Skocz do zawartości

Odcinek 7: Horse Play


Niklas

Ocena  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ocena

    • 1/10 Metr mułu
      0
    • 2/10 Okropny
      0
    • 3/10 Słaby
      0
    • 4/10 Ujdzie
      1
    • 5/10 OK
      3
    • 6/10 Solidny
      0
    • 7/10 Dobry
      4
    • 8/10 Bardzo dobry
      8
    • 9/10 Świetny
      10
    • 10/10 Wybitny
      4
    • 11/10 DO YOU EVEN PRAISE THE SUN?!
      18


Recommended Posts

ENG:

http://sendvid.com/8sn1ui5t

 

PL NAPISY:

https://sparklesubs.pl/mlpfim/s08e07

 

PL DUBBING:

https://sparklesubs.pl/mlpfim/s08e07?mirror=4

 

* * *

 

Tymczasem robimy przerwę na przedstawienie teatralne, w którym swoje talenty zaprezentuje sama Księżniczka Celestia! Czy to się uda? Czy 1111 lat wprawy w podnoszeniu Słońca pomoże?

Czy wszystko, co widzieliśmy, było jednym wielkim testem? Przekonajcie się! :evilshy: 

Edytowano przez Niklas
  • +1 4
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy odcinek, któremu dałam 11 w tym sezonie. Ale już nawet nie ma co dawać minusa Twalotowi za bycie Twalotem, bo ona widocznie nigdy się nie zmieni i zawsze będzie wnerwiającym czynnikiem większości odcinków. Ale to, że Celestia grała główną rolę odcinka bardzo było pozytywne. W końcu coś z Celestią, mogłoby być tego więcej, bo to świetna postać. I chociaż rozwiązanie jakie wyszło na końcu odcinka spodobało mi się, to jednak mogło też inaczej się skończyć. Celestia, biorąc udział w sztuce chciała się dobrze bawić, a nie odstawiać najwyższe szczeble kultury, w końcu to był szkolny teatrzyk, gdzie grali także gówniaki :v W każdym razie randomowe, ale strasznie urocze i epickie było, kiedy Celestia oddała swoją rolę Fluttershy :3 Nowe Mane6 przebrane za kucyki dość zabawnie wyglądali :D

Ale i tak najlepsze w tym odcinku była mina Luny, kiedy Celestia nocą wzniosła słońce LuL właściwie to chyba widząc te wku*wienie Luny postanowiłam dać właśnie aż 11 w ocenie tego odcinka, bo to było epickie :spike: 

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że zrobili odcinek poświęcony Celestii. W dodatku jaki! Bardzo mi się spodobało, że po raz kolejny Celestia pokazała, że nadal ma w sobie duszę dziecka. To jak ucieszyła się, że może zagrać w sztuce było takie rozkoszne <3 Jej niezdarne próby grania na scenie i niezrozumienie nauczycieli na kursie teatralnym, a nawet jej foszek na końcu...bezcenne. Tak samo bezcenne jak wkurzenie Luny, że Celestia od tak sobie uniosła słońce w nocy XD Jedyne co mnie denerwowało to zachowanie Twillight, która powinna już wiedzieć, że nie ma co czarować. Mogła przecież powiedzieć Celestii prawdę, może gdyby Celestia wiedziała, że jej gra jest tragiczna to bardziej by się postarała i coś jednak by z tego wyszło? 

Daję 11/10, ubawiłam się ^^ 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny odcinek, ale nie dam mu 10/10. Wiem, że głupota Twilight była podstawą tego odcinka, ale mimo wszystko irytowała. Poza tym brakowało mi piosenki, którą próbowałaby zaśpiewać Celestia :v Całą reszta to plusy. Humor od dawna nie stał na tak wysokim poziomie. Całość ani trochę nie nudziła, i aż szkoda, że odcinek się skończył. Nie zabrakło świetnych min, a nawet wróciło to - :rapidash2:(no prawie). Co więcej? Radość Celestii była wręcz przeurocza, zaś zdenerwowanie Luny bezcenne. Tak mogła wyglądać rozmowa sióstr po powrocie do Canterlot:

 

Luna: Co ty mi tu siostra świrujesz pawiana? Ja ci dnia nie zaburzałam. 

