Skocz do zawartości

Gość Koinke

Recommended Posts

Witam jestem tutaj nowa i zanim zdecyduję się na udział w jakimkolwiek meetingu chciałabym zapoznać się z mniejszą grupą osób.
Najłatwiej byłoby dla mnie dołączyć do dodatkowych discordów poza tym głównym, więc jeśli ktoś jest chętny na zapoznanie się zapraszam do sekcji komentarzy, miło by było gdyby również ktoś byłby chętny do opowiedzenia mi o forum bo na razie nie poruszam się jeszcze po nim zbyt płynnie ( mam nadzieję, że wybrałam właściwą kategorię!:) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam i o zdrowie pytam. Miło mi cię powitać na forum.

 

1 godzinę temu, Koinke napisał:

więc jeśli ktoś jest chętny na zapoznanie się zapraszam do sekcji komentarzy

Ciężko będzie. Zwłaszcza że Pan @Ziemowit dał ci już linki do najważniejszych rzeczy.

Dlatego w razie jakichkolwiek pytań możesz do mnie napisać na prywatnych. Odpowiem na wszystko co cię interesuje.

 

A teraz żeby nie było nudno, zadam ci parę pytań.:twistare:

Co lubisz robić/jaka jest twoja pasja?

 

Jaki jest twój ulubiony kucyk?

 

Jak właściwie zaczęła się twoja przygoda z MLP:FIM?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Koinke napisał:

Witam jestem tutaj nowa i zanim zdecyduję się na udział w jakimkolwiek meetingu chciałabym zapoznać się z mniejszą grupą osób.
Najłatwiej byłoby dla mnie dołączyć do dodatkowych discordów poza tym głównym, więc jeśli ktoś jest chętny na zapoznanie się zapraszam do sekcji komentarzy, miło by było gdyby również ktoś byłby chętny do opowiedzenia mi o forum bo na razie nie poruszam się jeszcze po nim zbyt płynnie ( mam nadzieję, że wybrałam właściwą kategorię!:) )

 

Witam na  tej bierutowej brzozie internetu. 

Moje wyczucie czasu...

O forum ? Co tu mówić... pół ruchu robi BIP spamem obrazkami w galeriach (bynajmniej mam takie wrażenie przez większość czasu), drugie pół reszta użytkowników, nie koniecznie w galerii, trzecie pół robi się same. 

Tak z grubsza wygląda forum, reszta jest milczeniem i już została podana powyższymi postami (o, tymi, tamtymi w górze!↑^↑^↑).

Dobra kategoria.

I co jeszcze... tyle... Pozdrawiam.

Niech kiełbasa Krakowska z Poznania zawsze ci sprzyja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2018 o 16:55, Wilczkowa napisał:

A witaj, witaj w naszych skromnych progach! :enjoy:

Miłej zabawy życzę, a w razie wszelkich pytań możesz śmiało do mnie pisać :3
Takie pytanko z kapturka: Jesteś nowoponiaczem? Jeżeli nie to ile już siedzisz w fandomie?

Tak jestem nowa, w fandomie jestem ok. 2 tygodnie:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.04.2018 o 22:08, Forest Wind napisał:

Witam, witam i o zdrowie pytam. Miło mi cię powitać na forum.

 

Ciężko będzie. Zwłaszcza że Pan @Ziemowit dał ci już linki do najważniejszych rzeczy.

Dlatego w razie jakichkolwiek pytań możesz do mnie napisać na prywatnych. Odpowiem na wszystko co cię interesuje.

 

A teraz żeby nie było nudno, zadam ci parę pytań.:twistare:

Co lubisz robić/jaka jest twoja pasja?

 

Jaki jest twój ulubiony kucyk?

 

Jak właściwie zaczęła się twoja przygoda z MLP:FIM?

Dużo gram w gry moba/fps/rpg, uwielbiam rysować ludzi, poniacze (najbardziej właśnie moją fluttershy) i postaci z gier. Wlaściwie to w trakcie szukania referencji do moich rysunkow zgubiłam się w internecie i trafiłam na innych fanów mlp^-^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...