Skocz do zawartości

Niedzielne audiencje u księżniczki Celestii!


Szonszczyk

Recommended Posts

1222690.png

 

Pytacie, dlaczego przez parę tygodni nic się tu nie działo.

To Wam powiem, dlaczego: nie przez to, że pisałem swojego bota na Discorda, tylko przez to, że musiałem pomagać samej księżniczce przy jej księżniczkowych sprawach,

by ta miała teraz czas odpowiedzieć na parę Waszych pytań. Proszę więc o zadawanie mądrych pytań, by moja praca nie poszła na marne...

 

Ps. Nie musicie pisać tylko w niedzielę, Celestia odpowiada we wszystkie dni tygodnia :v

  • Lubię to! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pierwszy wasza wysokość Celestio.

Dlaczego zesłałaś Lunę na księżyc a nie zamknęłaś ją  w jakimś więzieniu, zesłałaś poza granicę Equestrii albo pozbawiłaś jej magii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3/28/2018 o 15:50, Keks napisał:

Dlaczego zesłałaś Lunę na księżyc a nie zamknęłaś ją  w jakimś więzieniu, zesłałaś poza granicę Equestrii albo pozbawiłaś jej magii?

Zacznijmy od tego, że nie potrafię pozbawiać kucyków magii. Mogę najwyżej ją zablokować, lecz ponad 1000 lat temu nie istniały jeszcze narzędzia ku temu. Można było najwyżej odpiłować komuś róg, ale to gorsze niż kara śmierci...

Co do uwięzienia lub wygnania do innej krainy – gdybym to zrobiła, Nightmare Moon powróciłaby najpóźniej następnego dnia. Zesłanie Luny na księżyc nie było moim wymarzonym rozwiązaniem, ale gdybym użyła na Elementach jeszcze więcej mocy, mogłabym ją zabić, a tego nigdy nie chciałam.

 

Dnia 3/28/2018 o 16:08, Ziemowit napisał:

Zastanawia mnie to dlaczego jesteś taką leniwą bułą i w zasadzie nic nie robisz, a całą robotę zrzucasz na Twilight. 

To się nazywa dobieraniem odpowiednich kucyków do odpowiedniej sprawy. Właściwie, gdyby dobrze poszukać, to może i dla Ciebie coś by się znalazło. ;)

A mówiąc poważnie: od wygnania Luny Elementy Harmonii już nie działały w moich kopytach jak należy, więc ktoś musiał się nimi zająć; a że wszyscy wrogowie Equestrii mają tendencję do eliminowania wpierw mnie, to z wielkim bólem i cierpieniem, byłam zmuszona do zaangażowania młodej Twilight w tego typu misje.

I, tak na marginesie, od kiedy tony roboty papierkowej i wysłuchiwanie jojczenia wiecznie niezadowolonej arystokracji nazywają się nicnierobieniem?

 

Dnia 3/28/2018 o 17:27, Truskawkowa Mamba napisał:

Jak to jest być księżniczką?

Och, to temat-rzeka. Z jednej strony jest cudownie, bo można mieć w zasadzie wszystko, czego się zapragnie – piękne suknie, rzadkie rośliny, egzotyczne zwierzęta, przepyszne potrawy – ale z drugiej to ogromna odpowiedzialność. Rada Koronna uchwaliła budżet? Muszę go zatwierdzić. Konflikt interesów między dwiema krajowymi spółkami? Muszę go rozwiązać. Schwytano groźnego kryminalistę? Muszę go osądzić. Zamierza nas odwiedzić władca innego państwa lub choćby jego przedstawiciel? Muszę dokładnie zaplanować jego wizytę na kilka tygodni naprzód.

To wszystko... bywa męczące. Zdecydowanie bardziej wolę prowadzić zajęcia w mojej Szkole dla Uzdolnionych Jednorożców, mimo że jestem tam raczej wykładowcą gościnnym niż stałą nauczycielką.

 

13 godzin temu, kapibarapokoju napisał:

Czemu nie doceniasz Luny?

