Skocz do zawartości

Pracownia FriFraka


FreeFraQ

Recommended Posts

No cóż... Trawa jest bardzo ładna. Tylko czemu w pewnym momencie jest wyżej, a gdzieniegdzie są białe plamy? Tak też jest na niebie. Jest niedokładnie pokolorowane. No i te kolory Rainbow... sorry, ale dawanie kolorów gdzie popadnie, a nie w porządku chronologicznym, nie wygląda ładnie, szczególnie jeżeli widz wie, jak ta rzecz wygląda. To tak, jakbyś namalował Pinkie zielone włosy. I mi się takie coś nie podoba :P Ale jeżeli to twoja twórczość...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i te kolory Rainbow... sorry, ale dawanie kolorów gdzie popadnie, a nie w porządku chronologicznym, nie wygląda ładnie, szczególnie jeżeli widz wie, jak ta rzecz wygląda. To tak, jakbyś namalował Pinkie zielone włosy.

Ha, to mi przypomia adnotacje do popularnego color guida dla RD, w wolnym tlumaczeniu:

"Pamiętaj o tym ze kolory grzywy i ogona sa ustawine w scislym, przeciwnym do siebie porzadku (...), nie pomieszaj ich albo wystawisz sie na gniew ludzi internetu" :D

zarcik ofc ;)

praca swietna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejna akrualizacja ^^ + stare info.

Postanowiłem zrobić do końca ten rysek.( łącznie trzy dni roboty xD)

Chyba potem zrobie ją jako dzieciaka...( coś mam ochote na nia teraz)

Plus jest mały detal na kolcach( współczuje tego kucykowi co tymi kolcami oberwał...(pewnie już leży w klinice)

Widzę też małe pikseliki ale to chyba wina forum.

Dołączona grafika

A teraz Nowe.

Dragonka Filly ^^ ( nie moglem się powstrzymać żeby to narysować :D)

Dołączona grafika

Piszcie bo nie lubię osuwać postów ;x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...