Celestia: Tja... jakieś tysiąc lat temu... :burned:

L: Oj tam, oj tam. Było minęło i nigdy nie wróci :forgiveme: 

C: No mam nadzieję, że nie, bo harowanie na dwa etaty przez tysiąc lat było "trochę" męczące. 

 

Ocena 9/10 

  • +1 2
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to nie to samo co obejrzeć na premierę @kapibarapokoju Co zaś tyczy się odcinka to był zaiste dosyć ciekawy, znaczy ok ja rozumiem, że Twili chciała jakoś podziękować Celes za wszystkie dobre rzeczy, a z poprzednich sezonów wiemy że "dobrymi chęciami Tartar wybrukowany" z czego mamy przepis zawsze na katastrofę (dla kucy ma się rozumieć) dla oglądaczy sporo okazji do śmiechu i "Jokerowego Skurczu Twarzy". Próby aktorskie Celstii były komiczne (choć :luna: ma lepszy Canterlot Voice) i morał też dobry a Fluterka  z grzywą Celes mistrzostwo 11/10 caly odcinek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pierwszy odcinek tego sezonu bardzo mi się spodobał, a każdy kolejny jest coraz lepszy. Mam nadzieję że tak będzie do końca sezonu.

Celestia dawno nie odgrywała ważniejszej roli, a szkoda bo jest bardzo ciekawą postacią i wciąż niewiele o niej wiadomo.

Rozbroiła mnie reakcja bohaterek na wieść że księżniczka wystąpi w przedstawieniu, w szczególności Rarity. Duży plus to mina Luny gdy siostra przerwała jej noc. Uczniowie w kostiumach wyglądali tak kiczowato że aż musiałam się uśmiechnąć. Fluttershy też całkiem ładnie w takiej błyszczącej grzywie.

Bawiła mnie również ekscytacja Twilight i jej starania aby poprawić grę aktorską Celestii. Ona ma taki charakter i już chyba tego nie zmieni, sama się przyznała że popełnia te same błędy sto razy. Swoją drogą obrażona Celestia wygląda wyjątkowo uroczo :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciężko mi jest to ocenić, szczerze mówiąc.

 

W końcu spełniło się jedno z moich oczekiwań odnośnie serialu (no ku*wa w samą porę) czyli Celestia na głównym planie. Jednak jest kilka problemów. Oczekiwałem jakieś ważniejszej roli i dłuższego czasu na ekranie (np. taka Luna  odcinku Halloweenowym miała go znacznie więcej), a poza tym, jej występ średnio pasował do mojej wizji tej postaci. Czasem było dobrze, czasem źle. Fanie było na końcu, jak sterowała samym występem, jednak ukazanie jej jako... nawet nie wiem jak nazwać jej zachowanie podczas nauki aktorstwa. Jednak koniec końców, chyba jest lepiej, niż gorzej. Przede wszystkim świetnie było usłyszeć jej kochany głosić tyle razy, na tak wiele sposób <3

Poza tym, w odcinku było wiele gagów, śmiesznych minek, tekstów itd. Tak szczerze to strasznie mnie męczy, że połowa odcinków wypełniona jest gagami i śmieszkami, a druga połowa jest kompletnie ich pozbawiona. Tak czy tak, gdyby nie wiele drobnych, śmiesznych momentów, odcinek ten byłby o wiele nudniejszy i trudniejszy w oglądaniu.

I bez kłamania powiem, że zachowanie każdej postaci (nawet Twilight) dałbym tutaj na plus. Żadna nie wkurzała, byłą sobą na swój pozytywny sposób, a sama Twi nie była jakoś wkurzająca w sowich pomyłkach i debilnych postępowaniach, jak to zwykle bywa.

 

Lecz to nie jest wciąż taki odcinek o Celestii, jaki oczekiwałem. Mija 8 sezon, a mamy dopiero pierwszy odcinek o tej postaci i to tak połowicznie się na niej skupiający. I w sumie, samo mane6 przecież nie ma pojęcia, jaka jest Celestia i czego się można po niej spodziewać (tak samo jak fani). Serio najwyższy czas, aby to zmienić. Postać ma potencjał, a dopiero 3 dni temu została wyciągnięta spod dywanu, cała brudna i zakurzona. A gdy się ją gruntowanie wyczyści i wypoleruje, to będziemy mieli istny brylant. Chciałbym, aby ten brylant został wystawiony w gablocie na miękkiej poduszeczce jeszcze w tym sezonie, aby choć ten krótki czas do końca serii można by się nim nacieszyć.

