Skocz do zawartości

Archiwum Radia Yay


Wonsz

Recommended Posts

TtO1cNm.png

 

Kilka lat temu było w fandomie Radio Yay, które poza typowo radiową działalnością, tj. prowadzeniem audycji i puszczaniem muzyki fandomowej 24/7 prowadziło kanał na YouTube na którym były publikowane nagrania wideo z ponymeetów i wywiadów z aktorami głosowymi z czasów nim zaczęło się zajmować tym FGE. Jeszcze niedawno wszystkie materiały były dostępne w sieci, jednak kanał został skasowany kilka tygodni temu i wszystkie filmiki przepadły. Jako, że byłem w redakcji Radia, odezwałem się do znajomego z redakcji, który przekazał mi archiwum wideo i teraz zarządcą bazy filmów Radia jest FGE, gdzie podjęliśmy decyzję aby przywrócić filmy, które znajdą nowy dom na naszym kanale na YT. W planach jest reupload tylko najważniejszych filmów z bazy, czyli głównie wywiadów z aktorami głosowymi, ponieważ wiem, że jest całkiem sporo osób, które interesują się takimi rozmowami z osobami podkładającymi głosy pod postacie w naszym ukochanym serialu, a także innych produkcjach. Oprócz tego pojawi się też jeszcze relacja z jednego ponymeeta w Krakowie oraz koncert, który odbył się na My Little Konwencie 2014 w Bytomiu.

 

Pierwszy film jest już dostępny na kanale FGE na YT. Pozostałe pojawią się za jakiś czas, ponieważ wymagają renderingu od nowa lub są na tyle duże, że przy moim transferze i szybkości łącza nie będę mógł sobie pozwolić na wrzucenie ich w jednym miesiącu. Także jeżeli kogokolwiek to obchodzi to niech subskrybuje kanał For Glorious Equestria albo ten wątek, gdzie będę umieszczać aktualizacje z nowymi filmami.

 

 

Edytowano przez Wonsz
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...