Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Fanuś

Lista antyfanów Spike

Recommended Posts

Jako, że ta mała pokraka od dłuższego czasu zaczęła mnie wkurzać, postanowiłem zrobić listę antyfanów. Żeby na nią trafić, musicie napisać za co go nie lubicie. Tak zażyczył sobie Szonszczyk (co oznacza, że mam zgodę na jej założenie).

LISTA ANTYFANÓW: 

- MLPFan

- JagodowyRożekLodowy

Edited by MLPFan
  • Like 1

Uzasadnienie: Nie lubię Spajka, bo ta mała fioletowa (lawendowa [szlag - mam wpisany daltonizm w książeczce wojskowej]) menda,dostanie skrzydła i będzie latać, a Scootaloo latać nie potrafi.

Edited by MLPFan
  • Like 1

Może być z tego ciekawy eksperyment. Z tego co mi się zawsze wydawało to na tym forum celowo nie zakladano tego typu tematow, zeby nie rozpętywać shitstormów. A tutaj lista antyfanów Spike'a, i mimo że ten gamoń nie znajduje z reguly zbyt wielu obronców, to worek moze sie rozpruć, i znajdą się nasladowcy chętni zbudować podobną grupę odnośnie innych postaci. :) Tak tylko sobie dywaguje... mnie się dużo wydaje. 

Ja się na listę NIE wpisuje, bo Spike to spoko koleś, jedna z tych postaci wybitnie traktowanych po macoszemu. I ja mogę tego typa ew. bronić. :) Ale nie wiem czy mój post ma sens, biorąc pod uwagę że to ma być budowanie listy, a nie dyskusja... :F 

Edited by ByczekPazerny
błędy, błędy!
  • Upvote 2

Nie wiedzialem o tym, i tego biduli tez moglbym bronic. :) Ale on to jest troche niższy rangą - Spike jest bardzo bliski M6, występuje od samego początku. Kiedy pisalem o nasladowcach mialem na mysli antyfanow ktorejs z istotniejszych postaci.

Edited by ByczekPazerny

O - widzę, że pojawił się kolejny antyfan. Oczywiście - dopisujemy. A co do "wyciągnięcia" spojlera ze spojlera - nie wiem, czy mogę to samemu zrobić...

• Upvote 1

11 godzin temu, MLPFan napisał:

kolejny antyfan.

O ja cie nie moge :pun:  Lista powiększyła się o całe 100% przez dłużej niż rok :spike:

I tak, możesz już wyciągnąć spoiler ze spoilera.

No i ogólnie muszę przyznać, że eksperyment nieudany, ale jeszcze nie zamykamy, bo jak ludzie zobaczą, że jest na wierzchu to może ktoś się wpisze i będzie ciekawie...