Skocz do zawartości

Zapytaj Stygiana


Sowenia

Recommended Posts

5LsIaVE.png?1

 

     Chyba każdy kucyk na forum ma już swoją zapytajkę, a ja nie zamierzam odstawać od reszty. Jeśli macie jakiekolwiek pytania do mnie to śmiało możecie je tutaj zadać. Odpowiem na wszystkie. 

     Proszę jednak o zadawanie maksymalnie TRZECH pytań w jednym poście. Zawsze możecie spytać o coś więcej, gdy już odpowiem na poprzednie. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 29.04.2018 o 14:54, Jakubas18 napisał:

Witaj! Mam parę pytań:

1. Jak poznałeś Star Swirla Brodatego i resztę filarów Equestrii?

2. Co zamierzasz zrobić po powrocie do normalnej postaci?

3. Czy lubisz Księżniczkę Twilight Sparkle oraz jej przyjaciół?

 

  1. Odnalazłem ich. Czytałem o nich wiele opowieści. Inne kucyki mówiły mi, że to prawdopodobnie tylko legendy, ale ja czułem, że nie i miałem rację. 
  2. Właściwie to już wróciłem... Staram się odbudować swoją relację z Filarami i będę podróżował wraz z nimi, patrząc jak zmieniła się Equestria i poszukując niecodziennych zjawisk czy potworów. 
  3. Twillight Sparkle i Starlight Glimmer ledwo znam, ale to one pomogły mi pokonać Ciemność. Ciężko bym po czymś takim ich nie lubił. Nie wiem jednak co czuję wobec ich przyjaciół, ponieważ nie mieliśmy okazji się poznać, ale wyglądają na interesujące kucyki. 
Dnia 29.04.2018 o 19:11, PervKapitan napisał:

1. Czy uważasz, że Kucyk Ciemności przepadł na zawsze?

2. Czy dalej czujesz zawód, gniew albo smutek wobec Star Swirla?

3. Myślisz, że gdyby nie Starlight to nikt inny by nie dał Ci szansy?

 

  1. Taką mam nadzieję. Czuję się o wiele lepiej, stabilniej, gdy odszedł. Czasami jednak...mam nieprzyjemne sny z nim związane. Boję się, że jakaś jego cząstka we mnie została. 
  2. Chyba...chyba tak. Tylko trochę, bo wiem, że to było nieporozumienie... Ale gdyby tylko zechciał mnie wysłuchać, dać mi chociaż dojść do głosu... Nie sądzę bym się dłużej na niego gniewał, to, co czuję to raczej właśnie zawód i smutek. 
  3. Być może Twillight sama w ostatniej chwili postanowiłaby jednak to przerwać, ale tylko ona. Jeśli ktoś oprócz niej miałby mi dać szansę to już tylko ktoś po drugiej stronie portalu. 
Dnia 30.04.2018 o 12:42, W.B. napisał:

1. Czy chciałbyś uczyć się przyjaźni u Twilight?

2. Zamierzasz utrzymywać kontakt ze Star Swirlem i resztą filarów po tym jak Cię potraktowali w przeszłości?

3. Czym zajmowałeś się zanim poznałeś filary Equestrii? 

  1. Chciałbym. Nie wiem jak mogłyby wyglądać takie lekcje, ale może kiedyś odwiedzę tę jej szkołę i zobaczę na własne oczy. 
  2. Zamierzam. Bardzo żałują tego co mi zrobili, widzę to i nadal ich lubię. Mimo wszystko. 
  3. Wiele czytałem o legendarnych potworach czy zjawiskach, których nikt nie potrafi wyjaśnić. Czasem wybierałem się na wyprawy w celu ich odnalezienia. 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Uszatka napisał:
  • Taką mam nadzieję. Czuję się o wiele lepiej, stabilniej, gdy odszedł. Czasami jednak...mam nieprzyjemne sny z nim związane. Boję się, że jakaś jego cząstka we mnie została. 
  • Chyba...chyba tak. Tylko trochę, bo wiem, że to było nieporozumienie... Ale gdyby tylko zechciał mnie wysłuchać, dać mi chociaż dojść do głosu... Nie sądzę bym się dłużej na niego gniewał, to, co czuję to raczej właśnie zawód i smutek. 

