Skocz do zawartości

Pracownia FriFraka


FreeFraQ

Recommended Posts

Akualizacja. x2 (żeby nie było postu pod postem ;x)

Co do rysunku Tak sobie wyobrażam AppleMadness a raczej FruitJuice bo takie jej prawdziwie imie. Co myślicie o tym?

Dołączona grafika

Moja Dzisiejsza praca hmm... od 9:00(albo 8:00 nie wiem) do 20:40 się robiło ale chociaż się nie nudziłem ^^ Licze na jakieś opinie.

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i się czepiam, ale kolory grzywy i ogona RD są jakieś takie dla mnie... Nieswoje. Ale reszta rysunku jest naprawdę świetna. Bardzo mi się podoba twoja twórczość :)

Hmm... dalem rózne odcienie nie tylko te standardowe jak u dashie ;p wiec dlatego takie nieswoje ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Poprawiasz się. ^^ Ale odcienie powinieneś choć najpierw pobierać z jakichś screenów i dopiero potem je modyfikować, by nie odbiegały aż tak od oryginału. nn + Kolejność kolorów przy RD jest pomieszana miejscami. Drzewa... takie dziecinne. Przepraszam za określenie. Ale pieniek, kontur okrągły i wypełnienie. Tak samo górka taka nijaka. Niebo za to może być. Proste, aczkolwiek nie jednolite, chmurki wyglądają na kłębiaste. Cienie bardziej rozmazane, bardziej w szarości niż w ciemną zieleń i bardziej ukierunkowane by się przydały. Bo światło słoneczne rzuca cień prosto. Skrzydło Fs to z prawej powinno mieć taki cień. Jeśli światło pada tak, jak to zaznaczyłeś na szyi obu klaczy, czyli z lewej z przodu. + Niedokładne kolorowanie. Rób ile się da na oddzielnych warstwach, jak ci kiedyś pisałam. Wtedy nie będzie problemu, że jakiś fragment spaprałeś i nie możesz go poprawić. I np. cienie byś wtedy mógł robić po prostu pod warstwami z postaciami, a tak to widać, że omijałeś je (przy nich jest niedokładny). Dobra, chcesz, żebym dokładniej skomentowała? (Ostrzegam, że to może się skończyć tym, że nie znajdę prawie nic dobrego w obrazku... XD No, dobra. Pomysł jest dobry, ogólny zarys postaci też (ale kontury kanciaste trochę, nierówne miejscami, musisz nad tym popracować), cieniowanie miejscami też i niebo też. A do reszty mogę coś znaleźć~.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja.

No cóż jak w tytule narodziny Applebloom( rodzinka się powiększyła Yay.) Zrobione w hmm... łącznie pracowałem 3 dni nad tym ale... nie cały dzień. jak przy poprzedniej pracy tylko po trochu ^^ ale coś sadzę ze też dużo czasu poświeciłem temu artowi. No nic, Enjoy :D ( opis z Da ^^)

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już ci pisałam na PW - jest o wiele lepiej niż ten pierwszy szkic "prosiątka", który mi wysłałeś xD. Jedynie druga, przednia noga jest lekko chudsza od reszty, a kopytka tylnych nóg są trochę zbyt okrągłe. Poza tym jest świetnie, jak na jeden z pierwszych rysunków kucyków na kartce :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...