Jak ja kocham takie tendencyjne pytania… Kto powiedział, że jej nie doceniam? Następnym razem proszę nie słuchać tego kucyka!

Znaczy, może kiedyś jej nie doceniałam… ale potem się przemieniła i mnie oświeciło. Metaforycznie, rzecz jasna. Trochę tu się jasno zrobiło… Spike, spuść rolety! O, dziękuję.

Powracając: teraz jej moc jest na równi z moją. Wiem to stąd, że potrafi się zwrócić do kucyków, jeśli ma jakiś problem, a to jest wyznacznikiem wielkiej mocy i mądrości.

No i nie zapomnijmy o księżycu. Ktoś musi przecież podnosić go na noc i chować na dzień, czyż nie? ;)

 

To chyba tyle na dziś, dziękujemy księżniczce Celestii za udzielone odpowiedzi i zapraszam do zadawania kolejnych pytań!

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak i dlaczego zostałyście alicornami?

Czemu dałaś skrzydła Twilight? Ten awans był za co za to, że dokończyła jakieś tam stare zaklęcie.

Starswirl (chyba dobrze piszę) już wrócił i sam mógł to dokończyć.

I ile ty masz w ogóle lat księżniczko?

Najlepsze pytania:rdblink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu dałaś skrzydła Twilight 

 

Celestia nie może zmieniać nikogo w alicorny Twilight sama się nim stała przez dokończenie zaklęcia Starswirla. 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony prawda, ale to Celestia dała Twilight to zaklęcie do dokończenia więc musiała wiedzieć co się potem stanie.

Bo na pewno to nie był przypadek mogła wziąć inne zaklęcie i wtedy Twilight nie została by alicornem.

Mój dziwny tok myślenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za kolejne pytania i przepraszam za opóźnienie, ale pałac najechała Rainsalis (kto ją zna to wie o co chodzi :v ) i musiałem się nią troszku zająć...

W rolę Celestii wcieliła się @Midday Shine, bez niej, pewnie ten temat by nie powstał i nie był kontynuowany.

 

Przechodząc do pytań:

Dnia 4/4/2018 o 15:45, Jakubas18 napisał:

Jak ci idzie współpraca z królestwem podmieńców?

Przemienieni Podmieńcy, przez mojego doradcę zwani Tęczlingami, skupiają się na razie głównie na dostosowywaniu swojej krainy do życia nieopartego na wysysaniu miłości z innych istot. Młody król Thorax odwiedził mnie niedawno w Canterlocie, prosząc o konsultacje, ale szczegółów rozmowy nie mogę zdradzić, żeby nie zawieść jego zaufania.

 

Dnia 4/4/2018 o 15:45, Jakubas18 napisał:

Czy lubisz królową Novo?

Znam ją od lat i bardzo cenię naszą przyjaźń... choć muszę przyznać, że byłam mocno zdziwiona, kiedy Twilight opowiedziała mi o jej zobojętnieniu, bo zapamiętałam ją jako dość zadziorną istotę. Cieszy mnie natomiast, że kiedy już nasz wspólny wróg został pokonany, przyjęła przeprosiny Twilight za, ehem, incydent z perłą i wyraziła wolę odnowienia stosunków dyplomatycznych z Equestrią.

 

Dnia 4/4/2018 o 15:45, Jakubas18 napisał:

Czy twoja uczennica Twilight często cię odwiedza w pałacu?

Twilight odwiedza mnie za każdym razem, kiedy jest w Canterlocie… po wizycie u rodziców, oczywiście. Mimo to nieczęsto mamy okazję, żeby usiąść i spokojnie porozmawiać, bo mój grafik zwykle jest bardzo napięty, a i Twilight ma obowiązki, przez które rzadko kiedy może sobie pozwolić na nocowanie u nas.

 

Dnia 4/4/2018 o 23:00, kapibarapokoju napisał:

Dlaczego Luna nie ma wstępu do twojej wieży?