1. Sny? Może powinieneś o tym porozmawiać z księżniczką Luną?

2. Czy chciałbyś jeszcze mieć coś z nimi wspólnego?

3 Co teraz zamierzasz zrobić? Mam na myśli, gdzie zamierzasz mieszkać, czym chcesz się zająć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Dnia 10.05.2018 o 13:01, PervKapitan napisał:

1. Sny? Może powinieneś o tym porozmawiać z księżniczką Luną?

2. Czy chciałbyś jeszcze mieć coś z nimi wspólnego?

3 Co teraz zamierzasz zrobić? Mam na myśli, gdzie zamierzasz mieszkać, czym chcesz się zająć?

 

1. Może powinienem, ale nie wiem czy jestem na to gotowy. To jednak księżniczka. Poza tym...boję się tego, co może we mnie znaleźć. 

2. Mówisz o moich dawnych przyjaciołach? Tak. Chcę odbudować nasze relacje. Być może pewien niesmak pozostanie, ale myślę, że jeszcze nic straconego. 

3. Nie wiem czy chcę zagrzać miejsce w jednym...em, miejscu. Zamierzam szukać potworów z legend, duchów i innych takich. Chcę je badać. Być może dzięki temu będę mógł kiedyś komuś pomóc. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Dnia 19.09.2018 o 17:37, Papeć napisał:

 

Witam i o zdrowie pytam!

1.Jak tam zdrówko?

2.*PUK* *PUK* Kto tam?

:lunalaugh:

(nic bardziej żałosnego nie mogłem wymyślić)

 

Witaj. 

  1. Skoro pytasz o zdrowie to cóż...czuję się dobrze i na nic nie choruję. Dziękuję :stygian:
  2. A to chyba ja powinienem pytać "kto tam", ale...em...Stygian! 
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Dnia 4.11.2019 o 23:09, PervKapitan napisał:

Biedny Stygian, taki niekochany i zapomniany. :octcry:

 

1. Jak bardzo czujesz się niekochany i zapomniany? :c

2. Czy utrzymujesz jeszcze kontakt z Twilight i resztą?

3. Lubisz babeczki? :chryseyes:

 

  1. Nie jest tak źle. Właściwie to jest coraz lepiej. Odzyskałem przyjaciół i Natuszka wróciła by się mną zaopiekować. :happytear:Ale fajnie by było jakby więcej osób mnie kojarzyło, rysowało i tak dalej. 
  2. Tak, chociaż głównie spędzam czas z innymi Filarami, a ostatnio też z Sunburstem. 
  3. Pewnie, że lubię. Któż nie lubi babeczek? :stygian:
19 godzin temu, misterspauls napisał:

Cześć Stygian!! Co u ciebie??

1. Co myślisz o szkolę Twilight?

2. Czy lubisz lody warzywne?

3. Co myślisz o ludziach?

Pozdrawiam i miłego wieczoru!!

 

Cześć, całkiem spokojnie, dziękuję. 

  1. Myślę, że to świetny pomysł. Przyjaźń może się wydać niektórym trywialna i niepotrzebna, ale ma wielką moc. Sam się o tym przekonałem. Mam nadzieję, że projekt Twillight będzie się rozwijał i trwał przez kolejne pokolenia. 
  2. Bardzo. Zwłaszcza smakują mi lody marchewkowe oraz koniczynowe. Są słodziutkie! 
  3. O ludziach? Nie wiem o nich zbyt wiele, dopiero obserwuję co się dzieje tu na forum i jak zachowuje się Natuszka. Zauważyłem, że ludzie są...dziwni i nieprzewidywalni. I trochę niepokojący, bo wyraźnie przydałaby im się taka szkoła przyjaźni jak Twillight :angrystyg:
  • +1 1
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
Dnia 7.11.2019 o 14:09, PervKapitan napisał:

1. Jak się czujesz z tym, że masz dość nietypowy wygląd jak na kucyka?

2. Pokażesz jakiś czar, z którego jesteś dumny, że potrafisz? :3

  1.  Różnie. Czasami czuję się...niezbyt atrakcyjny. Ale czasami oryginalny. Tak czy siak to nie przykładam zbyt dużej wagi do wyglądu. 
  2. Ciekawa prośba *uśmiecha się delikatnie* Ćwiczyłem niedawno pewne zaklęcie. 
    *zamyka oczy, a po chwili jego róg zaczyna delikatnie świecić; za sprawą czaru cień Stygiana wyłonił się zza niego zamiast spod i uśmiechnął szeroko, upiornie dość. Po chwili jednak Stygian przerwał zaklęcie, a cień wrócił na miejsce* 
    Muszę nad tym popracować, ale odkryłem, że odkąd...um...od całej tej sytuacji z Kucykiem Cienia zyskałem nowe talenty. 
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...