Skocz do zawartości

To the moon…!


Szonszczyk

Recommended Posts

342.png

Pomóżcie księżniczce Celestii skolonizować księżyc.

Kogo i dlaczego wygnalibyście na 1000 lat na księżyc?

Jest na nim dużo miejsca, a im więcej jest tam kucyków, tym atmosfera staje się cieplejsza :tia:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie wysłałabym tam wszelkiej maści lunarnych fanatyków. Skoro i tak uważają Celestię za wroga #1, to nie powinno im to zrobić specjalnej różnicy... :v

Edytowano przez Midday Shine
Najwyraźniej zdołałam użyć nieparlamentarnego słowa. Mea culpa.
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Matiego, typka z mojej grupy na studiach.

Najbardziej wieśniacka osoba, jaką znam, wszystkich wkurza, pociąga nosem co 15 sekund aż się budynek trzęsie, ledwo mówi, podaje śledzie, nikt go nie lubi, zżera babole z nosa, wkurza wszystkich do potęgi.

Typ zabija mi całą przyjemność ze studiowania </3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Na krótką wizytę zasłużył sobie opiekun niniejszego działu, który zamiast ogarnąć audiencję, zajmował się byciem leniwą bułą. :v

 

PS. Moderację uprasza się o nieingerowanie. Znam rzeczonego opiekuna na tyle, żeby wiedzieć, że nie przekroczyłam granicy między przekomarzankami a złośliwością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzam, że osobą najbardziej zasługującą na zesłanie na księżyc jestem ja, a jak ktoś chce wiedzieć dlaczego, niech spojrzy na post wcześniej.

Pozdrawiam.

 

A i żebym się nie nudził, to zesłałbym tam jeszcze @Raxoros, bo taką mam ochotę :v 

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, dziwni jesteście. Zsyłacie na księżyc ludzi których nie lubicie, zamiast pomyśleć inaczej - zesłać tam tych których lubicie a na końcu siebie! ^^ 
W każdym razie, ja tam lecę, zabieram ze sobą Snoop Doga, Jacka Blacka, Stephena Kinga, Baracka Obamę, cysternę alkoholu, ciężarówkę narkotyków i umieram tam szczęśliwy. Po drodze mógłbym też zabrać 2paca, Elvisa i Jacksona, jeśli przelatywalibyśmy nad Kubą. 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale też zależy, jaki księżyc. Gdyby to był ziemipodobny, to parę kucy może by się znalazło, ażeby je tam wysłać, podobnie jak kilku ludzi, chodź problem w tym przypadku wynikał by raczej z faktu, że chyba nie było by osoby bądź alikorna, który by nim rządził, gdyż księżniczka Luna takimi księżycami nie włada. Księżniczka Celestia chyba też nie, chodź nie można być pewnym tego;).

Edytowano przez Król Etirenus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...