Nie zrozum mnie źle: kocham ją, i to bardzo, ale potrzebowałam miejsca, w którym mogłabym zostawić ciastka na wierzchu i nie martwić się, że zostaną z nich tylko okruszki, jeśli spuszczę je z oczu na dłużej niż pięć sekund.

 

Dnia 4/5/2018 o 19:35, Keks napisał:

Jak i dlaczego zostałyście alicornami?

To... było tak dawno temu, że w zasadzie już nie pamiętam. Wspomnienia mają tendencję do zacierania się i mieszania między sobą w miarę upływu czasu. Równie dobrze mogłyśmy być wtedy dorosłe, jak i jeszcze małe – albo nawet mogłyśmy się takie urodzić. Prawdę mówiąc, od pojawienia się Flurry Heart zaczęłyśmy całkiem na poważnie rozważać tę ostatnią możliwość.

 

Dnia 4/5/2018 o 19:35, Keks napisał:

Czemu dałaś skrzydła Twilight? Ten awans był za co za to, że dokończyła jakieś tam stare zaklęcie.

Starswirl (chyba dobrze piszę) już wrócił i sam mógł to dokończyć.

I ile ty masz w ogóle lat księżniczko?

Nie dałam jej skrzydeł. Asystowałam tylko przy jej przemianie. Zaklęcie natomiast przesłałam jej, żeby sprawdzić, czy jest gotowa na naukę magii z górnej półki. Nie muszę chyba dodawać, że jej osiągnięcie zdecydowanie przewyższyło moje oczekiwania? ;)

Starswirl, owszem, wrócił, ale do tego czasu zaklęcie już dawno zostało dokończone, więc nad czym jeszcze miałby pracować?

 

Dnia 4/5/2018 o 19:35, Keks napisał:

I ile ty masz w ogóle lat księżniczko?

Hm... w Equestrii przyjęło się, że pytanie klaczy o wiek jest raczej nieeleganckie. Z drugiej jednak strony, nie chciałabym Cię zbywać banałami typu "dużo", więc ujmę to w ten sposób: Starswirl został nauczycielem Luny i moim nie dlatego, żeby urodził się wcześniej niż my, ale dlatego, że alikorny dojrzewają wolniej niż inne kucyki.

 

Dnia 4/5/2018 o 20:56, GlaceCordis napisał:

Czemu Księżniczka Twilight była twoją ulubioną uczennicą?

Mała Twilight od pierwszej chwili urzekła mnie wieloma rzeczami. Skromnością, której nieraz brakuje starszym od niej kucykom. Absolutnie rozkoszną, nieukrywaną radością na wieść, że została przyjęta do mojej szkoły i przy okazji zdobyła znaczek. Milionami pytań, które choć sformułowane według zasad źrebięcej logiki, opierały się na całkiem dojrzałych obserwacjach... Chyba rozumiesz, o co mi chodzi, prawda?

W miarę upływu miesięcy i lat przywiązywałam się do niej coraz mocniej. Starałam się tego jednak za często nie okazywać, a przynajmniej nie przy innych źrebakach. Nie chciałam, żeby takie wyróżnianie namieszało jej w głowie albo spowodowało niechęć do niej u rówieśników. Z perspektywy czasu... trochę jednak żałuję, że tak się hamowałam z tą serdecznością. Może gdybym tego nie robiła, Twilight nie bałaby się tak bardzo, że mnie rozgniewa byle drobnostką...

 

Dnia 4/5/2018 o 20:56, GlaceCordis napisał:

Co sądzisz o Księżniczce Cadance i czy ją lubisz?

Cadance kocham jak córkę; ostatecznie wychowywałam ją, odkąd zmieniła się w alikorna i przyjechała do Canterlotu. To dzięki niej, po całych wiekach osamotnienia i pewnego zobojętnienia, na nowo odkryłam i doceniłam wartość bliskich więzi międzykucykowych. Gdyby nie ona, nie wiadomo, czy do dnia powrotu Luny nie stałabym się zupełnie oziębła, a w ostateczności sama bym się nie wysłała na księżyc...