Ale kogo to obchodzi. Podsumowanie odcinka:

+ dużo (czytaj: więcej niż dotychczas) Celestii, jej niebiańskiego głosu, olśniewającej falującej grzywy i pięknego ciałka ze złocistymi kopytkami :woops:

+ dużo śmieszków

+ nie było jakiś rażąco głupich zachowań i decyzji głównych postaci

 

- za mało Celestii, imo

- czasem źle się Celcia zachowywała, nie tak jakbym chciał

- nie do końca tego oczekiwałem

 

Ocena: nie mam pojęcia, jak to ocenić ale chyba takie 7/10 nikogo nie urazi, prawda?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, obejrzane i powiem, że było spoko. Nawiązanie do zwalczenia tremy Fluttershy, wspomnienie dziecięcych czasów Celestii, a do tego spoko fabuła odcinka. Chyba pierwszy raz Celestia się obraziła na swoją uczennicę, co wyszło nawet dobrze. Mina Luny, też ciekawie wyszła, te jej spojrzenie xD Ogólnie odcinek bardzo fajny, również to jak Celestia zagrała pod koniec odcinka i to jak motywowała Fluttershy.

Spoiler

ad1mCiO.gif

Ta ekscytacja też była super, że nareszcie spełni swe dziecięce marzenie

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, lepszego odcinka ten sezon jak na razie nie dostał, a wręcz ten wybija się znacząco ponad poprzednie. Mamy tutaj świetną historię, Mane7 są jakoś tak bardziej oddzielnymi postaciami niż jedną szarą masą jak to bywa w odcinkach im nie poświęconych (+ doskonały występ Applejack, która już dawno nie miała okazji się tak bardzo wykazać), niezły humor (mina Luny i fajerwerki z ciemnej uliczki od Trixie) i największa zaleta, czyli Celestia jako główny bohater odcinka (piękna scena rozmowy z Twilight na chmurce). Jedyny minus to faktycznie, nasza fioletowa księżniczka coraz mniej ogarnia to wszystko, czego się uczyła przez pozostałe sezony. 9/10 :celestia:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto i mamy odcinek zbudowany z moich ulubionych klocków, czyli kompletu Mane6, i innych friendsów, jak Spike i Starlight. Serio, lubie to obszerne zestawienie. Ale najpierw ocena epizodu z punktu widzenia starego malkontenta. 

Bardzo zadowalający jest fakt poswięcenia odcinka Celestii. Nawet jeśli nie grała roli pierwszoplanowej. Grunt że była centralnym elementem w fabule, i z powodu niecodziennych zdarzeń pokazała się z nowej strony. Można powiedzieć że epizod zobrazował ją w sposob komiczny, lekko przerysowany, urągający jej majestatowi. Bo w końcu to jeden z niewielu razów kiedy księżniczka posuwa się do spontanicznych reakcji, podejmuje się plebejskich zajęć i w ogole zachowaniem schodzi do poziomu zwyklych zjadaczy siana. W tym ostatnim przypadku chodzi mi o to że strzela focha jak kazda zraniona/obrażona pucuła, nie bacząc na swoją najwyższą rangę, stając w swoim zachowaniu na równi ze zwyklymi kucykami. Bardzo mi się to podobalo, wedlug mnie odswieza to wizerunek tej postaci, bo pokazuje ją z "ludzkiej" strony. Za to otrzymuje plus!;) 

Bylo tez sporo okazji do smiechu, głównie z powodu postaci, które były takie jakie zawsze chciałbym aby byly - ze wszystkimi swoimi wadami i zaletami. I Spike dawał rade (wyliczylem mu drugi raz w tym sezonie :fabulous:). 

