Skocz do zawartości

Wyciek remake trylogii Spyro z PS1.


1stChoice

Recommended Posts

Od razu się czepnę i powiem, że nie jestem pewien czy trailer ten kwalifikować jako wyciek. Był dostępny wczoraj na PlayStation Europe itd. więc... Znaczy, screencapy które były dostępne w różnych miejscach parę godzin wcześniej, to chyba zostało potwierdzone jako wyciek. No i wcześniej ktoś komuś smocze jajo wysłał, a po drodze inne wycieki, przecieki, że to jest ten "Project Falcon", który był w produkcji od 2015, no i kod w "Crash Bandicoot N. Sane Trilogy", na ekranie trzeciej części... Oh, come on, wiadomo było, że klasyczny Spyro w końcu znajdzie swoją drogę na współczesną generację :D Pytanie tylko, kiedy?

 

Powiem też, że data wydania jest dosyć... Ciekawa. Mówcie co chcecie, ale dla mnie to jest za bardzo niedługo ;) I zdaje się, że jakoś nawiązuje do daty wydania oryginału, :) W ogóle, tak jak przy okazji Crasha, tak i tutaj gra wygląda po prostu obłędnie i znowuż, wszystko jest zrealizowane na zaawansowanym poziomie technologicznym, z zachowaniem ducha pierwowzoru. Przy czym za sprawą świateł i cieni całość wydaje się jednak mniej cukierkowa, więc ten baśniowy wydźwięk zdecydowanie zyskuje. Chociaż z drugiej strony na trailerze pokazali tylko pierwszą część, ale do września na pewno nie zabraknie nowych materiałów. Ciekawi mnie co pokażą w ramach części trzeciej. Głównie w ramach bossów, bo Buzz, Spike, Scorch, mają predyspozycje by wyglądać bardziej creepy, ale zobaczymy. Cieszy fakt, że, przynajmniej na podstawie tego co wypisują w miarę rzetelne źródła, Tom Kenny powraca by użyczać głosu Spyro :D Po tym jak znakomicie wyszedł remaster Crasha jestem niemalże w pełni spokojny o to, że niebawem dostaniemy kolejny bestseller.

 

Czy mam jakąś listę życzeń? Mam. W remasterze Crasha był time portal, dzięki któremu można było sobie grać Coco w jedynce, dwójce, w każdym poziomie w trójce. I to była rewelacja. Byłoby fajnie, gdyby takie Girl Power! zaserwowali też w Spyro i dali portal z którego przybywa Cynder, do grania w prawie każdym poziomie we wszystkich trzech grach :D No wiem, że tam są NPC, ale co za problem dograć parę dialogów? Jak widzę, remaster przygotowuje Toys for Bob, ludzie związani mocno ze Skylandersami, gdzie przecież jest Cynder, więc...

Chociaż nie jestem pewien co by było z jej designem. Chyba najlepiej by było jakby stworzyli dla niej oryginalny, kolejny design pod Reignited Trilogy, kto wie?

 

No, ale tak czy owak, znakomite wieści :twilight2: Ciekawe jak Activision widzi przyszłość marek. W przypadku Crasha chyba oczywiste jest, że ludzkość potrzebuje jeszcze remaster Crash Team Racing, co daje im jeszcze trochę czasu na przemyślenie ewentualnych sequeli... Albo dalszych remaków. Ze Spyro jest trochę trudniej, bo Enter the Dragonfly to była kompromitacja, Hero's Tail ma troszkę zbyt podzielone, umiarkowane opinie, Legendy z kolei wydają się zbyt "nowe". Ale zobaczymy. Może! To by było prawdziwe spełnienie marzeń, a nie ten flak na GBA, gdyby Activision później wysmażyli prawdziwy, wielki crossover Crasha i Spyro na duże konsole i PC :starry:

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi się nie podoba póki co, to dziwnie zremiksowany OST. Naprawdę nie mogli zostawić oryginałów, tylko w lepszej jakości? A poza tym jest ślicznie, póki co bardzo mnie zastanawia jak będzie wyglądała mechanika w tej grze. Szybowanie, skakanie, jak to dokładnie będzie działało. W dwójkę i trójkę (jedynkę też  grałam, ale mniej) grałam chyba z milion razy i mam tą mechanikę ogromnie obcykaną na tyle, że glichowałam co się dało. Zobaczymy jak w tym remasterze pójdzie to. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Uszatka napisał:

Ktoś się orientuje czy jest szansa, że to wyjdzie też na PC? Chętnie bym pograła, bo wygląda fantastycznie :yay:

Remasterowany Crash ma niebawem dostać wersję na PC, więc możliwe, że Spyro też dostanie po dopiero jakimś czasie od premiery na konsole. Mam nadzieję przynajmniej :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciekiem to ja bym tego nie nazwał. Toż to oficjalny trailer :) 

 

21 godzin temu, Uszatka napisał:

Ktoś się orientuje czy jest szansa, że to wyjdzie też na PC? Chętnie bym pograła, bo wygląda fantastycznie :yay:

Myślę, że gra wyjdzie na inne platformy. Skoro Crash wyląduje na PC, a nawet Switchu, to czemu Spyro miałby pozostać na PS4? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...