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo księżniczko Celestio mam takie pytania do ciebie 

1 Coś byś zrobiła gdyby ludzie mogli wkroczyć to twojej krainy 

2 Czy lubisz sport uprawiać ja bardzo lubię grać w piłkę nożną 

3 Czy lubisz jakieś muzyki słuchać gdybym dam był u was to bym śpiewał dla was i dla ciebie Celestio 

4 Czy masz jakieś miłe wspomnienia z  dzieciństwa 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nadeszła wiekopomna chwila na kolejne odpowiedzi od jakże czcigodnej księżniczki Celestii.

Praise the Sun i @Midday Shine za te piękne odpowiedzi!

 

Dnia 4/18/2018 o 16:52, Uszatka napisał:

Droga księżniczko. Czy po powrocie Starswirla spotykacie się od czasu do czasu na herbatce? Czy nadal wiążą cię z nim serdeczne relacje? 

Starswirl chwilowo wybrał się na zwiedzanie Equestrii, ale kiedy zajrzy do Canterlotu, Luna i ja na pewno zaprosimy go do siebie na parę dni; komnat gościnnych mamy pod dostatkiem. Może nawet udałoby się to zgrać z kolejną wizytą Twilight; wiem, że ciągle ma do niego wiele pytań...

 

Dnia 4/18/2018 o 17:21, Krystianoronaldo napisał:

1 Coś byś zrobiła gdyby ludzie mogli wkroczyć to twojej krainy 

O ludziach co nieco już słyszałam od Twilight i Sunset. Z tego, co wiem, jedyną drogą z ludzkiego świata do Equestrii jest portal, przez który przeszły również one same. Sęk w tym, że dopasowuje on postać podróżnika do realiów świata docelowego, więc ludzie nie wyglądaliby jak ludzie...

Gdyby jednak ludzie odkryli sposób na dostanie się do Equestrii bez zmiany formy, musiałabym ich czym prędzej znaleźć. Kucyki miewają skłonności do panikowania na widok istot niepodobnych do tych, które znają – więc mogłoby dojść co najmniej do nieporozumień.

 

Dnia 4/18/2018 o 17:21, Krystianoronaldo napisał:

2 Czy lubisz sport uprawiać ja bardzo lubię grać w piłkę nożną 

W sporty drużynowe niezbyt mogę grać, bo w większości przypadków mój wzrost dawałby jednej ze stron zbyt wielką przewagę. Poza tym, powiedzmy sobie szczerze, moje kucyki prawdopodobnie miałyby opory przed graniem przeciw mnie.

Bardzo lubię za to od czasu do czasu wyrwać się z pałacu i polatać nad miastami, polami, lasami, rzekami... choć od czasu, gdy jeden z dawnych kapitanów straży postawił na nogi całą, CALUTKĄ armię (łącznie z rezerwistami i kadetami), żeby mnie znaleźć, mogę to robić tylko nocami, o ile nie jestem zbyt zmęczona po pełnym obowiązków dniu.

 

Dnia 4/18/2018 o 17:21, Krystianoronaldo napisał:

3 Czy lubisz jakieś muzyki słuchać gdybym dam był u was to bym śpiewał dla was i dla ciebie Celestio 

Tak, lubię muzykę; niekiedy nawet nucę sobie pod nosem. Nie mam jednego ulubionego gatunku, ale... metal i hip-hop jakoś mi nie podeszły.

 

Dnia 4/18/2018 o 17:21, Krystianoronaldo napisał:

4 Czy masz jakieś miłe wspomnienia z  dzieciństwa 

Jak mówiłam już ostatnio, wspomnienia w miarę upływu czasu zacierają się i mieszają między sobą. Dzieciństwo pamiętam zatem jak przez mgłę – ale wiem, że uwielbiałam bawić się z siostrą na wzgórzach w okolicy obecnego Canterlotu. Dzienniki z młodości to magia. :squee:

 

Dnia 4/22/2018 o 23:19, kapibarapokoju napisał:

Celestio. Ile masz lat? 

