Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Sign in to follow this  
Sliver

Moja Octavia [NZ] [Romans] [Sad]

Recommended Posts

Moja Octavia

Moje pierwsze opowiadanie, zainspirowane w sporej mierze starą fandomową piosenką.

Podziękowania za korektę dla:

Midday Shine
RedMad

Nie jest to nic długiego, więc gorąco zapraszam do czytania.

Edited by Sliver
  • Upvote 2

Faktycznie, fanfik krótki, prosty, w sam raz na jedno posiedzenie. Nic wybitnego, ale czytało się całkiem przyjemnie. W zasadzie polecam, jako krótka odskocznia. 

Czytałam już jakiś czas temu, ale jakimś cudem zupełnie zapomniałam o komentarzu... Cóż, przynajmniej jest okazja do odkopania fanfika.

Ogółem opowiadanie mi się podobało. Nie spotkałam się chyba wcześniej z fikiem opartym o piosenkę (czy też raczej animację), a jest to całkiem ciekawy pomysł i udało się go tutaj dobrze zrealizować. Jedyną wadą takiego rozwiązanie jest to, że wiadomo, jak to się skończy, ale w sumie to taki typowy romans, więc i tak nie byłoby tu raczej miejsca na zaskoczenia, taki typ fanfika po prostu. Nadal czyta się go z przyjemnością, długość jest w sam raz, zarówno dialogi, jak i opisy są dobrze napisane, wątek miłosny jest co prawda bardzo prosty, ale jak na coś tak krótkiego naprawdę udany. No i to dopiero pierwszy rozdział, poczekam, jak to się rozwinie później.

Od strony technicznej nie mam wiele do zarzucenia, pozaznaczałam w dokumencie trochę błędów, ale nie było ich zbyt dużo, także korektorzy wykonali kawał dobrej roboty.

Pozdrawiam i życzę dużo weny do dalszego pisania.