Skocz do zawartości

Co sądzisz o G5 My Little Pony?


Gość

Recommended Posts

Witam, witam siedzę na forum i myślę co by tu napisać i do głowy wpada mi świetny pomysł:rdblink: (chyba)

Głośno jest ostatnio o wycieku Hasbro w sprawie przyszłości naszych ukochanych kolorowych kucyków.

Jak ktoś przegląda FGE albo internety to wie o co mi chodzi.

Chciałbym poznać wasze opinie na temat tej rzekomej mającej zastąpić MLP (g4) generacji 5.

Według mnie to był kontrolowany wyciek mający na celu sprawdzić jak bronies na to zareagują i czy w ogóle jest sens coś zmieniać w serialu.

Według mnie mały update by nie zaszkodził. Widziałem coś typu g4,5 i różni to się jedynie systemem wykonywania animacji.

My Little Pony g4 jest wykonywana w systemie Adobe Flash, natomiast g 4,5 miało by być wykonywane w Toon Boom Harmony.

Z tym g 4,5 to chyba był żart, ale czy g5 nie mogło by byś wykonywane w Toon Boom Harmony. Bardzo możliwe, że Hasbro ma zamiar coś przy MLP po szperać i coś zmienić, bo to w sumie jest Hasbro. MLP wykonywane w Harmony mogło by być to na początku trochę dziwne, ale z czasem mogło by wyjść z tego coś fajnego.Tak ja myślę.

Zapraszam więc do dyskusji co sadzicie o g5 MLP czy to był zwykły żart czy oni na prawdę mogą to zrobić.

Ja myślę, że oni są do wszystkiego zdolni więc na pewno ziarenko prawdy w tym może być.

Tak na marginesie w Toon Boom Harmony był animowany My Little Pony the Movie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G5 powstanie (prawdopodobnie po sezonie 9) i... w sumie to jedyne w 100% pewne informacje. Nie zapominajmy, że serial to tylko i wyłącznie reklama zabawek. Pewnie, Hasbro nie zapomina o "bronisławach", ale tylko dlatego, że też są ich klientami. Dzięki nowej generacji będą mogli wypuścić linię zupełnie nowych plastikowych koników, pluszaków i różowych domków. 

 

A co sądzę o G5? Nic. Bo jak mam oceniać coś, czego oficjalnie nie zapowiedziano (pokazując chociażby jeden obrazek przedstawiający bohaterów)? :rarity5: Cieszę się, że powstanie. Bo ile razy można wałkować to samo? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji pracy nad filmem autorzy podniecali się tym całym Toon Boom Harmony, i mowili ze w przyszlosci beda z niego jeszcze korzystac, co juz wtedy mozna byla potraktowac jako "zapowiedz" G5. 

Jezeli o nową generacje chodzi to jak na razie szczątkowe informacje jakie posiadam raczej zniechęcają mnie do oglądania tego. Oceniam wyłącznie subiektywnie - nie podoba mi się zmiana postaci (jednych w mniejszym, innych w większym stopniu), styl rysowania (bardziej złożony) i to że wszystko będzie od nowa. To będzie nowa bajka pod szyldem MLP. Ja poprostu chyba za krotko mam styczność z G4 zeby tak nagle miała dobiec końca. Z tym że pewnie dobiegnie. Mam takie wrażenie ze ten wyciek to nie zadne przelewki (żart słowny, taki słodki sucharek FeelsBadMan). 

P.S - temat nie jest chyba we wlasciwym miejscu. Z reszta nie wiem czy nie było podobnego. ;) No, ale wczesniej się nie wypowiadalem, wiec wypucowałem się tutaj. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem, G5 to pewniak. Czasu nie zatrzymasz, możemy tylko się dostosować do tego co ha$bro nam sprezentuje. Nie minął rok, jak zostałem bronym i trochę się martwię, że nowy świat kucyków nie porwie mnie tak, jak dobrze znana nam equestria. O wyciekach wiele nie napisze, bo spoilerów unikam jak ognia, ale przyznam, że bardziej przemawia do mnie zaplanowana akcja ha$bro, niż przypadkowa powódź. Trzymam kciuki za G5, to nowa nadzieja na wzmocnienie ducha bronych. \[T]/ \[T]/ \[T]/

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czego tak na dobrą sprawę oceniać, a osoby, które widziały leaki i concept arty raczej wolą sobie popsuć niespodziankę jaką nam twórcy zaserwują z G5. I nie dziwię się, bo fandom mocno ruszyło jak pozmieniali twórcy rasy w main6. Leaki widziałem, ale tylko te, które były najbardziej widoczne i upublicznione. Grzebanie w cudzych mailach to poziom tak niski, że nie zamierzam się do niego zniżać. 

