Skocz do zawartości

Mój Nightcore MLP


Recommended Posts

Hold on, hold on, do nightcore'u z mlp dałeś obrazek z....anime?

Spoiler

tenor.gif

Przemilczmy że to welp, najprostszy sposób robienia "remix'ów" i trafia to wąskiego grona odbiorców. W mojej subiektywnej opinii brzmi to jak jedna z tych za przeproszeniem rakotwórczych pseudo-piosenek pokroju tego potworka

Spoiler

 

Mogą się zemną ludzie oczywiście nie zgadzać, ale po to właśnie istnieje *subiektywna opinia*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.03.2018 o 09:27, Prlixu napisał:

Hold on, hold on, do nightcore'u z mlp dałeś obrazek z....anime?

  Odkryj ukrytą treść

tenor.gif

Przemilczmy że to welp, najprostszy sposób robienia "remix'ów" i trafia to wąskiego grona odbiorców. W mojej subiektywnej opinii brzmi to jak jedna z tych za przeproszeniem rakotwórczych pseudo-piosenek pokroju tego potworka

  Odkryj ukrytą treść

 

Mogą się zemną ludzie oczywiście nie zgadzać, ale po to właśnie istnieje *subiektywna opinia*

Wbrew pozorom, nightcore wcale nie jest taki oczywisty jak się wydaje. Chociaż to zależy od piosenki. W takich 'rakowych wiewiórkach' rozumiem, bo tam serio nikt nie wkłada wysiłku. Nightcore to inna bajka, nie tylko przyśpieszasz ale także w niektórych częściach obniżasz tony bardziej lub mniej, ale wiadomo, wszystko zależy od piosenki.

A co do tematu to ta wersj wcale nie wyszła jakoś źle, wręcz przeciwnie - nie odbiega od standardów yt. +

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...