Skocz do zawartości

Witajcie


sweter00

Recommended Posts

Cześć, mam na imię Mateusz i mam 12 lat (rocznikowo 13), przez to, co się działo w moim dzieciństwie, dziś jestem w 7 klasie. Jak się tu dostałem? Otóż MLP lubiłem oglądać już dużo wcześniej, ale to filmik PonyWritera mnie zachęcił i nakłonił do tego, by tu przyjść. Ogólnie interesuję się telefonami, Minecraftem (chętnie pogram z każdym, pisać na PW) no i MLP. Kucyki przyniosły mi takie ukojenie, lubię oglądać zmagania grupowe ze złymi siłami, które oczywiście przegrywają, co jest wiadome, ale nie jest ważny wynik, tylko ważne jest w jaki sposób się go zdobywa, dlatego lubię oglądać filmy fantastyczne, najbardziej typu Powrót Do Przeszłości, albo książki, ostatnio dużo czytam. Zapewne po tym, co napisałem na początku będziecie się zastanawiać jak to jest że ja pod koniec 7 klasy mam 12 lat. Było to tak, że od dziecka byłem bardzo wybitny, nie chcę się chwalić, aby nikogo nie urazić, ale nauczyłem się czytać w wieku 2 lat, gdy miałem 3 lata moja mama zrobiła mi badania na inteligencję, wyszła mi na wiek 7 lat (gdy miałem 3, takim małym dzieciom nie wychodzi IQ). Gdy miałem 4 lata umiałem mnożyć i dzielić, liczyć do tysiąca itd., ale była też zła strona tego wszystkiego. Podczas gdy wszyscy podziwiali moją wybitność czułem się jakby pusto. Dlaczego? Bo właśnie gdy miałem 3 lata mój ojciec zostawił mnie i moją mamę... Od tej pory byliśmy sami. Było mi bardzo źle, ale to nie przeszkadzało mi w zdobywaniu wielu nagród z różnych dziedzin. Gdy miałem 5 lat, poszedłem do zerówki, już wtedy wiedziałem tyle, co nie jeden 10 latek. W końcu przyszła pora na zmiany. Nabrało się tego tak nagle bardzo dużo. Po pierwsze, mama znalazła nowego męża, po drugie kończyłem zerówkę i moja mama widząc moje zdolności zapisała mnie do 1 klasy jako sześciolatka, i po trzecie musieliśmy się wyprowadzić. Tak, to było najgorsze. Musiałem opuścić przyjaciół, konkursy, moją panią z Teatrzyku w którym występowałem... To było smutne przeżycie. W końcu jakoś minęło te 7 lat w nowej szkole i - choć wciąż nie wszyscy z nowej klasy mnie nie akceptują - jakoś się tu zaklimatyzowałem. Ostatnio moja mama chciała powtórzyć testy na inteligencję, więc mogę się pochwalić, że mam IQ 130. Ostatnio do naszej klasy doszła nowa koleżanka, z którą całkiem fajnie mi się rozmawia. Nie lubię ludzi, którzy kogoś nie lubią tylko dlatego, że go nie znają, lub dlatego, że robi coś dziwnego, np. ogląda MLP, czy je kanapki z serem i dżemem.

 

I to cała moja historia, dziękuję za przeczytanie do końca.

  • +1 3
  • Lubię to! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IQ 130? Nie no, szacun :) Mam nadzieję, że się u nas odnajdziesz. Kilka pytań:

 

1. Oglądałeś może Gravity Falls? ("Wodogrzmoty Małe"... co za tłumaczenie :flutterbad:)

2, Ulubiony gatunek muzyczny? (wykonawca z resztą też)

3. Ulubiony film? (ewentualnie kilka) 

4. Lubisz pisać opowiadania? Jeśli tak, to zapraszam na mój konkurs. Jeśli jeszcze nigdy tego nie robiłeś, to też zapraszam. Idealny czas na debiut

 

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, sweter00 napisał:

 

Cześć, mam na imię Mateusz i mam 12 lat (rocznikowo 13), przez to, co się działo w moim dzieciństwie, dziś jestem w 7 klasie.

Witam cny Lewi, mam nadzieje, że dobrze zapisujesz słowa Jeszui. 

Jesteś ciekawą osóbką, nie powiem. Historia... też ciekawa... 

Nie wiem co dodać...

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam cię gościu, że w takim wieku potrafisz tak dużo o sobie napisać. Ja w zasadzie jestem rok starszy od Ciebie, ale strasznie leniwy, a inteligencja moja opiera się na przedmiotach humanistycznych :P. No to ten - baw się dobrze na forum i mam nadzieję, że będziesz tu sobie miło spędzał czas :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, teraz tak patrzę na mojego brata, za miesiąc będzie miał 6 lat, a nawet do 30 liczyć nie umie. Ja w jego wieku myślałem, że to normalne, że każdy tyle umie, ale się myliłem.

IQ 130? Nie no, szacun default_happy.png Mam nadzieję, że się u nas odnajdziesz. Kilka pytań:
 
1. Oglądałeś może Gravity Falls? ("Wodogrzmoty Małe"... co za tłumaczenie 5aa83d3f92c39_flutterbadNEW.png)
2, Ulubiony gatunek muzyczny? (wykonawca z resztą też)
3. Ulubiony film? (ewentualnie kilka) 
4. Lubisz pisać opowiadania? Jeśli tak, to zapraszam na mój konkurs. Jeśli jeszcze nigdy tego nie robiłeś, to też zapraszam. Idealny czas na debiut
 
Spoiler  
 


A co do pytań:
1. Nie, ale znam fabułę tej kreskówki i chętnie obejrzę
2. Muzykę bardzo lubię, ale moje gusta muzyczne są bardzo rozległe, to zależy tylko od piosenki czy mi się spodoba czy nie, po trochę z każdego gatunku. Najczęściej pop, dance, electro, ostatnio też trochę rapu.
3. Ojojoj, nie umiem się zdecydować...
4. Nie wiem, czy umiem, chciałbym, ale niezbyt mi to wychodzi.

W dzieciństwie byłem bardziej wszechstronny, teraz ukierunkowałem się bardziej na przedmioty ścisłe (oprócz chemii), a najbardziej lubię matematykę i geografię, informatykę zresztą też.

Ja zawsze jak mam jakiś rozległy temat to zaraz na początku go wyczerpuję, ale potem się okazuje, że o czymś zapomniałem, tak jak teraz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2018 o 23:29, sweter00 napisał:

 

Cześć, mam na imię Mateusz i mam 12 lat (rocznikowo 13), przez to, co się działo w moim dzieciństwie, dziś jestem w 7 klasie...

 

 

A kim chciałbyś zostać w przyszłości, Mateuszu? :)

I... standardowo: KTÓRY KUCYK jest Twoim ulubieńcem? :D

 

Edytowano przez Grzegorz_Nikodem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...