 

Nie wiem co tu należy jeszcze dodawać. Ja to lubię kojarzyć sobie z taką sytuacją. To tak jakby wejść do piekarnika, bo chcemy już spróbować ciasta, które się piecze. Możemy uszkodzić ciasto, ale jednocześnie nas samych. Tutaj nie chodzi o to, że nie powinniśmy, bo nie wypada, ale ważniejsze, bo to szkodzi potem oczekiwaniom. Każdy ma je zgoła inne, a przez leaki namnożyło się mnóstwo teorii o tym jak G5 będzie wyglądało. Tylko, że często dużo się oczekuje, a są tacy, którzy oczekują właśnie tego czego chcą, aby potem dostać coś zgoła innego, w rezultacie zostać rozczarowanym. Świadomie lub nie, każdy kto ogląda przecieki może zaszkodzić sobie i stracić satysfakcję z nadchodzących nowości.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to upadek G4 jest nieunikniony, bo już wszystko jest pomału zamykane, plus wątek "przyjaźni" staje się coraz bardziej oklepany, a do tego potwierdzone info o G5 i latające po internecie szkice nowych kucyków. Po za tym było już 4 generacje, chyba nikt nie sądził, że na G4 cała marka się zatrzyma na zawsze i już nigdy nic nowego nie powstanie, może za wyjątkiem EQG, które jest jakby boczną gałęzią na podstawie G4. Ja osobiście czekam z niecierpliwością na te nowe MLP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie właśnie te przecieki zachęciły do powrotu do MLP "i nadrobienia zaległości" (co nie jest proste).

Co do przecieków to należy zważyć, że to wiązało się z wykradzeniem kilku pierwszych odcinków 8 sezonu, oraz wśród wykradzionych informacji znalazły się informacje dosyć poufne (wynagrodzenia). Zważmy też na to, że wcześniej wyciekł także cały "The Movie". Bardzo mało prawdopodobne, że był to wyciek kontrolowany.

G5 jest (znaczy się była, bo informacje o G5 pochodzą z jednego "szczytu" który odbył się chyba w sierpniu zeszłego roku) w bardzo wczesnej fazie produkcji. Do tego stopnia, że poza ogólnym opisem światów (tak liczba mnoga) nie było wiele pewnego.

Z pewnością chcą zostawić Mane 6 jako główne bohaterki (chociaż będą chcieli trochę wymienić niektóre rasy, ale to nadal nie jest pewne bo do 2 z 3 zmian ze szczytu podejście było raczej chłodne). AJ może dostać przy tym duży redesign -> chcą zrobić z niej ciekawszą postać (AJ zawsze była tym kucykiem tła w M6).

Co do ogólnego designu postaci to było w internetach ładne zestawienie wszelkich pomysłów. Co do "overdesignu" bym się raczej nie martwił, bo już na szczycie podchodzili do tego niechętnie (nawet do futerka koło kopytek :-( ). No i wątpię, żeby chcieli wydawać budżet małego państwa kiedy wszystko zacznie się ruszać tym bardziej, że nie wiadomo czy G5 będzie "Yay" czy może "Neight".

 

Powiem szczerze, że Hasbro trafiło na kurę znoszącą złote jajka z MLP:FiM (no i dlatego będziemy mieli tego 9 sezonów), ponieważ poza grupą docelową udało im się trafić w Bronych. No i o ile nie przeceniałbym ilości zabawek jakie kupują Brony o tyle jak ktoś ma córkę to zawsze chętniej kupi coś na co sam jest pozytywnie nastawiony.

