Skocz do zawartości

Nomad of Nowhere


NiBl

Recommended Posts

Natknąłem się na to zupełnie przypadkiem

 

Nowa seria. Na razie zaintrygowany, zobaczymy jak się rozwinie.

Chociaż przyznaję, że animacja nie powala (jest dosyć sztywna).

 

EDIT:

Zmieniłem odrobinę i zamiast wrzucać co tydzień po jednym odcinku. od razu dam linka do całej listy odtwarzania sezonu 1.

SEZON 1

 

Edytowano przez NiBl
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek 2:

Spoiler

 

 

Ok lubię overacting Don Paragon-a (oraz to jak był przedstawiony).

Odcinek może nie spowodował, że się śmiałem, ale uśmiech pojawił się na mojej twarzy.

 

Trochę szkoda, że kawałek z Nomadem był jednak odrobinę bardziej nudny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek 3:

Spoiler

 

 

Bardzo meta odcinek (dużo tłumaczenia poprzez historię i nie próbują tego ukryć). Choreografia walki była ok.

Nadal mam mieszane uczucia... tak animacja jest be... z drugiej strony chciałbym zobaczyć do czego dąży.

Jakoś połączenie humoru i powagi jest dziwne... Może winą tego jest to, że odcinki są bardzo krótkie i nie dane jest sytuacji "wsiąknąć".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek 4: <zmieniłem trochę formę i po prostu dałem w pierwszym poście link do całej listy odcinków>

 

Kolejny tydzień, kolejny "potwór odcinka" tym razem nomad spotyka grupę cyrkową w której skład wchodzą łowcy nagród. Jednak ten odcinek należy do słabych pod względem world buildingu (albo chociaż hintingu). Poza tym część wydaje się bardzo pośpieszona (sam odcinek jest bardzo krótki  - 11 minut (reszta była po 14 minut)).

 

W chwili obecnej oglądam, żeby sprawdzić, czy są w stanie mnie czymkolwiek zaskoczyć. Te 15 minut w tygodniu mogę poświęcić, tym bardziej, że sama fabuła nie jest cringe-y.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek 5:

Wygląda na to, że przygotowują się do wrzucenia tego do telewizji (tylko tak mogę sobie połączyć to, że odcinki są teraz po 10-11 minut teraz -> 2 odcinki około 22 minut czyli tyle czasu ile przewidziane jest w półgodzinnym slocie na content).

Nie powiem,że dziwnie ogląda się serial z tak "twardą magią". Możliwe, że trochę zbyt dużo czasu spędzają na jej definiowaniu. Z pewnością mają intrygujące założenia świata. Ciekawe co z tego będzie.

 

Odcinek "stranger danger".

Żart z którego się zaśmiałem: "Nahh... I understood. I just find it offensive, and unprofesional".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Raczej nie, chociaż nie powiem, że ich design jest... typowy... 

Minotaur, do tego jakaś wiedźma/dominatrix, ksiądz gunslinger (od razu wiedziałem, że będzie używał pistoletów), i ostatni gościu to robot (lub po części robot)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...