Wiem, że to takie nieupszejme, ale muszę to wiedzieć.

Dociekliwi jesteście, moi drodzy… Mogę powiedzieć tyle, że mam sporo ponad 1000 lat – i na tym zakończmy temat, dobrze? :wow:

 

22 godziny temu, Jakubas18 napisał:

1. Jak myślisz co by mogłoby się stać gdybyś miała dobre wpływy ze smokami?

Zakładam, że masz na myśli kontakty… Prawdę mówiąc, dzięki przyjaźni Spike’a i Twilight z obecną przywódczynią smoków, jest to całkiem możliwy scenariusz. Smocze ziemie w dalszym ciągu stanowią wielką niewiadomą dla kucyków, więc możliwość ich zbadania i sporządzenia map byłaby nie lada gratką dla geografów, geologów, kartografów… no i dla samej Twilight, która na samą myśl o smokach wpada w euforię...

 

22 godziny temu, Jakubas18 napisał:

2. Czy po pokonaniu Króla Burzy, Tempest spotyka się z tobą?

Odbyłyśmy długą rozmowę bezpośrednio po pokonaniu Króla Burz, ale mam wrażenie, że Tempest dużo bardziej zaprzyjaźniła się z Twilight niż ze mną. Nie jestem do końca pewna, na czym to polega, ale ostatnimi czasy takie przypadki zdarzają się coraz częściej. Być może moje kucyki onieśmiela duża różnica wieku między nimi a mną? Są zalety, a także wady bycia długowieczną...

 

22 godziny temu, Jakubas18 napisał:

3. Czy nadal martwisz się o swoją dawną uczennicę, Sunset Shimmer?

Może nie aż tak, jak na samym początku, ale owszem, często zastanawiam się, jak jej się żyje w świecie za lustrem. Z tego, co wiem, zamierza ukończyć szkołę, przy której znajduje się portal, więc nieprędko wróci na stałe… jeśli w ogóle. Równie dobrze może zdecydować, że zostanie w tamtym świecie ze względu na przyjaciółki, tak jak Twilight, kiedy zamieszkała w Ponyville. Mam tylko nadzieję, że jeśli faktycznie tak będzie, to z następną wizytą nie będzie zwlekać kolejne kilka lat. I nie, nie liczę tu jej… ehem, wyprawy po koronę Twilight.

  • Lubię to! 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Księżniczko Celestio.

Jako główny ogrodniczy w Twoim pałacu mam do Ciebie kilka pytań.

1. Mogę podlewać kwiatki w Twym pokoju kiedy śpisz?

2. Gdzie w końcu przesadzić te tulipany spod balkonu?

3. Jak działa prawo patentowe w przypadku narzędzi ogrodniczych?

4. Czy przy rejestracji własnej działalności gospodarczej (przykładowo zakład stolarski) muszę mieć zezwolenie na używanie ostrych narzędzi z urzędu, czy wystarczy zaświadczenie o poczytalności?

5. Czy mogę liczyć na płatny urlop?

Edytowano przez Razh
wypunktowanie
  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Rachunki, reklamy, rachunki, ulotki, rachunki… gdzie te czasy, kiedy dominowały listy od Twilight? Mój doradco, kto dziś prosi o audiencję?

Jakiś kucyk twierdzi, że jest “głównym ogrodniczym w Pałacu”, mam go wpuścić?

Mamy wielu ogrodników, ale nie przypominam sobie nadawania tytułu “głównego ogrodniczego”... Wpuść go, zaintrygował mnie.

No dobrze.

*Wychodzi przez drzwi*

Wlazł!

Cudowny popis manier… chyba muszę go wysłać na zajęcia dodatkowe z savoir-vivre’u...

