Skocz do zawartości

Witam!


Miakluuu

Recommended Posts

No to hej

Jestem Julka, mam 16 lat i w naszej kochanej społeczności jestem od niedawna, chociaż przygodę z kucykami zaczęłam jakieś 2 lata temu xD Od kilku miesięcy zaczęłam się wczuwać w fandom i myślę, że już mogę się nazwać Pegasis^^

Interesuję się sztuką, czasem piszę wiersze, rysam. W ogromnej ilości oglądam wszelkie filmy i kreskówki. Kocham grozę, horrory, creepypasty i wszystko co mroczne, a jednocześnie wielbię wręcz urocze kotki i kucyki. Czarny humor jest moim życiem! Tak jak clopy hehe... Jestem otwartym człowieczkiem i lubię poznawać nowych ludzi. Lubię dyskusje na wszelkie tematy, zarówno te poważne jak i durne, po prostu lubię rozmawiać. Mam dość jasne poglądy, swoje racje i jestem uparta, ale jeśli ktoś mi poda dobre argumenty, umiem przyznać się do błędu. 

Lubię chemię i biologię (serio, potrafię czytać o substancjach chemicznych dla rozrywki xD), interesuje się także tym na ile sposobów można wybić ludzkość, a aktualnie mam fazę na Czarnobyl. Czy wspominałam, że jestem bardzo zmienna? Chyba nie xD no cóż... To jestem xD

Nie wiem co jeszcze, polecam siebie i te sprawy *lenny*

  • +1 3
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, PervKapitan napisał:

A witam, witam.

Masz zacny avatar, wiesz? :wow: 

Jakie kreskówki jeszcze oglądasz oprócz MLP?

Grasz może w gry komputerowe?

Widzę wiele wspólnych zainteresowań :D Też lubię horrory, mroczne klimaty, czarny humor, kreskówki i koty. Kucyki też, ale koty należą do top3 

Co do kreskowek to np. Star Butterfly i Wodogrzmoty, gram w LoLa, ale nie za bardzo umiem xD 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Użytkowniku na forum poświęconym MLP mam dwa pytania.

Jaki jest twój ulubiony kuc?

Pegazy Jednorożce czy ‘‘Ziemniaki’’ ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to hej
Jestem Julka, mam 16 lat i w naszej kochanej społeczności jestem od niedawna, chociaż przygodę z kucykami zaczęłam jakieś 2 lata temu xD Od kilku miesięcy zaczęłam się wczuwać w fandom i myślę, że już mogę się nazwać Pegasis^^
Interesuję się sztuką, czasem piszę wiersze, rysam. W ogromnej ilości oglądam wszelkie filmy i kreskówki. Kocham grozę, horrory, creepypasty i wszystko co mroczne, a jednocześnie wielbię wręcz urocze kotki i kucyki. Czarny humor jest moim życiem! Tak jak clopy hehe... Jestem otwartym człowieczkiem i lubię poznawać nowych ludzi. Lubię dyskusje na wszelkie tematy, zarówno te poważne jak i durne, po prostu lubię rozmawiać. Mam dość jasne poglądy, swoje racje i jestem uparta, ale jeśli ktoś mi poda dobre argumenty, umiem przyznać się do błędu. 
Lubię chemię i biologię (serio, potrafię czytać o substancjach chemicznych dla rozrywki xD), interesuje się także tym na ile sposobów można wybić ludzkość, a aktualnie mam fazę na Czarnobyl. Czy wspominałam, że jestem bardzo zmienna? Chyba nie xD no cóż... To jestem xD
Nie wiem co jeszcze, polecam siebie i te sprawy *lenny*


Witam serdecznie. Witam.
Co by napisać...
Lubisz bigos?
Eee... Serio? Nie mam lepszego pytania?... Na potęgę Innosa...
Pozdrawiam.
Jakp ciekawostkę dodam, że piszę ten post 5 raz, i zawsze coś źle...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Miakluuu napisał:

w naszej kochanej społeczności

 

Ty jeszcze nie wiesz...

 

1 godzinę temu, Miakluuu napisał:

 Kocham grozę, horrory, creepypasty i wszystko co mroczne

 

Jak chcesz jakieś ciekawe materiały w mrocznym klimacie to zapraszam na pw. 

 

53 minuty temu, Miakluuu napisał:

gram w LoLa, ale nie za bardzo umiem xD 

 

Można wiedzieć jaka dywizja? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

SQUhP5T.gif.b97350e82f323658b4f7fd0b530ba5df.gif

 

No witam cię Julko w naszej wspaniałej (lekko nienormalnej) społeczności. Zawsze fajnie zobaczyć tu jakąś nową twarz.

14 godzin temu, Miakluuu napisał:

Lubię chemię i biologię (serio, potrafię czytać o substancjach chemicznych dla rozrywki xD)

Ok. Teraz widziałem już wszystko. Wybacz mi ale nie podzielam twoich zainteresowań. O ile biologie jeszcze zniosę to chemia to dla mnie przykry obowiązek. Osobiście wolę historię i religię. Ale i tak zajęcia praktyczne rządzą.