No ale wiadomo jak każda kura ta stała się dosyć stara i nawet po fandomie widać zmianę nastawienia (S8 gdzie pierwsze odcinki były OK naprawdę pozytywnie mnie zaskoczyły, porównuję z S5, który jest naprawdę co najwyżej "meh", a zbierał oceny w niebo wyższe (<sarkazm> mój faworyt: "Bo Luna" </sarkazm>)). No i nie oszukuję się. Po prostu formuła się wyczerpała. Oczywiście potrafią czasem pojawić się fajne pomysły, ale są one często schowane w morzu odgrzewanych kotletów, którego nie da się wziąć na poważnie chociażby dla tego, że postacie mają historię (i wypadałoby, żeby chociaż coś się nauczyły... ze zgrozą wypatruję tego odcinka który ma piosenkę, że "Ssę, się nie zmienię. Deal with it").

Po G5 mam nadzieję na reset. Może próbę uderzenia w odrobinę starszą widownię - i nie mówię tu o bronych, ale bardziej o pre-teen, tak by można było podejść do tego trochę poważniej i mniej  "cheesy". No i jednak wolałbym zupełnie nowe postaci, chociażby żeby nie niosły za sobą bagażu nostalgii. No i można by było pozbyć się Tary Strong -> nie to, żeby źle wykonywała swoje zadanie, ale bardziej to co wspomniałem o overdesignu -> Nie wydawanie takiej kasy, która doprowadziłaby małe państwa do bankructwa na VA (może dlatego właśnie teraz Starlight przejęła duży kawałek roli, w której można by sobie wyobrazić TS).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejście z G4 na G5 to kwestia czasu. Nie jestem jakoś szczególnie podekscytowany, ale to pewnie dlatego, że kuce mnie już tak nie wciągają itp. Mniejsza z tym. Ja jestem pewien, że będzie dało się G5 oglądać i to jest chyba najważniejsze. Twórcy mają jakieś poczucie estetyki, co nie raz udowodnili. Wniosek? W tej kwestii nie należy się bać. Kwestie fabuły też zawsze były dopracowane i w ogóle cud, miód i orzeszki. Skoro wiemy, że G5 będzie dobre to po co nam do szczęścia wycieki? Może jakiegoś adoratora kucy te przecieki interesują i się ekscytuje na ich myśl, ale ja uważam że to nie jest do szczęścia nikomu potrzebne, skoro wiemy że G5 będzie na jakimś poziomie. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tutaj się ciekawa dyskusja rozpoczęła:rdblink:

Ja oglądałem te wycieki i powiem, że mi się nawet podobają tylko może za bardzo chcą te postacie jakby to nazwać "przekolorować" ja bym się tam cieszył gdyby to było wymierzone bardziej w bronies, bo było by więcej fajnych tematów.

Boję się tylko o to, że Hasbro coś spieprzy i cały fandom się rozsypie szybciej "niż świerk na trzech króli":D

Ja wiem o tej generacji tylko z internetu i znikąd więcej informacji nie udało mi się wykopać.

Co do systemu Toon Boom Harmony to mi się sposób animacji w nim bardzo podoba.

Zdaje mi się, że trochę bardziej ciemne tło i żywsze postacie trochę to urzeczywistniają i robią to bardziej w styl  "real live" 

Bo animacja we flashu jest ładna co prawda ale porównując tło np. MLP the Movie a MLP: FiM  to widać, że w serialu to tło jest trochę (o wiele) bardziej białe. W My Little Pony the Movie jest takie trochę ciemniejsze.

Postacie z Harmony wyglądają na bardziej kolorowe moim zdaniem niż z animacja we flashu.

To co na mnie zrobiło największe wrażenie w Harmony to " ponaddźwiękowe bum" (sonic rainbow) we filmie. W tej scenie nad statkiem tych piratów, kiedy uciekali przed Tempest. To wygladało po prostu pięknie.

I takim akcentem kończę i miłego dnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dałem to do dyskusji bo to z założenia ma być dyskusja tylko ona jest w jakimś innym poddziale i tego nie znajdziesz.

Jakby nie nowe posty to byłaby tu głucha cisza.

 

Edit;

Sorry miałem coś ustawionego w komputerze i wyglądało to jak chaos.

