Skocz do zawartości

Mapa Minecraft - Świat survival JayJay'a


Jakubas18

Recommended Posts

11 minut temu, Jakubas18 napisał:

Udostępniam wam mapę ze światem Minecrafta naszego polskego Let's Player'a JayJay'a.:twiblush: Grana ona była kiedy Minecraft miał wersję Alpha.:aj5:

 

Nie mów jest mapa. 

Kto o jayjayu jeszcze pamięta?

A mapa pewnie z jednego z jego odcinków chyba w 10 udostępnił mapę.

Mówisz o mapie z 1 sezonu tak?

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Keks napisał:

Nie mów jest mapa. 

Kto o jayjayu jeszcze pamięta?

A mapa pewnie z jednego z jego odcinków chyba w 10 udostępnił mapę.

Mówisz o mapie z 1 sezonu tak?

Ja pamiętam od 6 lat, miałem wtedy 12 lat. A co do sezonu to właśnie z pierwszego jest, masz rację Keks.:rd9:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądało się jokera ahh...... wspomnienia wracają od niego się zaczęło grać w minecrafta ale te czasy nie wrócą te czasy były lepsze od tych.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Keks napisał:

Oglądało się jokera ahh...... wspomnienia wracają od niego się zaczęło grać w minecrafta ale te czasy nie wrócą te czasy były lepsze od tych.

No, to prawda były lepsze i najbardziej też był odcinek "Tańczący z creeperami" albo "Spontaniczna eksploracja z rana jak śmietana!":lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszym odcinkiem był "Dach nad głową musi być" oraz  "Z archiwum X" jayjay był najlepszym youtuberem i cały czas zdarzy mi się go obejrzeć jak mi się nudzi ale można go też nazwać pierwszym bronytuberem 

w końcu live z okazji 100.000 widzów, ja nie oglądałem i o tym, że joker był bronym sam dowidziałem się dopiero jak ja zostałem bronym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się,  wolę starsze wersje minecrafta one miały takie coś w sobie, że chciało się grać a nie te nowe przepełnione głupotami i ułatwiające grę na potęgę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Keks napisał:

Zgadzam się,  wolę starsze wersje minecrafta one miały takie coś w sobie, że chciało się grać a nie te nowe przepełnione głupotami i ułatwiające grę na potęgę.

Ja też się zgadzam, więcej otwartego terenu było i mniej drzew tylko łóżka było brak.:twilight2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Rapid napisał:

JJ to był człowiek...

To nie był człowiek to był gość najlepszy jakiego z youtuba znałem, oglądało się jego filmy godzinami i słuchało tych jego komentarzy ahh....... wspomnienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Keks napisał:

To nie był człowiek to był gość najlepszy jakiego z youtuba znałem, oglądało się jego filmy godzinami i słuchało tych jego komentarzy ahh....... wspomnienia.

No takich już nie będzie.

Edytowano przez Rapid
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak pod koniec podstawówki i na początku gimnazjum wracało się ze szkoły pograć z kolegami w Minecrafta i obejrzeć potem JJaya. To były fajne czasy, zwłaszcza, że wtedy zainteresowałem się rodzącym dopiero fandomem i bardzo mi ich brakuje, ale czasu nie cofniemy.

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...