Odcinek przebiegł lekko i przyjemnie, po prostu dobrze się bawilem, mozna powiedziec ze nawet nieco mnie rozbudził. Najfajniejsze w nim było chyba to że nikt mimo wszystko nie bronił talentu aktorskiego Celestii - miala checi na gre na scenie ale nie nadawala sie, i musiała się z tym pogodzic. To jest bardzo życiowe, przez co plusuje dodatkowo za morał. Niechaj 8/11 spłynie na ankietę!

A z osobistych fajnostek jakie do mnie dotarły to podkreslenie slusznosci postawy Applejack. I to przez samą władczynię Equestrii! Brawo, kapelusze z glow, i oby tak dalej! :aj5: 

 

W trakcie ogladania odcinka nie zwrocilem uwagi na minę Luny w momencie podnoszenia słońca przez Celestię. Poczytalem wasze komentarze,

 wrocilem do tej sceny, i serio powiedziawszy liczylem na cos mocniejszego. :P Ok, fajny szczegół, ale jak dla mnie to z min Luny nic nie przebija tego -  

Spoiler

640?cb=20170611164440

 

Edytowano przez ByczekPazerny
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Also, czy mi się wydaje, czy autorzy jakoś niemal że sztucznie ogłupili Celestię? No serio rozumiem, że ktoś może nie być świadomym swojej słabej gry aktorskiej, ale te jej "treningi", były tak banalne, że można by przypuszczać iż udaje tak ślepą... Nic bym nie mówił, gdyby to była jeszcze Luna, która spędziła lata w odosobnieniu na Księżycu i mogłaby nie rozumieć sztuki i gry aktorskiej, ale żeby Celestia tego nie znała??? I fajnie, że i Celestia użyła swego "księżniczkowego głosu" jak to robiła Luna w "Nocy Koszmarów", ciekawe czy i Cadance też tak umie?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Celestia po prostu chciała się dobrze bawić, a nie na siłę robić z tego nie wiadomo jaką super sztukę teatralną. Dlatego dziwię się i trochę szkoda, że jednak nie zagrała i nie zrobili z tego komedii czy coś, bardziej pod zabawę. Nie żeby to co się stało mi nie podobało się, ale wydaje mi się, że tamto by bardziej pasowało. Księżniczka jest potężna i wielka, ale nie musi być we wszystkim dobra. Szczególnie, że mogła nie mieć czasu na wgłębianie się w sztukę teatralną czy grę aktorską przez swoje obowiązki. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek fajny, ale pomysł z teatrem jak i morał o tym, że gorzka prawda jest lepsza, niż kłamstwo w dobrej wierze, są już oklepane. Trochę słabo zwłaszcza, że dla jedynego odcinka w pełni poświęconego Celesti, chyba warto, by było postarać się o trochę świeżości. Może coś w stylu "Wielka moc to wielka odpowiedzialność". Trochę za szybko dałem 11/10, po zastanowieniu, moja ocena to  9/10 .

Bardzo spodobał mi się pomysł z poświęceniem jedno rogów. Fajne opowiadanie mogło by, powstać o przymusowym wybieraniu kandydatów, szkoleniu ich i poświęcaniu ich magii w imię dobra ogółu. Wiemy, że Starswill nie przebierał w środkach :twilight4: .

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie, że Celestia nie chciała występować na scenie. To był pomysł wyłącznie Twilight. Celestia sama zaoponowała temu pomysłowi mówiąc, że ma zerowe doświadczenie w odgrywaniu roli, ale Twi się uparła, no bo dla niej było nie do pomyślenia, że jej mentorka może czegoś zwyczajnie nie potrafić.

 

Poza tym to rajcowanie się Celestiito było na wieść o wystawianej sztuce, a nie o obsadzeniu jej w roli. A focha strzeliła, dlatego, że jej własna uczennica potraktowała Celestię jak primadonnę nie znoszącej krytyki.

 

Ale dla mnie to i tak 9/11 bo z krzesła nie wstałam.

