Skocz do zawartości

Krainy Podmieńców - oddam w dobre ręce!


Szonszczyk

Recommended Posts

Minęło aż 17 miesięcy od czasu kiedy utworzyłem ten dział. Zaczynał on jako w pełni poświęcony nowemu rodzajowi podmieńców, czyli "tęczlingom". Przez parę miesięcy, dział ten, był jednym z najaktywniejszych działów na całym forum. Nie stałoby się to bez waszego wkładu: w zabawy, w zadania forumowe, w dyskusje, we wszystko...

 

Nie chciałem się do tego przyznawać, ale... skończyły mi się pomysły, znaczy... inaczej: skończyły mi się dobre pomysły. Dlatego mam nadzieję oddać ten dział w dobre ręce (lub kopyta :v ).

 

Do działu dorzucam jeszcze moją "fachową" pomoc, więc jakby ktoś był zainteresowany, proszę kierować na moją wiadomość prywatną, podanie (tylko proszę, nie jakieś oficjalne... ) najlepiej już z dokładnie wypisanymi pomysłami na tematy.

  • +1 1
  • wtf 1
  • Smutny 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Ziemowit napisał:

No to ten - będzie Ciebie tutaj brakowało, sporo żeś dobrego zrobił i szanuję za kreatywną działalność. Miłego dnia :< 

Panie, ale ja tylko działy zmieniam :v

Nie znikam jeszcze z forum.

To nie żaden post pożegnalny, po prostu chcę by ktoś inny mógł się tu wykazać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szonszczyk napisał:

Panie, ale ja tylko działy zmieniam :v

Nie znikam jeszcze z forum.

To nie żaden post pożegnalny, po prostu chcę by ktoś inny mógł się tu wykazać...

Zorientowałem się, ale mimo to podziwiam za to jak ogarnąłeś ten dział i chodzi mi o to, że w tym dziale będzie cię brakować :v. Miłego dnia. Smacznej kawusi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bleflar napisał:

No nie, kogo teraz będę hejtować.

Ojoj widzę, że straciłeś zajęcie:D

Ja tam nie wiem od wczoraj się zastanawiam czy podjąć się tego tylko, że nigdy działu nie prowadziłem i nie za bardzo wiem od czego zacząć.

O pomysły to @Szonszczyk  się nie martw planów na fandom to mam miliony.

Tylko czy podjąć się tej roli?

Oto jest pytanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jest trochę chętnych na objęcie opiekuna Krain Podmieńców. Z czego się bardzo cieszę :squee:

Więc informuję, że deadline składania podań mija 30 kwietnia.

Potem zdecyduję w czyje ręce, bądź też kopyta (jak ktoś czuje się kucykiem [???]), oddam ten przekolorowy dział :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...