Skocz do zawartości

Dlaczego lubimy Rainbow Dash? Co nas do niej przekonuje i dlaczego akurat ona a nie inny kucyk?


Gość

Recommended Posts

Witamy, witamy nie wiem czy już coś takiego istnieje a jak istnieje to zajmie się tym opiekun.

Odpowiedzcie mi na pytanie:

"Dlaczego lubisz/kochasz Rainbow Dash?"

Ja ją lubię bo ma taki unikalny charakter i też jej trochę chorobliwa ambicja dodaje jej tego charakterku.

Ale oprócz tego co mnie najbardziej do tej postaci przekonało to granie fair-play w odcinku z Lightning Dust ( Akademia Wonderbolts jak dobrze pamiętam) chce za wszelką cenę wejść do akademii ale kiedy widzi, że to podchodzi w "pójście po trupach do celu" odpuszcza. Tego to się wtedy nie spodziewałem.

Teraz wy napiszcie dlaczego ją lubicie.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego bardzo lubię Dash?

Tak jak wyżej napisano, jej ambicje i dążenie do zostania najlepszym lotnikiem, są bardzo inspirujące i motywują choćby, by iść pobiegać( serio czasem pomaga).

Jest oczywiście pewna swego, wiele osób powie, że zbyt pewna. Kto, by się tym przejmował. Dla mnie to zaleta.

Kocham ją za to że nawet jak coś zepsuje, to sama bierze odpowiedzialność za swoje czyny.

 

 

  • +1 1
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Z lekkim poślizgiem, ale jestem i powiem wam wszystkim dlaczego lubię Random Bash Rainbow Dash!
Pomijając wiele podobieństw do mnie jak ogromne ambicje, chęć bycia najlepszą, ale również po części atencyjną klaczką (wbrew pozorom szuka jej nie tylko dla wywyższenia swojego ego, ale też jako motywację). Również bije od niej odwaga i pewność siebie, ale też lekkomyślność, pochopność, a momentami żywiołowość, co szczerze nawet u siebie czasami zauważam i próbuję do zwalczyć.

Next - zamiłowanie do sportu. Wiążą się z tym pewnie moje niespełnione marzenia z dzieciństwa związane z piłką ręczną, ale niestety - z pewnych powodów inaczej planuję swoją przyszłość, niemniej jak najbardziej do mnie przemawia.
Kolejne podobieństwo - ogólnouznawane bycie chłopczycą. Nie ukrywajmy - ona jest idealnym tego uosobieniem, a mój styl jakkolwiek do tego nawiązuje.
Również uwielbiam ją za kolorostykę, co może wydawać się powierzchowne, ale uznajmy. Niebieski, czyli mój ulubiony kolor i tęczowa grzywa, która przykuwa wzrok każdego w okolicy - też chciałabym mieć takie włosy!

Keks również wspomniał o tym, że umie się w odpowiedniej chwili wycofać, kiedy widzi, że może to źle wpłynąć na jej przyjaciół i jak najbardziej jest to kolejną zaletą i podobieństwem.

Szczerze mogłabym się uosobić z Dashie albo nawet być moim odpowiednikiem wcale bym się nie zdziwiła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehm, ehm...........................
Tak z lekkim poślizgiem:D
Dość długo cię nie było, myślałem, że temat upadł z powodu braku chętnych.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Dlaczego lubię Rainbow Dash?
Oczywiście za jej bardzo fajny wygląd. Niebieski, czerwony, różne odcienie fioletu itp. to moje ulubione kolory, a Rainbow posiada praktycznie je wszystkie. :squee:

Za to, że jest lojalną przyjaciółką, która odrzuci szansę na spełnienie swych marzeń, jeśli to miałoby w jakikolwiek sposób uderzyć w jej przyjaciółki.

Za to, że jest narwana i odważna, a także trochę lekkomyślna, ale zawsze, jeśli coś zawali to bierze odpowiedzialność za swoje czyny.

Za odcinek gdzie poznawała magię książki przebywając w szpitalu. :yay:

No i oczywiście za nieśmiertelne 20% cooler... :fluttershy4:

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już na forum napisałem za co szanuję RD i napiszę teraz ponownie swoje uzasadnienie:

 

1) Nie poddała się przeciwnościom losu, tylko zmobilizowałaś się do walki, gdy nazywano Ją obraźliwie Rainbow Crash :fluttershy5:

2) Była gotowa zrobić Ponaddźwiękowe Bum, aby uratować Rarity! CO ZA DETERMINACJA! :kUzFl:

3) Wykazała się lojalnością wobec swoich przyjaciółek, przedkładając ich wspólne dobro nad swoje! :pinkie:

4) Za to, że zmotywowała Fluttershy do przełamania jej lęków, aby odważnie pomogła w stworzeniu huraganu wraz z innymi pegazami - bez Niej nadal by się bała i niewiele by osiągnęła :yay:

5) Sprawiedliwie wybrała Tanka na swojego pupila :rdblink:

 

Lista mogłaby być dłuższa. Dla mnie RD jest wzorem siły, pewności siebie i pozytywnego nastawienia. Mam z Nią wiele dobrych wspomnień :bronies:

 

RD = love and respect forever :rainhug:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:determined:Ja po prostu kocham Rainbow Dash od pierwszego momentu kiedy ją zobaczyłem i to jakim kucykiem ona jest to przez nią się w cały fandom wkręciłem. Jej wady o których sporo osób rozprawia że Dash jest leniwa, zarozumiała, ciągle się przechwala że ma ego wielkości słońca te wszystkie wady przestają istnieć przy jej dobrych stronach. Ona jest pegazem a pegazy mają gorący temperament więc zdarza jej się coś powiedzieć nie na miejscu albo przecenić swoje możliwości no ale tak jak to zostało powiedziane wyżej stara się naprawiać swoje błędy i zdaje sobie sprawę z tego jaka jest.

Mane six bez tęczowogrzywej było by dużo nudniejsze bo z kim rywalizowała by AJ i kto pomagał by ogarnąć się Fluttershy? No i ile ciekawych zwrotów akcji mamy przez jej lekkomyślność choć by zawalenie stropu jaskini w obronie przed robactwem. 

Jej wygląd jest mistrzowski choć nie dba o siebie jak Rarity i nie emanuje wdziękiem i stylem to jest urocza i nie boi się potargać grzywy czy rzucić w kałuże błota świetnie się przy tym bawiąc i nie przejmując się wyglądem.

Jest wulkanem energii i pod tym względem dorównuję Pinkie Pie ale jest bardziej zrównoważona od Pinkie

Kocha sport i chce być najlepsza, kocha imprezy, wolność i wygłupy jest lojalna, odważna, niesamowicie pewna siebie i przedkłada dobro przyjaciół nad swoje i te cechy nas łączą i czemu tęcza w dzisiejszych czasach kojarzy się tylko z jednym? Chcę odwalić kilka numerów z tęczą i odpicować moją zjazdową maszynę (odwleka mi się to strasznie bo to worek złota kosztuje) w stylu Rainbow Dash a nie chcę być uważany za jakiegoś homo. Sama tęcza jest piękna czy rozszczepione przez pryzmat białe światło na ciemnym tle te rzeczy są niesamowite i od zawsze je uwielbiałem ale teraz tęcza jest pase. A guzik prawda i ...       

  • Lubię to! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...