  • +1 1
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie... Ja jestem nowy i może nie powinienem się wtrącać. Ale czy podawanie bezpośredniego linku do serwisów z pobieraniem, jak np. Mega, nie jest złamaniem prawa? Bo wydaje mi się, że to już przekracza dozwolony użytek, no i regulamin forum :( Tak samo bezpośredni link do napisów, a konkretnie strony umożliwiającej ich pobranie. Co do tych napisów, to tutaj jest odpowiedni temat: https://forumprawne.org/prawo-autorskie/352369-napisy-do-filmow.html

 

Nie radze czegoś takiego robić, zwłaszcza, jeśli chcecie przestrzegać swojego własnego regulaminu i wymagać przestrzegania prawa także przed użytkowników. Bo "dwulicowość" w tym względzie nie da dobrego przykładu ludziom.

 

To tak tylko ode mnie, a żeby nie było offtopu, to może to tylko ja, ale Tia i przedstawienie? Dla mnie odcinek bardzo bekowy. Ale także ciekawy i wiele mówiący, choć każdy może to odbierać nieco inaczej.

 

Edytowano przez Niklas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Trikster napisał:

Wiecie... Ja jestem nowy i może nie powinienem się wtrącać. Ale czy podawanie bezpośredniego linku do serwisów z pobieraniem, jak np. Mega, nie jest złamaniem prawa? Bo wydaje mi się, że to już przekracza dozwolony użytek, no i regulamin forum :( Tak samo bezpośredni link do napisów, a konkretnie strony umożliwiającej ich pobranie. Co do tych napisów, to tutaj jest odpowiedni temat: https://forumprawne.org/prawo-autorskie/352369-napisy-do-filmow.html

 

Nie radze czegoś takiego robić, zwłaszcza, jeśli chcecie przestrzegać swojego własnego regulaminu i wymagać przestrzegania prawa także przed użytkowników. Bo "dwulicowość" w tym względzie nie da dobrego przykładu ludziom.

 

To tak tylko ode mnie, a żeby nie było offtopu, to może to tylko ja, ale Tia i przedstawienie? Dla mnie odcinek bardzo bekowy. Ale także ciekawy i wiele mówiący, choć każdy może to odbierać nieco inaczej.

 

Dobrze, że zwracasz na to uwagę, ale zupełnie niepotrzebnie. Artem jest dobrze znanym w fandomie ludkiem, który sam ze swoją ekipą tworzy polskie napisy do odcinków i udostępniając je tutaj czy gdziekolwiek indziej po prostu z dobrego serduszka ułatwia zaznajomienie się z kucykami broniaczom, którzy nie potrafią tak dobrze rozumieć języka angielskiego. Dlatego myślę, że regulamin raczej złamany nie został. Artem ani nie złamał tym obowiązującego w Polsce prawa ani nie naruszył regulaminu forume. :lyra:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.05.2018 o 16:21, PervKapitan napisał:

Nie wem jak sparklesubs ale daily motion to nie serwis gdzie się pobiera napisy czy odcinki

No, teraz link został zmieniony, ale wcześniej prowadził on do serwisu MEGA i było to w pierwszym poście. Rozumiem, że mogłeś tego już nie zobaczyć, bo mój cytat usunięto. Może jeszcze nie wiecie, lub nie trafiliście na jego posty, ale w sieci jest pewien Broniacz, który głosi o dwulicowości mlppolski. I wiecie może linkowanie do wideo załadowanego na innym serwisie nie jest nielegalne wprost, ale jest wątpliwe - a jeśli chodzi o filmy i seriale, których jeszcze nie wyemitowano po polsku, nawet nielegalne - w sensie tego artykułu: http://technologia.dziennik.pl/internet/artykuly/419132,czy-ogladanie-najnowszych-filmow-w-sieci-lamie-prawo-opinia.html

 

Dnia 5.05.2018 o 11:04, Wilczkowa napisał:

Dobrze, że zwracasz na to uwagę, ale zupełnie niepotrzebnie. Artem jest dobrze znanym w fandomie ludkiem, który sam ze swoją ekipą tworzy polskie napisy do odcinków i udostępniając je tutaj czy gdziekolwiek indziej po prostu z dobrego serduszka ułatwia zaznajomienie się z kucykami broniaczom, którzy nie potrafią tak dobrze rozumieć języka angielskiego. Dlatego myślę, że regulamin raczej złamany nie został. Artem ani nie złamał tym obowiązującego w Polsce prawa ani nie naruszył regulaminu forume. :lyra:

To czy robi to z dobroci serca czy też nie, nie ma w kwestii prawa najmniejszego znaczenia. Tłumaczenie nawet ze słuchu jest w tym wypadku opracowaniem - co prawda fragmentów, ale jednak - cudzego utworu. To trochę tak, jakby legalnym było tłumaczenie książki, której tekstu nie widzicie bezpośrednio, tylko jest wam czytana - powiedzmy po angielsku - na głos. Ktoś może twierdzić, że jeśli nie opracowuje się bezpośrednio tekstów,, to jest to legalne, ale jest na odwrót.

