Skocz do zawartości

Chodźcie i dyskutujcie, bo i tak nic lepszego do roboty nie macie x3


STITCHBOT

Recommended Posts

No elo, Robaczki moje (będę Was tak nazywać, dobrze? :3), co tam? Żartuję, nie chce mi się gadać co u Was, czy co u mnie =) Mamy podyskutować o gustach (tak bardzo wbrew powiedzeniom). Wiem, że jestem zabawna, baaarrrdzo. Okej, nie czytałam innych ciekawych tematów od początkujących, bo jestem leniem, który siedzi cały leń na kanapie i nic nie robi cały dzień =) Nie przedłużając mojego youtubowego wstępu - zaczynam! Bo Wy nie zaczynacie, bo ja tutaj piszę =) Okej, lubię placki, koniec. Nie no xD Okej, jestem osobą bardzo dziecinną jak na (prawie) 14-latkę. Interesuję się wszelakimi rodzajami metalu (oprócz new metalu, to nawet metal nie jest???). Nawet uczę się growlingu, by zostać death/black metalowcem, by demoraliziwać nastolatki. Uczę się grać na ok. 6 instrumentach, z czego większość są tak proste, że taki 5 latek je ogarnie... Mam szeroką gamę tematów do rozmowy, możecie ze mną pogadać o wszystkim, tylko istnieje jeden temat tabu, który raczej jest przeznaczony dla starszych. Przepadam za czarnym humorem oraz sucharami, często wstawiam do moich wypowiedzi dziwne porównania i śmieszne jak filmiki Rafonixa żarty. Lubuję sie w pisaniu krótkich wierszyków, choć potrafię coś dłuższego naskrobać. Mam duży dystans do siebie, choć wszystko z umiarem. Poza tym, jestem uparta, strasznie uparta, stoję na swoim, nie chcę tego puścić jak nastolatek informacji, by nie nakablować na swoich ziomków. I tyle z rzeczy, które mogą Was choć w najmniejszym stopniu interesować. Jestem ciekawa co wyniknie z mojego pitu pitu o mnie xd

Edytowano przez STITCHBOT
Nie ma sensu ten temat bez tego "nic" ;-;
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam towarzyszu!

Jakieś to instrumenty są, na których potrafisz grać? Może i uważasz, że i 5-latek by potrafił je ogarnąć, ale jak dla mnie każdy skill jest ważny, poza tym pewnie ja i tak bym nie potrafiła tego ogarnąć :rainderp:

Mam jeszcze pytanie, czy interesują Cię może gry komputerowe?

 

A i jeszcze coś, bo strasznie kłuje to w oczy

1 godzinę temu, STITCHBOT napisał:

Okej, jestem osobą bardzo dziecinną jak na (prawie) 14-latkę.

14 lat to bycie dzieckiem, więc raczej ciężko być "bardzo dziecinną jak na dziecko".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@PervKapitan

Cóż, to żadne wielkie halo nie jest, flet prosty i poprzeczny, cymbałki, trójkąt, coś tam na perkusji i gitarze akustycznej, chciałabym na większej ilości intrumentów grać >.<

 

A co do gier, interesują, choć raczej tylko te logiczne lub Pokémony =)

Poza tym, dla mnie 14-latka powinna jednak być bardziej dojrzała. I umieć bardziej się dostosować do sytuacji ;-;"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No elo.

Lubisz kucyki?

 

10 godzin temu, STITCHBOT napisał:

Interesuję się wszelakimi rodzajami metalu (oprócz new metalu, to nawet metal nie jest???).

Nu-metal to nie metal? [citation needed]

Fakt, może przez komercjalizację i łatwość jest jeszcze bardziej gówniany od "zwykłego metalu", ale czy to od razu powód, by go odrzucać jako owego podgatunek? Po prostu wydaje mi się, że cechy gatunkowe metalu nie biorą w pod uwagę tych parametrów. To nie punk.

 

Znasz jakieś godne polecenia zespoły: prog-metalowe, post-metalowe,  eksperymentalno - metalowe?

Słuchasz czegoś oprócz metalu?

 

Miłej zabawy na forum!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @Mordoklapow

Ta, lubię xd 

 

Cóż, może za bardzo skrytykowałam ten gatunek metalu, widać od razu moją nie chęć do niego... 

A co do pytań.

1. Znam tylko Neurosis ;-;" Nie słucham za bardzo akurat tych gatunków, idę bardziej w gothic, heavy, black, christian, death metal (Jaka ze mnie ekspertka, klap klask)

2. Oczywiście, że tak! Słucham wszystkiego, nawet disco polo, jedyne czego nie trawię to Rege, a tak, to wszystko znajdzie się na mojej play liście ^^

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy bardzo serdecznie na najlepszym forum w Equestrii.

Baw się tu dobrze i na początek 2 pytania:

1. Ulubiony kucyk?

2. Bardziej Equestria Girls czy Friendship is magic?

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, że znalazła się rówieśniczka i wnioskując po tym co pisze wygląda na inteligentną. Cóż mogę powiedzieć - Witaj na forum i zostań na trochę dłużej niż kilka dni. 

20 godzin temu, STITCHBOT napisał:

Okej, jestem osobą bardzo dziecinną jak na (prawie) 14-latkę

 

To nie grzech. Imo, ludzie którzy są dziecinni zwykle są ciekawszymi osóbkami, nawet jak na papierku są dorośli. Co do metalu - lubię posłuchać, zwłaszcza lubuję w takim robionym przez skandynawskich wykonawców. 

20 godzin temu, STITCHBOT napisał:

uczę się grać na ok. 6 instrumentach, z czego większość są tak proste, że taki 5 latek je ogarnie

Uwierz mi, że ja na żadnym instrumencie nie nauczę się grać. Umiem grać jedynie na nerwach. 

 

No to ten polecam siebie do rozmowy, jak będziesz się nudzić czy coś. Miłego dnia i smacznej kawusi życzę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ziemowit

Inteligetna jak Siostry Godlewskie dzielone przez 50 :') Nie no, mam takie IQ przyzwoite, tak mi się wydaje xD

I miło słyszeć, że dziecinne osoby są ciekawsze, wydaje mi się, że Ty też będziesz spoko ziąąą.

A, no i dziękówka, też miłego dzionka życzę, a raczej wieczoru, a co do kawy - nie wiem, czy wolisz kawę, czy herbate, więc nie mogę Ci specjalnie życzyć xD Ja osobiście kawy nie lubię =P

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kawę piję rzadko bo rzadko ale i tak jest to kawa zbożowa.

Wolę herbatę nie wiem jak ty.

I też miłego wieczorka życzę.

Jak chcesz pogadać ze mną to pisać na tym forum to jestem cały czas:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, STITCHBOT napisał:

Znam tylko Neurosis

Kurde, "The Eye of Every Storm" to kawał soczystej nuty. Delikatnej, ale soczystej. Jak dobry sztejk. I ten aromat post-metalu. Czuć, że to jego protoplaści.

Jakim cudem wcześniej ich nie znałem?!

 

6 godzin temu, STITCHBOT napisał:

Cóż, może za bardzo skrytykowałam ten gatunek metalu, widać od razu moją nie chęć do niego... 

:rd11: ez, Odmawianie czemuś przynależności do metalu to nie krytyka, tylko komplement XD.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...