Skocz do zawartości

Pyrkon 2018


The Silver Cheese

Pyrkon 2018  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Będziesz na Pyrkonie?

    • Ma się rozumieć!
    • Niestety nie.


Recommended Posts

Dobry miesiąc został do największego wydarzenia / konwentu fantastycznego w Polsce, czyli Pyrkonu 2018. Jako, że to miejsce gdzie spotkać można dosłownie wszystkich - od fascynatów literatury po fanów mangi i anime kończąc, to także i dla nas może małe miejsce się znajdzie. Co wy na to, aby się spotkać i pokazać, że jeszcze ten fandom aż taki martwy nie jest :pinkie4:?

 

Proponowałbym sobotę (bo wtedy pewnie najwięcej z nas będzie, a nie każdy na 3 dni zostanie), coś koło 15 - 16, aby zwieńczyć spotkanie obejrzenie najnowszego odcinka o 17:30. Bądź szczerzy, każdy pewnie ma lepsze rzeczy do roboty i głupio ten czas od tak kraść kiedy dookoła będzie można wiele ciekawszych rzeczy porobić. Chociaż kto wie, w miły towarzystwie wszystko jest lepsze :). Obejrzy się i ustali wszystko na dniach i jeszcze przed konwentem.

 

Podstawowe pytanie kto się wybiera z forum :twilight2:?   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ale z Was marudy, skoro już taka trafi się niepowtarzalna okazja, że będziecie w skali kraju w tym samym miejscu, w tym samym czasie, to co Wam szkodzi choćby na chwilę wpaść na towarzystwo z forum Wam tylko znane, chociażby tylko po to, aby rzec "No cześć, na żywo wyglądacie jeszcze gorzej niż na zdjęciach :3" i takie tam, jakoś wątpię, by to było swego rodzaju formalnie ustawiane spotkanie, żeby trzeba było się deklarować czy coś ^^

 

Nie wiem, czy można to uznać za zasadę, ale w zeszłych latach to tak funkcjonowało, że gdy trafiła się jakaś konwentowa atrakcja związana z MLP, to się tam pyrkonowi bronies sami z siebie zbierali i ot tak, spontanicznie się swego rodzaju poznański niezorganizowany ponymeet tworzył. W zeszłym roku sala była za mała, aby wszyscy się zmieścili na kucykowy quiz, ale m.in. dla mnie nie był to problem, gdyż poszedłem tam raczej z zamiarem spotkania starych znajomych i tak, w istocie, ten niecny plan się ziścił w stu procentach! x]

 

Spoiler

Ale najlepszy ponymeet na Pyrkonie jaki pamiętam, to ten z 2014, prelekcja była chyba ogólnie o fandomie, kierowana głównie do ciekawskich ludzi spoza stada, ale jak można było przypuszczać, sporo było tam naszych... naprawdę sporo, cała ogromna sala zapełniła się po brzegi, a całą interaktywna atrakcja zakończyła się przy wspólnym śpiewie pastelowych piosenek, yay! A, i jakby tego było mało, właśnie wtedy otrzymałem niemały prezent od pewnej cosplayerki, Pinkamena rozdawała fragmenty swojej makabrycznej sukni, a mnie w udziale przypadło zakrwawione skrzydełko księżniczki Luny, które to mam z sobą po dziś dzień, tak... dobre to były czasy na bycie w fandomie ^^

 

Także ten, do zobaczenia na Pyrkonie!! :pinkie4:

(...mam nadzieję (aż tak daleko w przyszłość nie planuję xd) może uda się mi tam dotrzeć! [trzymać kciuki .-.])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...