Skocz do zawartości

Pracownia FriFraka


FreeFraQ

Recommended Posts

Pierw stare info.

No tak myszką. Jeśli gdzieś widziałeś to hmm... może jest na necie(poniboru deviant niewiem) gdzieś ten sam lub podobny obrazek ;p

Niewiem. Miałem jak to ja nazywam "podstawkę"(czyli zarys postaci bardzo słaby dodam) na kompie. A jak już robię to do końca ^^

Dobra... skończyłem tego Arta do końca ^^ Napis nie czytelny z leksza, ale na devie będzie widać dobrze ^.^

Dołączona grafika

Teraz nowe. Na serio Moglibyście coś napisac ;x

Dobra Nowy rysek artcik. a co o tym powiedzcie(albo nie wtedy juz poraz 4 bd robił tego samego posta...)

ps. niejestem jakims pro w human ;x

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo to jest świetne! Ja nie umiem tak rysować NA KARTCE! A ty takie cuda tworzysz myszką? Dam u :< Ajm jelous :< Świetnie narysowałeś Fluttershy i Rainbow :> Tylko palce u rąk takie zbyt rozłożone, rozwarte... I Rainbow chyba powinna mieć to białe coś (białko?) koło oka xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczegóły war ;p i też niemam lulz :D

Kolejny rysek. :D Piszcie ^.^

Tak sobie wyobrażam Applejack z siódmego rozdziału ;p

Akurat tutaj coś ją wkur**iło co w siódmym jest chyba normalką... i tak wyobrażam sobie aj z rozpuszczonymi włosami;p

And... Don't make Applejack angry.

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierw stare info.

Zrobiłem sobie coś z seri wet mane ;p

Dołączona grafika

dopisek Dawaj Fluttershy chodźmy na tą imprezkę.

Dołączona grafika

Nowe. Tak Sweetie w porę się zorientowałaś xD. ps. ciekawe ile bd aktualizował posty hmm... ciekawe bardzo ciekawe xD(nieważne) Piszcie co myślicie bo zamuł jest ;p

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...