Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Evil Islands - Chętni poszukiwani


Barrfind V.

Recommended Posts

Evil Islands: Klątwa Zagubionej Duszy (ros. Проклятые земли, ang. Evil Islands: Curse of the Lost Soul) – komputerowa gra fabularna osadzona w realiach fantasy, wyprodukowana przez Nival i wydana w 2001 roku przez Fishtank Interactive. Gra stanowi połączenie gatunków RPG i RTS z głównym nastawieniem na taktykę.

Evil Islands oferuje możliwość pokierowania poczynaniami pojedynczego bohatera lub małego oddziału. Każdy z członków zespołu charakteryzuje się indywidualnymi parametrami, a prawidłowe ich wykorzystanie oraz dobranie odpowiedniej strategii doprowadzi do pokonania wroga i zwycięstwa. Gra posiada obszerną fabułę z tajemnicą do rozwiązania. Występuje w niej wiele postaci posiadających własne ambicje, a każda z nich może stać się dla gracza przyjacielem lub wrogiem.

 

Poszukuję chętnych którzy by chcieli pograć w zbalansowaną grę. Dostęp do gry i modyfikacji dam w odpowiednim czasie. Evil Islands to dosyć stara gra ale nie zmienia faktu jak fajna jest jeśli dasz się wciągnąć. I jeśli lubisz klasyki oczywiście. Wraz z Stachulem trochę grałem, potem mieliśmy przerwę. A teraz znalazł jakąś nową wersje czy inny mod i szukamy teraz chętnych do wspólnej zabawy.

 

https://www.dropbox.com/sh/2uvogz9i8dod48l/AAAHkJhBwzKKmj6uX6YGkDy5a?dl=0

https://www.dropbox.com/s/56e11a8ma2s9vvw/HG-Rebalans1.07-PL.zip

Edytowano przez Barrfind V.
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo w to grałem, nawet w multi grałem samemu, bez neta :sunburst3: Jest taki pustynny quest w multi, w którym trzeba odnaleźć zwłoki. Jest w nich pełno kasy, którą można zdobyć bez walki. Po prostu uciekasz przed całą dziczą, która cię goni i biegniesz po tego trupa.  Natomiast do walki polecam chmurę kwasu. Tak przeszedłem prawie wszystkie misje multi. Miałem nawet częściowo diamentową zbroję. Niestety kopię postaci miałem na dyskietce, a ta się zniszczyła. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...