Naprawione i wszystko już działa.

A do jakiego to miało pójść działu z mojego założenia to miała być dyskusja.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam co do tego mieszane uczucia. Niby przejście na G5 może być ciekawe, zwłaszcza jakby miałaby wyglądać jak film. Bałbym się jednak powrotu do fabuły rodem z G2 lub G1. Z drugiej strony serialowi w obecnej formie niczego nie brakuje.

 

Mam szczerą nadzieję, że Hasbro niczego nie spie***** i dalej będzie można oglądać ten serial.

 

Spoiler

Może to tylko moje sadystyczne marzenie ale chętnie bym zobaczył nieco krwi. W sensie Samurai Jack dostał wersję Adult swim i wyszło mu to na dobre. Fabuła dalej by mogła opowiadać o przyjaźni 

Serial i tak ogląda więcej dojrzałych odbiorców niżeli dzieci więc według mnie byłby to dobry pomysł.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja się też wypowiem, bo czemu nie, może ktoś przeczyta. Trochę mam ochotę na szczerą gadkę i wyżalenie się.

 

Mimo, że nie obejrzałem wszystkich odcinków- jestem trochę w tyle z powodu pracy i obowiązków- i tego, że jeszcze przynajmniej jeden sezon będzie i G4 trochę pociągnie, to czuje się... źle.

 

G4 MLP to bardzo ważna cześć mojego życia, od kiedy zagłębiłem się w fandom drastycznie się ono zmieniło. I nie tylko dla mnie, ale dla wielu innych ludzi też- poznałem nowe osoby ( w tym aktualnie grupę moich najlepszych przyjaciół), przytrafiały mi się przygody lepsze i gorsze, poznałem tutaj swoją dziewczynę, z którą po latach się rozstałem, wpadłem w depresje, potem wyszedłem, znowu zakochałem się w innej pegasis, znowu wpadłem w depresje, znowu wyszedłem, założyłem firmę i byłem bogaty- potem upadła i byłem biedny, wpadłem w depresję, wyszedłem, a teraz siedzę w Anglii i zbieram na lepsze dni i realizacje marzeń. Uh, na wiele decyzji i wydarzeń w życiu miał wpływ właśnie serial i ludzie poznani przez wspólne pasjonowanie się nim. Nie zawsze było dobrze, ale po dłuższym zastanowieniu, zdaje sobie sprawę, że życie bez niego byłoby... nudne. Wcześniej nie mogłem się odnaleźć w żadnym towarzystwie, byłem inny, mało lubiany, nie popularny i nieśmiały klasowy zjeb. 4 generacja oprócz świetnej zabawy przy oglądaniu serialu dała mi te wszystkie wspomnienia budowane przez 7 lat. Do dzisiaj jeżdżę na ponymeety ( oczywiście ostatnio mniej z powodu wyjazdu za granicę) i na prawdę bezcenne są wspomnienia, które zostały i Ci sami ludzie ( niestety duża część już odeszła i się nie pojawiają), których spotykam co roku na meetach.

 

Mam dziwne uczucie, że jak nadejdzie G5 to będzie koniec jakiegoś ważnego rozdziału dla mnie. Rozdziału w życiu, który trwa już tyle lat. I nie wiem czy przejdę na fandom związany z G5. To nie to samo co 7 lat temu, nie jestem już 15 latkiem szukającym szczęścia, wiem do czego dążę, mam swoje cele. I chyba powoli robię się na to za stary. Po drugie... niektóre rzeczy się kończą i trzeba się z tym pogodzić. To, że generacja 4 skończy się i nastąpi następna, wiedziałem od dawna- to normalne w biznesie i w posiadaniu mocnej marki- innowacje są KONIECZNE. Ale jakoś nigdy nie chciałem się godzić z tym upływem czasu. Można to przyrównać do posiadania starego zwierzątka- spędziło się z nim wspaniałe chwile, jest się do niego przywiązanym, ale wiadomo, że niedługo będzie trzeba się z nim pożegnać, bo nic nie trwa wiecznie, ale jakoś o tym staramy się nie myśleć.

