Polineks

Muzyka naszą codziennością

Recommended Posts

beginning_your_music_career__by_dreatos-

Dźwięki zmuszające nas do tańca, melodia kołacząca w naszych głowach, rytmy które mimowolnie wybijamy niezależnie od nas.

Temat poświęcony na zamieszczanie przez was tego co w obecnej chwili, jak i w dawnych czasach, wpływało na was tak, że nie umieliście się opanować słysząc to czy to w radiu czy też u kumpla na imprezie.

Skoro już o tym mowa, to dam jako pierwszy pewien kawałek.

Spoiler

"Africa" to utwór który od zawsze mnie pociągał swoją melodią i tą charakterystyczną przerwą między refrenem, a następną zwrotką. Był taki czas, ze nałogowo go odtwarzałem i obecnie nadal chętnie do niego wracam. Stał się dla mnie utworem wyjątkowym, kultowym. Idealnym by nad czymś pokontemplować. 

To ja coś napiszę ciekawego... ale zanim cokolwiek o czymś co ja lubię, napiszę jeszcze o "Africa"... To jest jeden z tych kilku utworów, które mają w mojej bibliotece muzycznej status kultowy: zawsze się je przyjemnie słucha.

Z tego typu utworów to mam jeszcze:

a-ha - Take On Me

Spoiler

Po prostu klasyk... nie mam co więcej do dodania :fluttershy4:

Ale żeby tak nie przynudzać starociami, to mam jeden ciekawy utworek z naszego fandomu, a dokładniej z płyty A State Of Sugar - Lolipop:

Lily Stilson - Our Memories

Spoiler

Jest to 9 minutowy utwór z gatunku "mam 10 minut do poczekania to sobie puszczę" (a potem człowiek odtwarza to sobie co przejażdżkę rowerem...). Może ktoś doceni to dzieło i da mu plusa na YouTube? :v 

Kopycio:lyra2: Lubicie twórczosć fandomową w klimatach FoE to macie tu znakomity kawałek od Osoch  - Heal the Saul

Ten instrumental jest cudowny i wykonanie tej piosenki :djpon3:

Spoiler

Edytowano przez Szonszczyk
Proszę linki do yt wrzucać w spoilery...

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.