Skocz do zawartości

[Dyskusja] Co wam sprawia radość?


Recommended Posts

Pinkie, jak myślisz, ile osób uszczęśliwiasz dziennie?

Czekaj policzę. Twilight, Rainbow, Rarity, Fluttershy, Applejack, Apple Bloom, Sweetie Belle, Scootaloo, Pound Cake, Pumpkin Cake, państwo Cake ...

Trochę tego już jest.

Czekaj :pinkrage: !!! ... Luna, Celestia, Starilight, Discord, Wonderboltsi, Ivory Scroll, Big Macintosh, Cadence, Shining Armor, Flur ..

Wszystkich jednego dnia? 

Pewnie :pinkie4:. banan na twarzy sam nie zagości od tak. Jeszcze mi zostało blisko 1340 przyjaciół do wymienienia. Stanęłam bodajże na ...

To może je nie będę przeszkadzał :sunburst2:.

 

 

A co nasi użytkownicy mają do powiedzenia? Dajcie znać co daje wam najwięcej radości - jaka czynność, rzecz, gra, muzyka, osoba, etc. 

 

Autoreklama:

Spoiler

Wiesz, że jak klikniesz "Obserwuj" to będzie mógł temat śledzić? Zrób to, chyba że wolisz, aby Pinkie Cię ścigała, bo jej nie powiedziałeś co Ci sprawia radość :rarityderp:.

GDZIE SĄ !!! Jak trzeba to ich zwiążemy wraz z ich klawiaturą lub smartfonem, aż napiszą co trzeba :ist: !!!

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby życie upadło i sobie głupi ryj rozwaliło Generalnie to jak komuś sprawię przyjemność, to i mi wtedy dobrze. Może też jak zrobię fajne zdjęcie, ktoś spędza ze mną czas z przyjemnością (i vice versa), przejdę coś w grze komputerowej, lub jak sam pokonam jakąś trudność, wtedy też można powiedzieć że się cieszę, chociaż nie zawsze to widać xD Większość to jakieś trywialne rzeczy.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej radości sprawiało mi zawsze szwendanie się nocą ze statywem po mieście i robienie zdjęć ulic i budynków. W mroku zabytkowe kamienice prezentują się wyjątkowo i samo patrzenie na nie sprawia mi radość.  Super szczęśliwe uczucie mam podczas jazdy na rowerze z dużą szybkością, taka radosna wolność. Mam też tak podczas słuchania niektórych utworów muzycznych. Obecnie najwięcej frajdy sprawia mi obserwacja pierogów odgrzewanych w czajniku (tak śmiesznie się kotłują) oraz zabawa z moimi kotami i opieka nad całym zwierzyńcem. Czasem jeszcze rysowanie lub pisanie, ale cała wena ze mnie uciekła kilka miesięcy temu i jeszcze nie udało mi się jej znaleźć.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej radości sprawia mi moja kochana @PervKapitan <3 Nawet zwykła rozmowa z nią przez gg potrafi wywołać uśmiech na mojej twarzy, a przecież jeszcze jest wspólne pisanie, odwiedziny, nawet spotkanie w pracy. Ale najbardziej się cieszę jak mogę u niej nocować~ Tyle czasu razem! 

 

  • Poza tym wiele radości sprawiają mi sukcesy. Ja po prostu kocham, gdy coś mi wychodzi, gdy mogę się pochwalić. Od udanego rysunku, poprzez jakąś czynność czy zabłyśnięcie wiedzą, a na osiągnięciach w grach kończąc. 
  • Jedzenie też sprawia mi dużą radość. Lubię dorwać coś smacznego, włączyć oglądałkę i sobie wcinać. Przez to wyglądam jak wyglądam, ale chociaż jestem szczęśliwsza na chwilę :flutterblush:
  • Wiosna i lato. Wydaje mi się, że jestem ogólnie dużo szczęśliwszym człowiekiem, gdy za oknem jest ciepło i świeci słońce.  
  • Lubię zbierać różne rzeczy. Aż sama się sobie dziwię ile radości potrafi mi dać kupienie sobie książki, jakiegoś itemka w grze czy gazetki z figurką kucyka bądź teraz czegokolwiek związanego z serialem "Roszpunka". Przez to mam już za dużo rzeczy, heh. 
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