 

Wystarczyłoby, gdybyś weszła w link który podałem, a jeśli nie... 

Spoiler

Art. 2.
[Opracowanie utworu. Autorskie prawa do zezwalania na realizację prawa zależnego do utworu.]

1. Opracowanie cudzego utworu, w szczególności tłumaczenie, przeróbka, adaptacja, jest przedmiotem prawa autorskiego bez uszczerbku dla prawa do utworu pierwotnego.

2. Rozporządzanie i korzystanie z opracowania zależy od zezwolenia twórcy utworu pierwotnego (prawo zależne), chyba że autorskie prawa majątkowe do utworu pierwotnego wygasły. W przypadku baz danych spełniających cechy utworu zezwolenie twórcy jest konieczne także na sporządzenie opracowania.

3. Twórca utworu pierwotnego może cofnąć zezwolenie, jeżeli w ciągu pięciu lat od jego udzielenia opracowanie nie zostało rozpowszechnione. Wypłacone twórcy wynagrodzenie nie podlega zwrotowi.

4. Za opracowanie nie uważa się utworu, który powstał w wyniku inspiracji cudzym utworem.

Można logicznie założyć, że prawa Hasbro w kwestii jeszcze nie wygasły i długo to się jeszcze nie stanie. Tłumacze, choćby robili to z najszlachetniejszych pobudek, nie mają do tego praw. I nie zrozumcie mnie źle. Gdyż sam uważam, że prawa autorskie nie przystają obecnie do rzeczywistości, ale dopóki ten zapis - z polskiego prawa pragnę dodać - się nie zmieni, to będzie to jednak złamaniem prawa. Napisy można robić na własny użytek, można także przetłumaczyć sobie - jak i rodzinie, osobom z którymi się utrzymuje stały związek towarzyski. Przyjaciele się nie liczą i zwyczajni znajomi np. tacy z osiedla, też. Bądź ma się z tymi osobami bliskie pokrewieństwo - całą książkę, czy film i zgoda twórcy nie jest wymagana. Ale od tak sobie w sieć tego nie można dawać niestety. A gier dozwolony użytek - o ile wiem - w ogóle nie dotyczy.

 

Dlatego prosił bym administrację o przemyślenie tego, bo to, że ktoś się jeszcze nie rzucał o to nie znaczy, że może nie być kłopotów w przyszłości. No i w obecnym stanie może to dawać pewnym osobom argumenty, a opinia o administracji może wpływać na opinie o całym forum. Także i jego userach.

Edytowano przez Trikster
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak długo jak odcinek umieszczony jest w serwisie, z którego nie można (oficjalnie) go pobrać, tak długo link do niego prowadzący może być na forum zamieszczony. 

MLPPolska nie posiada na swoich serwerach żadnego odcinka, ani napisów. Udostępniamy jedynie linki ogólnodostępne, które każdy może znaleźć w sieci (np na SparkleSubs, DailyMotion, czy YouTube).

Jeżeli zgłoszą się do nas oficjale, wówczas (na ich prośbę) linki do serwisów, na których są podlinkowane odcinki i/lub napisy zostaną zdjęte.

 

Link do Mega faktycznie naruszał nasze zasady, dlatego wszystkie wzmianki zostały skasowane. Mogło być to zrobione inaczej, moderator zjebał za co przepraszam.

 

Tymczasem proszę o zaprzestanie siania fermentu i robienia offtopu w temacie. Jeżeli jesteś osobą prawnie związaną z Hasbro proszę o przesłanie oficjalnej noty na mail [email protected].

Dalsza dyskusja nie związana bezpośrednio z odcinkiem zostanie uznana jako spam i potraktowana zgodnie z regulaminem. 

  • +1 3
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...