Skocz do zawartości

Pracownia FriFraka


FreeFraQ

Recommended Posts


"Skoro kucyk siedzi, to co to jest? Brzuch, tylna część ciała?"
Skrzydla? -_-..?
Jakim wacławem Siedzącemu kucowi według ciebie powinno widać Tyłek ? Brzuch jest raczej umiejscowiony pośrodku ciała nie? a tyłek na dole.

Ziom, jak ty się spinasz! Nikt przecież Cię nie obraża, zadawane są tylko pytania. Ja też uważam, że to wygląda dziwnie, bo te skrzydła mają zbyt mało szczegółów, żeby od razu się skapnąć. Nie jesteś mistrzem, więc twój sarkazm nie jest na miejscu.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...


?? xD taki mam styl ziomuś, i taki mi sie podoba. Czemu mam coś zmieniać jesli mi sie podoba teraz? xD But, okay what do you mean hm?

Cóż, skoro wystawiasz to na widok publiczny, to znaczy, że liczysz na pochwały i uznanie wśród innych użytkowników sieci. Moja opinia jest taka, że to co robisz już jest nudne. Twoje prace różnią się tylko praktycznie tylko kolorem, dlatego myślę, że gdybyś spróbował sprostać jakiemuś większemu wyzwaniu niż tylko szybkie jedno-godzinne obrazki to byś zdobył większe uznanie. Jednakże jeśli uważasz, że tylko na tyle cię stać i nie chcesz się doskonalić ale sprawia ci to frajdę, to zignoruj to co teraz napisałem. Naprawdę chciałbym, żebyś stworzył coś, od czego opadnie mi szczena z wrażenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, skoro wystawiasz to na widok publiczny, to znaczy, że liczysz na pochwały i uznanie wśród innych użytkowników sieci. Moja opinia jest taka, że to co robisz już jest nudne. Twoje prace różnią się tylko praktycznie tylko kolorem, dlatego myślę, że gdybyś spróbował sprostać jakiemuś większemu wyzwaniu niż tylko szybkie jedno-godzinne obrazki to byś zdobył większe uznanie. Jednakże jeśli uważasz, że tylko na tyle cię stać i nie chcesz się doskonalić ale sprawia ci to frajdę, to zignoruj to co teraz napisałem. Naprawdę chciałbym, żebyś stworzył coś, od czego opadnie mi szczena z wrażenia.

"Zdefiniuj słowo "nudne" Bo ty chyba nie widziałeś Nudnych artów naprawde, z tą samą pozą, tylko edytowanymi postaciami które Naprawde róznią sie tylko colorem :> ALe do rzeczy. Ależ oczywiscie, ponieważ w ogóle sie nie polepszylem od tych 2 tygodni. Nie dodałem przez experyment lepszej glebi w oczach< lepszych oczów>  Ani lepszych cieni oraz detali też przez experyment. Co jak widać nie zauważasz, no cóż. Niech tak bedzie.

Jeszcze podam Przykłady.

Stare tumblr_mtnb2cIzNm1rgwep4o1_1280.png

tumblr_inline_mt2xuyh7Sa1r58pv2.png

Nowe

1mom_by_freefraq-d6oakeb.png

plushie__by_freefraq-d6o02nr.png

swimsuit_by_freefraq-d6ofmmp.png

Milego nie dostrzegania, szczegółów i ulepszen których   dokonuje artysta po cieżkiej pracy i experymentach. Oh and by the way. Robienie pod komerche przynosi sam stress i nerwy, wiec twój punkt widzenia jest... z leksza wadliwy... (aha i niewiedziałem ż jestem taki super duper szybki by wykonać cały rysunek w godzine.) , jakbyś był na moich streamach<które robie czasami> byś wiedział że średnio moje rysunki zajmują od 2 do 3 czasami 5 czy 8 godzin. <A i jesli byś chciał zasugerowac ze moj styl nie jest "warty" commisiowania odrazu powiem że... i zarabiałem już nie raz na moich rysunkach(10$-15$ full detal), wiec Yeah its your opinion men.:3 >

Żeby nie było... jestem spokojny kiedy to pisze.

Edytowano przez FreeFraQ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny szczegół jaki zauważyłem, to to, że jedne prace są mniej rozmyte inne bardziej. Nadal nie opada mi szczena z wrażenia. 

Cieszę się, że jest grono osób lubiących twoje prace, ale są też tacy, na których nie robisz wrażenia swoją twórczością. Nadal uważam że stać Cię na więcej, ale czy ty tak uważasz? Puki co mam wrażenie, że uważasz się za mistrza, który nie przyjmuje do wiadomości żadnych uwag innych, nie zapominaj, ze to czy jesteś w czymś mistrzem oceniają inni.

Nie, komercja to nie to samo co potrzeba uznania społeczeństwa i samorealizacji.

Następnym razem odezwę się jak czymś mnie zaskoczysz. Peace yo!

Edytowano przez SonicPegasus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...