•Mi sprawia radość zima bo lubię gdy jest zimno,a także widok śniegu za oknem sprawia mi radość. (Nie mam pojęcia czemu)

•Oraz kolekcjonowanie różnych:Kart,Figurek,Gier,Książek ITD

Nie tylko z MLP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dużo rzeczy, bo świat jest piękny i niezwykle złożony. Z takich najczęstszych:

 

  • Salta i ogólnie sporty ekstremalne. 
  • Granie w lola. 
  • Kucyki, anime i tym podobne dziwactwa. 
  • Słuchanie muzyki.
  • Substancje psychoaktywne oczywiście :vinylderp:  
Edytowano przez Salto
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przede wszystkim daje szczęście kiedy mogę komuś sprawić szczęście. Mój osobisty smutek, że tak powiem, nie przeszkadza mi tak bardzo jak czyjś smutek i cierpienie. Szczęście daje mi też przede wszystkim druga połówka. Gry i jedzenie także sprawiają, że mogę się poczuć szczęśliwsza. Szczególnie kiedy na daną grę się nafazuję na całego i mogę z tą fazą zrobić wiele rzeczy. Na ogół wtedy myślę o tym przez 90% czasu. Oglądam fanarty, słucham muzyki o tym, wymyślam samej teorie, czytam jak inni o tym piszą, oglądam z tego filmiki, oglądam z tego streamy, gram w to przez dłuższy czas mimo, że grę samą już skończyłam. Omawiam sobie w głowie każdy najmniejszy wątek dotyczący tej gry, staję się dość creepem, wiedząc o danej grze więcej niż normalna osoba, która po prostu w tę grę zagrała. 

Sama muzyka też sprawia, że potrafię zmienić humor całkowicie. Może mi go poprawić. Muzyka mocno na mnie działa, czasami jak skupiam się tylko na niej (nie, że leci w tle) to mam łzy w oczach, gęsią skórkę i jest to dość dziwne, ale przyjemne uczucie. Czasami idąc na przystanek do pracy jestem we łzach, ludzie się na mnie dziwnie patrzą, a ja po prostu emocjonuję się muzyką :rainderp: 

Radość też mi sprawia, kiedy ktoś docenia moją pracę, pochwali mnie.

Ale i tak przede wszystkim to szczęście innych - tych, których lubię i na których mi zależy - jest dla mnie prawdziwym szczęściem.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Mi radość sprawia, kiedy w dzień nie muszę się ograniczać i mogę mieć totalną inbę w głowie i z tym przejść cały dzień, a pod wieczór usiąść spokojnie przy jakiejś gierce albo muzyce, zwłaszcza, kiedy wchodzi przy tym napój chłodzący, tak zwany.:aj5: A poza tym to mlp, ale to za oczywiste. :fluttershy4:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Fajny temat, więc też postanowiłem coś napisać :rwink:

Co mi sprawia radość? Pomoc innym na ile jestem w stanie, ponieważ już jako nastolatek odkryłem w sobie to, że mam wysoki poziom empatii i częściej potrafię myśleć o innych niż o sobie. Dzięki terapii jednak odkryłem, że bycie troszeczkę egoistycznym też jest ważne, ale to już inny wątek. 

Z innych spraw to oczywiście odkrywanie nowej muzyki, oglądanie filmów i anime, choć prawdę mówiąc wolę anime pełnometrażowe niż tasiemce. Dużą radość sprawiają mi także dłuuugie rozmowy z ludźmi, którzy są dla mnie ważni. Spacery samotne lub z psem. 

Nie nazwałbym się wspaniałym wokalistą, ale mimo wszystko śpiewać lubię i sprawia mi to radość :squee:  Fanem książek nie jestem i nie przeczytałem w swoim życiu mega ilości tytyłów, jednak książki też są spoko oraz lubię czytać. No i to chyba tyle. 

 

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...