 

Ostatnio zastanawiałem się, czy jak będę już stary i ( o ile dożyje :P) np. 60 roku życia będę wspominał G4 i to wszystko co mnie spotkało dzięki fandomowi. Doszedłem do wniosku, że na pewno, bo to co zbudowało w moim życiu G4 jest nie do zapomnienia.

 

Jakie nadzieje pokładam w G5? Uważam, że jakaś część fanów G4 przejdzie i na nową generacje, ale przewiduje, że uformuje się też nowy fandom, który od tej właśnie odsłony zacznie. I mam nadzieję, że "nowe pokolenie" fandomu również spędzi z serialem i nowo poznanymi przyjaciółmi świetne momenty w swoim życiu i będą go dobrze wspominać.

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ziemowit napisał:

Twórcy mają jakieś poczucie estetyki, co nie raz udowodnili. Wniosek? W tej kwestii nie należy się bać. Kwestie fabuły też zawsze były dopracowane i w ogóle cud, miód i orzeszki. Skoro wiemy, że G5 będzie dobre to po co nam do szczęścia wycieki? 

Nie rozumiem skąd pewność że G5 będzie dobra. Ja nie nastawiam się do niej pozytywnie biorąc pod uwagę tylko obecną serię, bo poza tematem kolorowych kuców i targetem, wszystko moze pojsc zupelnie inaczej. Z tego co wiem to niewiele osob ogląda wczesniejsze generacje (poprawcie mnie jezeli się mylę), więc roznice pomiędzy tymi starymi a obecną wydają się duże. I w przypadku nadchodzacej moze byc przeskok. A i skoro sezony w G4 nie trzymają równego poziomu, dlaczego generacje by miały. ;)
 

33 minuty temu, Forest Wind napisał:

Bałbym się jednak powrotu do fabuły rodem z G2 lub G1. Z drugiej strony serialowi w obecnej formie niczego nie brakuje.

No i kto wie jakie będą podobieństwa? Stawiam że G5 nie będzie forsowało klimatu np. G2, z powodu lat różnicy i idących wraz z tym zmian w mentalności spoleczeństwa. Zobaczymy też ile uczknie z poprzedniczek, a co wprowadzi nowego. 

Początkowe odcinki pokażą do kogo są kierowane - czy poza małymi dziewczynkami starsi widzowie będa mogli znaleźć coś dla siebie. Wycieki niczego w tej kwestii nie wykazały, ale gdyby pojawily sie nastepne to mnie sumienie nie ugryzie jezeli się z nimi zapoznam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
4 minuty temu, wampir221 napisał:

Oglądałem koncepty postaci i szczerze powiem ze nie będzie to już to samo ,

Tak jak każda nowa generacja, G4 to np już nie to samo co G3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, wampir221 napisał:

Oglądałem koncepty postaci i szczerze powiem ze nie będzie to już to samo , nie za bardzo mi się to podoba.