*Kucyk, któremu słoma dosłownie wystaje z butów, wchodzi do sali i od razu przechodzi do pytań*

 

Dnia 4/25/2018 o 00:49, Razh napisał:

1. Mogę podlewać kwiatki w Twym pokoju kiedy śpisz?

Czy uważasz, że moje kwiatki potrzebują wody akurat, kiedy śpię, czy może mogą być podlewane w innych godzinach? Jestem też zdania, że moi osobiści gwardziści nie dali by Ci wglądu w moje kwiatki, nawet jeśli bym Ci pozwoliła wejść do mojego pokoju. Ponieważ moje kwiatki to moja własna sprawa. Znaczy, tak twierdzą gwardziści, kiedy ich się spytałam, co sądzą o wpuszczeniu pałacowego ogrodnika do mojego pokoju, kiedy śpię, by ten mógł podlać… możemy uznać, że nie było pytania?

 

Dnia 4/25/2018 o 00:49, Razh napisał:

2. Gdzie w końcu przesadzić te tulipany spod balkonu?

Pod balkon Luny. Powinna się nauczyć, że nie samą lawendą kucyk żyje… no dobrze, nie wyszedł mi ten żarcik, wiem. Ale naprawdę, pod balkonem Luny jest o wiele więcej miejsca i o wiele mniej kwiatów niż pod moim. Czas to zmienić. ;)

 

Dnia 4/25/2018 o 00:49, Razh napisał:

3. Jak działa prawo patentowe w przypadku narzędzi ogrodniczych?

Prawo patentowe w przypadku narzędzi ogrodniczych działa tak samo jak prawo patentowe w przypadku narzędzi stolarskich. A przynajmniej tak twierdzi mój doradca...

 

Dnia 4/25/2018 o 00:49, Razh napisał:

4. Czy przy rejestracji własnej działalności gospodarczej (przykładowo zakład stolarski) muszę mieć zezwolenie na używanie ostrych narzędzi z urzędu, czy wystarczy zaświadczenie o poczytalności?

Podpisywałam to już dość dawno temu, więc nie pamiętam wszystkich szczegółów. Ale prawników ci u nas dostatek, więc na pewno któryś z nich będzie w stanie wyjaśnić Ci to o wiele dokładniej niż ja.

 

Dnia 4/25/2018 o 00:49, Razh napisał:

5. Czy mogę liczyć na płatny urlop?

Tak, ale o ile nie będzie spowodowany chorobą, po tygodniu stawka zostanie zmniejszona do 75%, a po miesiącu – do 50%. Zatem nie radzę zbyt długo się obijać. ;)

 

Czy możemy liczyć na więcej odpowiedzi?

Tak, jeśli będzie więcej pytań...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Wakacje, wakacje... mało pytań, ale dopóki są, odpowiedzi zawsze się znajdą.

Dnia 7/7/2018 o 21:22, PusheenRoza napisał:

1. Czy twoi rodzice żyją?

Niestety, zmarli wiele wieków temu, jeszcze zanim Luna zmieniła się w Nightmare Moon. Ale może to i dobrze, że tego nie widzieli...

 

Dnia 7/7/2018 o 21:22, PusheenRoza napisał:

2. Wiem że to będzie nie kulturalne, ale muszę to wiedzieć, chciałam się zapytać, ile masz lat?

Już dwa razy odpowiadałam na takie pytanie... Pozwól zatem, że powtórzę swoje słowa z ostatniego razu – mam sporo ponad 1000 lat i na tym wolałabym zakończyć temat. :tia:

 

6 godzin temu, Papeć napisał:

Która z przyjaciółek Twilight Sparkle jest twoją ulubioną?

Hmmm, niełatwe pytanie. Cenię je wszystkie, każdą za coś innego. Skoro jednak już muszę wybrać, to przyznam szczerze, że ostatnio najbardziej lubię Starlight Glimmer. Zapewne ma to co nieco wspólnego z faktem, że skutecznie (acz niekonwencjonalnie) załagodziła narastający od miesięcy konflikt między Luną a mną, o którym niewątpliwie słyszałeś...

