. Może to przez design, może to przez charakter, a może to przez to, że jest taka niedoceniana.

Przeglądając forum zauważyłem, że są tu naprawdę mili i ciekawi ludzie i mam nadzieję, że poznam tu wiele innych takich osobistości.

Na razie to wszystko, więc na koniec /) dla wszystkich.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź pozdrowiony. Wiesz, poznać jest dosyć łatwo. Idziesz na ulicę i przytulasz randomowe jednostki, które nie mają twarzy zabójcy. A tak na poważnie, to ledwie wierzchołek góry, czy te forum czy tapety na laptopie. Wszystko zależy od tego czego chcesz i co lubisz. W sensie zainteresowania, w takim zgrupowaniu zawsze się znajdzie ktoś z takimi samymi. Have fun.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...