Jestem na kierunku technik automaty btw. polecam gorąco

 

14 godzin temu, Miakluuu napisał:

Czarny humor jest moim życiem!

Hehe, jednak mamy coś wspólnego.

 

14 godzin temu, Miakluuu napisał:

Kocham grozę, horrory, creepypasty i wszystko co mroczne

W takim razie jaka jest twoja ulubiona creepypasta?

 

Poza tym spytam się jeszcze o parę rzeczy:

 

Jak zaczęła się twoja przygoda z MLP:FIM?

 

Ulubiona postać drugoplanowa?

 

Jakbyś czegoś potrzebowała to napisz. Siedzę na tym forum codziennie, zupełnie jakbym nie miał życia. 

 

Obrazki chowamy w spoilery ~Cahan

Edytowano przez Cahan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Nie tylko ty lubisz horrory i czarny humor i sporo jest tu osób o podobnych zainteresowaniach w tym ja no i jeszcze widzę że twój ulubiony kucyk to Rainbow Dash! I tu się spytam czy Dashie lubisz od początku kiedy ją poznałaś czy miałaś też inne ulubione kucyki?

Baw się dobrze ja się bawię świetnie w tym nie do końca normalnym fandomie ale ja też nie jestem całkiem normalny i już chyba tak mi zostanie :trixie::lyraaxe:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Forest Wind napisał:

 

Spoiler

SQUhP5T.gif.b97350e82f323658b4f7fd0b530ba5df.gif

 

W takim razie jaka jest twoja ulubiona creepypasta?

Swego czasu Slenderman, Jeff i Sally (Play with me), a teraz jednak wolę te... Straszniejsze? Najlepsze są takie krótkie, które w kilku zdaniach przekazują coś niepokojącego, ale jakoś tak nie mam ulubionej i żadnej nie słucham (MysteryTV polecam, świetny głos)/czytam więcej niż raz.

Może chciałbyś na pv porozmawiać o horrorach, creepypastach czy czymkolwiek? Chętnie poznam więcej kucoz... BRONYCH I PEGASIS XD

Cytat

 

Jak zaczęła się twoja przygoda z MLP:FIM?

Przez siostrę xD młoda jest 7 lat młodsza i jakoś tak wyszło, że siedziałam z nią i "zaraziła" mnie miłością do kucyków, Disneya i ogólnie animacji. Teraz ona ogląda tego mniej niż ja^^

Cytat

Ulubiona postać drugoplanowa?

 

Hmmm... DERPY!!!

Edytowano przez Cahan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Miakluuu napisał:

No to hej

Jestem Julka, mam 16 lat i w naszej kochanej społeczności jestem od niedawna, chociaż przygodę z kucykami zaczęłam jakieś 2 lata temu xD Od kilku miesięcy zaczęłam się wczuwać w fandom i myślę, że już mogę się nazwać Pegasis^^

Witaj w naszej sekcie. Czarna msza co niedzielę, rytualne palenie pluszowego kota we wtorek, miesięczny abonament 6.66zł. 

 

Cytat

Lubię chemię i biologię (serio, potrafię czytać o substancjach chemicznych dla rozrywki xD), interesuje się także tym na ile sposobów można wybić ludzkość, a aktualnie mam fazę na Czarnobyl.

Też kiedyś miałem fazę na Czarnobyl. Pomijając ogromną tragedię, to ciekawe miejsce z ciekawymi legendami i historią :) 

 

9 godzin temu, Miakluuu napisał:

Co do kreskowek to np. Star Butterfly i Wodogrzmoty, gram w LoLa, ale nie za bardzo umiem xD 

Gravity Falls? Kolejna osoba lubi mój ulubiony serial :) Tylko ta polska nazwa... Wodogrzmoty Małe :rarity3: Ten kto ją wymyślił powinien dostać 618 klapsów... sztachetą... nabitą gwoździami... zardzewiałymi. A tak na poważnie, to zapraszam do tego tematu:

 

Spoiler

 

 

Skoro nikt nie zapytał (chyba), to ja to zrobię. Ulubiony gatunek muzyczny?

 

A tak w ogóle to witaj na forum i baw się dobrze

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Triste Cordis napisał:

Witaj w naszej sekcie. Czarna msza co niedzielę, rytualne palenie pluszowego kota we wtorek, miesięczny abonament 6.66zł. 

Jak chcecie palić kota, oddam mojego! 

