Skocz do zawartości

SwiecaqPL

Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Nazywam się Kuba mam 14 lat i jestem początkującym Bronym i dopiero zaczynam oglądać serial :) . Jeśli chodzi o zainteresowania jestem graczem i tworze muzykę (dopiero zaczynam) oraz lubi seriale (Doctor who najlepszy!).Też chciałbym na początku zapytać użytkowników czy forum jest fajne itp.

space-315uqsztl4woiv3nk6xi4g.thumb.jpg.dc2a4294f9bfbe96d4ead1fdfc7d51e8.jpg

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, SwiecaqPL napisał:

czy forum jest fajne

Witaj :) To już od ciebie zależy, czy ci się spodoba. Parę lat temu, kiedy jeszcze się jako tako udzielałem, bo miałem na to czas, to bawiłem się tutaj dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę tutaj wzorowanie się na moim poście.:D

A poza tym to cześć też jestem tu nowy (dopiero od dzisiaj) i wielu rzeczy tu nie rozumiem np. edytacji postów ale to już inna sprawa. Baw się dobrze bo się tutaj naprawdę podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Keks napisał:

Widzę tutaj wzorowanie się na moim poście.:D

A poza tym to cześć też jestem tu nowy (dopiero od dzisiaj) i wielu rzeczy tu nie rozumiem np. edytacji postów ale to już inna sprawa. Baw się dobrze bo się tutaj naprawdę podoba.

No tyci się wzorowałem :D. życzę ci też żebyś się tu bawił dobrze :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SwiecaqPL napisał:

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Nazywam się Kuba mam 14 lat i jestem początkującym Bronym i dopiero zaczynam oglądać serial :) . Jeśli chodzi o zainteresowania jestem graczem i tworze muzykę (dopiero zaczynam) oraz lubi seriale (Doctor who najlepszy!).Też chciałbym na początku zapytać użytkowników czy forum jest fajne itp.

 

No witam, kurcze, witam, kurcze, halo halo, halo fandom, tu Ziemniak, dziś pogoda w ulu-mulu zimna, zostańcie lepiej w domach.

A już na poważnie.

Witam, witam.

Co do obrazka: nie jest zły, jak wiatraki.

Pozdrawiam, Ziemniak.

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię serdecznie~ :sunburst3: 

 

Każdy nowy użytkownik jest tu mile widziany~ Pytasz czy forum jest fajne? Moim zdaniem jak najbardziej, wszak siedzę tu od 2013 roku <3 Trzeba tylko się udzielać, zerkać na statusy, przeglądać wątki, albo tworzyć nowe. Jeśli lubisz czytać fanfiki to znajdziesz tutaj sporą ich kolekcję, a i gier role-play nie zabraknie gdybyś był zainteresowany ^^ 

 

Standardowo zadam ci kilka pytanek: 

  1. Jaki jest twój ulubiony kucyk? 
  2. Na którym sezonie obecnie jesteś? 
  3. Skąd dowiedziałeś się o kucykach? 
  4. Gdzie oglądasz Doktora Who? Ja oglądałam na jakiejś tam stronce, ale w trakcie drugiego, albo trzeciego sezonu urwały się odcinki, a chętnie bym dokończyła. 
  5. Lubisz pierogi? ^^ 
  6. W jakie gry najchętniej grasz? Może Dark Souls lub Wiedźmin? 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Uszatka napisał:

 

  1. Jaki jest twój ulubiony kucyk? 
  2. Na którym sezonie obecnie jesteś? 
  3. Skąd dowiedziałeś się o kucykach? 
  4. Gdzie oglądasz Doktora Who? Ja oglądałam na jakiejś tam stronce, ale w trakcie drugiego, albo trzeciego sezonu urwały się odcinki, a chętnie bym dokończyła. 
  5. Lubisz pierogi? ^^ 
  6. W jakie gry najchętniej grasz? Może Dark Souls lub Wiedźmin? 

1. Moim ulubionym kucykiem jest Flutteshy urzekła mnie już od 1 odcinka MLP

2.dopiero kończe 2 sezon :-\ 

3.przypadkowo się dowiedziałem o nich przez pony writera.

4. Doctora who oglądan na Netflixie

5.NO JASNE :D

6.najchętniej gram w wspomniane DS

Jeszcze Cs:go oraz TBOI a i jeszcze Darknes Dungeon

:)

Edytowano przez SwiecaqPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo there. Pierogi? Z kapustą biczys! xD No i Ruskie. Z mięsem mnie odrzucają.

 

Dark Souls best game. Nie ważne jaki masz poziom bo i tak to twoje umiejętności oraz szczęście/pamięć pozwolą ci wygrać. A jak będziesz nie ostrożny sczeźniesz marnie.

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Uszatka napisał:

4. Wszystko w okół coraz bardzi

5. A które najbardziej? Ja oczywiście ruskie! Najlepiej z cebulką, śmietanką i Maggie~ 

6. Grałeś we wszystkie części Dark Souls? 

5.ruskie

6.grałem tylko w 2 część Dark souls:)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SwiecaqPL napisał:

grałem tylko w 2 część Dark souls:)

 

Oł...to akurat najgorsza część według mnie i wieeeelu innych miłośników Dark Souls :P Fabuła leży, przeciwników jest pierdylion czyli stanowczo za dużo by przyjemnie grać, mechanika nieco zepsuta. Ma ta gra swoje plusy, przede wszystkim plusem jest to, że to nadal Dark Souls, ale polecam ci gorąco spróbować którąkolwiek inną część. 

  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

29 minut temu, Uszatka napisał:

 

Oł...to akurat najgorsza część według mnie i wieeeelu innych miłośników Dark Souls :P Fabuła leży, przeciwników jest pierdylion czyli stanowczo za dużo by przyjemnie grać, mechanika nieco zepsuta. Ma ta gra swoje plusy, przede wszystkim plusem jest to, że to nadal Dark Souls, ale polecam ci gorąco spróbować którąkolwiek inną część. 

Chętnie obczaje inne części Ds jak tylko będe miał hajs na stemie:p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...