 

Dziękujemy za uwagę :squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj księżniczko to ja Krystian dawno mnie nie było tutaj chcę że byś opowiedziała na moje pytania

1 Czy byś chciała odwiedzić nasz Świat czyli ludzi 

2 Jak zdobyłaś jajko Smoka czyli Spike 

3 Ja jestem kibicem czy coś u ciebie księżniczko się szykuje jakieś sportowe wydarzenie 

4 I wiesz ja bardzo lubię śpiewać czy ty też lubisz śpiewać czy masz piękny głos 

5 I czy coś wiesz o moim świecie czy nie za bardzo 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Wracam sobie dzisiaj do mojego biura w pałacu Księżniczki Celestii i naszło mnie takie dziwne uczucie, że chyba o czymś zapomniałem...

*Patrzy na forume*

Dwa miesiące od zapytajki :flutterbad:

*Patrzy na list na biurku*

"Oto odpowiedzi na pytania od fanów" - Celestia.

*Data: 11 sierpień*

Spoiler

image.png

Miesiąc temu miałem to zrobić :fsscream:

(Przepraszam za moje nieogarnięcie,@Midday Shinei pozostaje mi tylko obiecać, że to się już więcej nie wydarzy :fluttersad:)

 

Drogi Krystianie!

Daruj, że odzywam się dopiero teraz. Przyznaję, że powinnam zdecydowanie częściej sprawdzać, czy nie mam zaległości w odpisywaniu.

A teraz przejdźmy do rzeczy, czyli do Twoich pytań...

 

Dnia 7/15/2018 o 20:06, Krystianoronaldo napisał:

1 Czy byś chciała odwiedzić nasz Świat czyli ludzi

Nie wykluczam, ale potrzebowałabym przewodnika. No i pewnie musiałabym chodzić z obstawą, bo inaczej kapitan straży padłby na zawał serca przed moim powrotem. Wprawdzie wolałabym mieć trochę więcej swobody, ale co poradzę; życie księżniczki nie jest usłane różami…

 

Dnia 7/15/2018 o 20:06, Krystianoronaldo napisał:

2 Jak zdobyłaś jajko Smoka czyli Spike

Znalazła je jedna z ekspedycji geograficznych, jakie kilkadziesiąt (a może kilkaset…?) lat wcześniej rozesłałam w mniej znane zakątki Equestrii.

 

Dnia 7/15/2018 o 20:06, Krystianoronaldo napisał:

3 Ja jestem kibicem czy coś u ciebie księżniczko się szykuje jakieś sportowe wydarzenie

Prawdę mówiąc, niezbyt się orientuję w equestriańskich wydarzeniach sportowych, mimo że dostaję na nich miejsca honorowe. O takich sprawach prawdopodobnie więcej powiedziałby Ci książę Shining Armor.

 

Dnia 7/15/2018 o 20:06, Krystianoronaldo napisał:

4 I wiesz ja bardzo lubię śpiewać czy ty też lubisz śpiewać czy masz piękny głos

Tak, lubię śpiewać, ale czy robię to dobrze, to już nie mnie oceniać. Z drugiej strony… nikt się jeszcze nie skarżył – nawet Luna, która coś takiego powiedziałaby mi prosto w oczy – a to chyba możemy uznać za dobry znak.

 

Dnia 7/15/2018 o 20:06, Krystianoronaldo napisał:

5 I czy coś wiesz o moim świecie czy nie za bardzo

Moja wiedza na temat świata ludzi jest dość ograniczona, bo pochodzi z drugiego kopytka, czyli od Twilight i Sunset, które same mają jeszcze dużo do odkrycia.

 

I przy okazji… na przyszłość pamiętaj, proszę, o używaniu kropek, przecinków i pytajników, bo pytania pisane jednym ciągiem dość trudno się czyta. Proszę Cię o to nie jako księżniczka, a jako nauczycielka z wieloletnim stażem.

Pozdrawiam Cię ciepło!

Celestia, księżniczka Equestrii

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...