(Na dole jpg z tą bestią w koszmarnej jakości, ale jest xD)

Cytat

Też kiedyś miałem fazę na Czarnobyl. Pomijając ogromną tragedię, to ciekawe miejsce z ciekawymi legendami i historią :) 

Szczerze mówiąc, chciałabym odwiedzić tamte okolice... Nie ma ludzi, wszystko napromieniowanie, a natura sobie radzi 

Cytat

 

Gravity Falls? Kolejna osoba lubi mój ulubiony serial :) Tylko ta polska nazwa... Wodogrzmoty Małe :rarity3: Ten kto ją wymyślił powinien dostać 618 klapsów... sztachetą... nabitą gwoździami... zardzewiałymi.

669 uderzeń zardzewiałymi różowymi siekierami od Molestii... Pani Grażynka chciała być kreatywna. Chociaż jakby nie patrzeć dla osoby z dysmózgią (toja) łatwiej napisać coś po polsku i mieć pewność, że jest poprawnie niż robić literówki po angielsku xD

Cytat

 

  Odkryj ukrytą treść

 

 

Skoro nikt nie zapytał (chyba), to ja to zrobię. Ulubiony gatunek muzyczny?

Słucham w sumie wszystkiego co wpadnie w ucho, ale raczej głównie mocne brzmienia. Metal, punk, ogólnie rock^^ i duuużo piosenek z kucyków. I z musicali, ale to głównie covery od studia Accantus (nw czy ja to dobrze pisze xD)

 

Spoiler

received_2076233519279829.jpeg

Obrazki chowamy w spoilery ~Cahan

 

11 godzin temu, MGR Dash napisał:

Siemka! Nie tylko ty lubisz horrory i czarny humor i sporo jest tu osób o podobnych zainteresowaniach w tym ja no i jeszcze widzę że twój ulubiony kucyk to Rainbow Dash! I tu się spytam czy Dashie lubisz od początku kiedy ją poznałaś czy miałaś też inne ulubione kucyki?:trixie::lyraaxe:

Na samym początku wydawała mi się...  Po prostu irytująca xD a potem się do niej przekonałam i wielbię. W sezonach 1-3  Twilight była bardzo spoczko, a potem z tym aliconem to tak meeeeehhh... teraz jej nie lubię. Fluttershy jest też fajniutka cały czas i dlatego łączę to w shipie FlutterDash. JEDYNY PRAWILNY! A co do zainstalowań, skoro mamy podobne to jak coś to zapraszam na pv^^ chętnie popiszę

Edytowano przez Cahan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Miakluuu napisał:

No to hej

Jestem Julka, mam 16 lat i w naszej kochanej społeczności jestem od niedawna, chociaż przygodę z kucykami zaczęłam jakieś 2 lata temu xD Od kilku miesięcy zaczęłam się wczuwać w fandom i myślę, że już mogę się nazwać Pegasis^^

 

Witam jestem Keks lat 15. Witamy na forum poświęconym MLP i nie tylko znajdziesz tu chyba wszystko a jak tego nie znajdziesz to znaczy, że to nie istnieje:D

 

18 godzin temu, Miakluuu napisał:

 

Interesuję się sztuką, czasem piszę wiersze, rysam. W ogromnej ilości oglądam wszelkie filmy i kreskówki. Kocham grozę, horrory, creepypasty i wszystko co mroczne, a jednocześnie wielbię wręcz urocze kotki i kucyki. Czarny humor jest moim życiem! Tak jak clopy hehe... Jestem otwartym człowieczkiem i lubię poznawać nowych ludzi. Lubię dyskusje na wszelkie tematy, zarówno te poważne jak i durne, po prostu lubię rozmawiać.

Jak zainteresowanie sztuką to zapraszam do mojej pani z plastyki chętnie na ten temat pogada:v

Lubię mroczny klimata ale creepypast nie znoszę.

Jak lubisz rozmawiać to zapraszam na mojego discorda.

18 godzin temu, Miakluuu napisał:

 

Lubię chemię i biologię (serio, potrafię czytać o substancjach chemicznych dla rozrywki xD), interesuje się także tym na ile sposobów można wybić ludzkość, a aktualnie mam fazę na Czarnobyl. Czy wspominałam, że jestem bardzo zmienna? Chyba nie xD no cóż... To jestem xD

Nie wiem co jeszcze, polecam siebie i te sprawy *lenny*

Lubię chemię a biologia może być ale wydaje mi się nudna.  Jak wybić ludzkość? Odpowiedź jest prosta:

Poślij tych których chcesz wybić "Komandor Tempest Shadow". Na pewno będzie w tym regionie spokój:D

Faza na Czarnobyl to fajnie też już taką miałem.

18 godzin temu, Miakluuu napisał:

Czy wspominałam, że jestem bardzo zmienna? 

 

To ja nie zadzieram;) 

 

I miłego siedzenia na tym forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wej hej hej, witaj. Jak zwykle spóźniony z przywitaniem. Ale co się spóźni to nie uciecze, czy jakoś tak.

9 godzin temu, Miakluuu napisał:

Chętnie poznam więcej kucoz... BRONYCH I PEGASIS XD

Heh, I see what you did there. Ale nei ukrywajmy, jesteśmy kucoz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...