Skocz do zawartości

Konkurs Literacki Edycja Spin-off "Wiedźma"


Dolar84

Recommended Posts

Uwaga, uwaga, mieszkańcy Khorinis!

 

Druga edycja konkursu literackiego spin-off zakończyła się z frekwencją sześciu opowiadań w tym jednego jurorskiego. Po ponad dwóch miesiącach od rozpoczęcia konkursu z radością mogę wyłonić zwycięzców. 

 

Miejsce I Rarity i "Ostatnia historia" [Crossover][Wiedźma]

Miejsce II Karlik i "Ballada o wiedźmie bez grosza przy duszy" [Adventure][Violence][Shipping]

Miejsce III Malvagio i "Lekcja" [Dark][Wiedźma]

 

Moje gratulacje dla zwycięzców oraz pozostałych uczestników! Jako autor fanfika-matki cieszyłem się jak dziecko mogąc poczytać Wasze interpretacje, historie i pomysły. Dziękuję Wam bardzo za uwagę i czas jakie poświęcliliście!

 

A tutaj recenzje: moja i Dolara

 

Jeszcze raz dziękuję oraz gratuluję!

Edytowano przez Zodiak
  • +1 5
  • Lubię to! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję szanownemu jury za tak pochlebne opinie. Cieszę się, że moje opowiadanie tak się spodobało. Muszę też przyznać, że pisanie wspominanego w recenzjach fragmentu o rodzie Lulamoon sprawiło mi naprawdę dużą frajdę. Nie obiecuję niczego w kwestii ewentualnego rozszerzenia tego wątku, choć na pewno będę miała na uwadze istniejące nań zapotrzebowanie. Oczywiście gratuluję Karlik i Malvagio miejsc na podium, Wasze fanfiki naprawdę mi się podobały i cieszę się, że miałam szansę je przeczytać. Poza tym czekam z niecierpliwością na obiecane opowiadanie od Cahan – wiedźmofików nigdy za dużo, a ten na pewno będzie dobry.

P.S. „Ostatnią historię” opublikuję w dziale pod koniec czerwca/na początku lipca. W każdym razie po sesji.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wszystkim uczestnikom konkursu i dziękuję za udział w nim. Pod względem jakości to była jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza edycja - nie trafiło się nawet średnie opowiadanie, wszystkie były co najmniej dobre. Miodzio!

 

Specjalne gratulacje dla Rarity, która swoją "Ostatnią Historią" zmiażdżyła konkurencję. Fanfik czytało się wyśmienicie i na pewno jeszcze kiedyś do niego wrócę. No i naturalnie proszę spodziewać się jęczenia i marudzenia o pisanie historii rodu Lulamoon :crazytwi:

 

Raz jeszcze gratuluje i dziękuję wszystkim uczestnikom.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...