Trudno żeby było to samo ;) Ale nie ma co narzekać. Grafiki koncepcyjne bardzo często odbiegają od ostatecznej wersji. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Widziałem concept arty, czytałem post na EQD o tym... im dłużej o tym myślę to mam coraz lepsze myśli co do tego i myślę, że to może się udać. Świat głębszy i mroczniejszy. Sądząc po tym że chcą z AJ zrobić miejskiego kuca skłania mnie ku myśleniu, ze w tej wersji plan Starlight się powiódł(czyli bez sonic rainboom) Ale z taką różnicą ze one i tak się spotkają i tak się zaprzyjaznia uwczesniej wygrywając ze swoimi problemami przez co stałyby się tym kim by były. Pasowaloby to do filmu który ma być prequelem który mogłyby te originy pokazywać pokazywalby originy a na koniec mogłoby być coś w stylu pierwszych dwóch odcinków g4 (Ale z różnicą taką ze nie zmienia Luny a coś się stanie że albo ucieknie albo zostanie zniszczona. Gdzieś zaslyszalem ze podobno mają ja usunac, Ale nie wiem ile w tym prawdy, na pewno mogłoby to dac pole do rozwinięcia postac celestii). Żaden retcon mi nie przeszkadza. Ani Twi, ani AJ, ani Pinkie ani mojej ulubionej Flutterki. A co do moich teorii na temat tych originów. Co do Twi bez rogu wydaje mi się ze robią to specjalnie bo zauważyli że no po prostu zamiast skupić się na prawdziwym znaczeniu magii w przyjaźni to używa magii którą nazywa magią przyjaźni. Co do originu mam teorię ze jej rodzice nigdy nie byliby z niej zadowoleni, więc robi wszystko by byli z niej dumni, ale Do takiego stopnia ze popada w paranoję wykonywania wszystkiego zgodnie z planem i tak idealnie jak się da. Musiałaby się nauczyć ze nie zawsze warto spełniać oczekiwań innych, ze relacje powinny być bezinteresowne. Co do Pinkie nie chciałbym żeby jej origin z farma kamieni został usunięty dlatego myślę że mogłoby tak być ze była adoptowana dlatego była inna, przez to że byłaby zmuszana do robienia czegoś czego nie kocha byłaby nie szczęśliwa. Musiałaby się nauczyć podążać za marzeniami. AJ dowiedzialaby się ze została zabrana ze żłobka do miasta bo jak była mała jej rodzice zmarli i musiałaby się dowiedzieć kim tak na prawdę jest bo całe życie żyła w kłamstwie i wszyscy ja oklamywali. Co to FS... zastanawiam się czy dobrym pomysłem nie byłoby by była po prostu hamska, albo żeby jej rodzice tacy byli.. być może bo jest unicornem a rodzice pegazami i jej nie kochali, a ona popadla w choroby psychicze, stany pod depresyjne itp. Mysialaby się nauczyć przeciwstawić rodzicom i przede wszystkim wyjść z depresji. Chociaż może to za ciężkie jak na kuce. Co do RD to mogłaby być po prostu z biednej rodziny, popadla by w problemy z prawem, nikomu nie ufala itp. Jej celem byłoby wyjście na prosta, spełnienie marzeń ale zanim to musiałaby nauczyć się lojalności. Rarity byłaby po prostu chciwa rozpieszczona przez materialistycznych rodziców ze sztucznymi przyjaciółmi itp i na.przykład mogłoby się zdążyć coś w jej życiu ze stracilaby wszystko i tylko szczodra osoba mogłaby jej pomoc. I ostatnie.., Spike... jak ja bym chciał by był on starszy, by mógł mieć bardziej dojrzałe relacje z Twi. Nie chce między nimi romansu, ale by byli jak rodzenstwo którzy wiedzą o sobie wszystko. A na koniec wydaje mi się ze MLP powinno się skupić na po prostu rozwiązywaniu problemów zyciowych, niż tylko na nauce przyjaźni. A gdyby postacie miałyby kręgosłup moralny jak najlepsza postać w obecnym MLP moim zdaniem czyli Starlight to zakochalbym się w tym bez reszty. 

 

A dla tych którzy nie chcą rzadnych zmian: traktujcie to jak alternatywny świat. Po prostu. Jakieś zmiany muszą być, bo po finale 7-dmego sezonu uważam że powinni kończyć tą generację jak najszybciej i zacząć nową z innym podejściem. Jeśli wam się nie podoba to wasz problem. 

 

Podsumowując: Niech idą w stronę samych problemów i niech wprowadza originy na miarę tego głębszego mroczniejszego świata to będę to oglądał. 

 

Edit: Nowy styl graficzny przeżyje choć wolę po prostu uniwersalne oryginalne kuce z g4 które są łatwe w rysowaniu. Jakby to miało być coś w stylu nowych Duck Talesow to bym ich chyba zastrzelil. 

 

P.S. pisze na telefonie więc sorki za błędy. 

Edytowano przez Anoax
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Anoax napisał:

Edit: Nowy styl graficzny przeżyje choć wolę po prostu uniwersalne oryginalne kuce z g4 które są łatwe w rysowaniu. Jakby to miało być coś w stylu nowych Duck Talesow to bym ich chyba zastrzelil. 

 

Zasadniczo to kuce z G4, to też jednak podróbki oryginalnych kucyków z G1, choć zdaję sobie sprawę, że wielu "fanów" nawet nie wie, że były starsze generacje, albo ich zwyczajnie nie uznaje :dunno:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...