Skocz do zawartości

Moja praca


Recommended Posts

Myślę, że temat znajduje się w złym dziale, ale spokojnie, przeniosę to.

 

A praca: jak dla mnie ogromny minus za to, że praca jest robiona na gotowej bazie. Wektor Celestii i gotowe tło z serialu. Bardzo się napracowałaś, zaiste :rainderp:

Mogłaś przynajmniej napisać, że korzystałaś z baz.

 

Tak na przyszłość: odradzam korzystanie z baz. Własne krzywulce zawsze będą lepsze :D

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram wyżej. Tracing ołówkiem jest już bardziej efektywny i rozwijający, choć ten traktuje wyłącznie jako ćwiczenie / rozgrzewkę.

 

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z rysowanie, a tabletu graficznego nie masz to najlepiej zacząć od kartki, ołówka i kreduszek. Ciężko jest rysować na kompie bez tabletu, ale widziałem osoby, które prace na myszce też robią. Jednak do tego już lepiej używać np. GIMPa, bo Paint to program zbyt ubogi do tworzenia czegoś kreatywnego :fluttershy4:.  

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zabrzmię niemiło. Przepraszam.

 

Ale po co dalej komentujecie tego posta? Przecież autorka weszła na forum, wstawiła obrazek i już nigdy tu nie wróci. Takich przypadków było w przeszłości mnóstwo, wpadła jakaś 8 latka ze swoim rysunkiem z bazy i nigdy więcej się nie pojawiła- tak też będzie tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona ma 18 lat (rocznikowo), jest na forum od 3 marca i napisała od tego czasu 3 posty. Więc raczej wróci, a Ty First się na przyszłość lepiej zastanów co piszesz. Bo niepotrzebnie marudzisz i siejesz defetyzm.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 100% zgadzam się z Cahan w sprawie oceny innych. Nie oceniajcie książki po okładce. A w sprawie arta to  osobiście wolę te wykonane w grafice wektorowej te, na które się patrzy i mówi " Ooooo Jakie to piękne! ". Nie lubię prac wykonanych w paincie ale to już moja opinia.

1stChoice tu z twoim stwierdzeniem się zgadzam też nie lubię ludzi którzy zakładają konto a potem znikają na wieki wieków. To po co zakładać konto jeżeli z niego nie korzystam tego myślenia nie rozumiem i pewnie nie zrozumiem.:S

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zabrzmię niemiło. Przepraszam.
 
Ale po co dalej komentujecie tego posta? Przecież autorka weszła na forum, wstawiła obrazek i już nigdy tu nie wróci. Takich przypadków było w przeszłości mnóstwo, wpadła jakaś 8 latka ze swoim rysunkiem z bazy i nigdy więcej się nie pojawiła- tak też będzie tutaj.

Zgadzam się z tobą,i wydaję mi się że masz rację no cóż pewnie się mylę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...