Skocz do zawartości

Recommended Posts

40 minut temu, Jakubas18 napisał:

Emm...jakich wniosków?

Decaded sugeruje, że Twój OCek jest kiepski, a wręcz jest typowym rakowym OCkiem.

 

A tak prosto z mostu, ale nieco przyjaźniej:

1. Na tym obrazku nic nie widać. Fajnie, że rysujesz, ale może nie rób zdjęć kalkulatorem, zadbaj o ostrość i żeby to jakoś wyglądało. No i może lepiej póki co zleć komuś rysowanie tego OCka, bo to wygląda jak zmutowany kaktus.

2. Opis OCka rozwiń i napisz na forum. Tak będzie wygodniej, estetyczniej i lepiej.

3. Z imienia i historii, to kolejny sztampowy zły OCek, który czuje się pokrzywdzony, nie lubi księżniczek i w ogóle. Ja akurat nie jestem przeciwna czarnym OCkom, OCkom alikornom, ani nawet mhrocznym imionom (o ile nie brzmią jak sir Adolf Hoofler Deathmaster), ale niech to ma ręce i nogi oraz odrobinę oryginalności. No, dopracuj ten opis, rozwiń to jakoś. A "Dark Reaper" dla większości użytkowników forum brzmi śmiesznie. Bo w sumie brzmi. I jeśli tworzy się tego typu rzeczy, to dobrze wiedzieć o kontrowersjach oraz o tym, że pewne motywy budzą śmieszność, więc należy używać ich świadomie.

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Cahan napisał:

1. Na tym obrazku nic nie widać. Fajnie, że rysujesz, ale może nie rób zdjęć kalkulatorem, zadbaj o ostrość i żeby to jakoś wyglądało. No i może lepiej póki co zleć komuś rysowanie tego OCka, bo to wygląda jak zmutowany kaktus.

Komu mam zlecić rysowanie mojego OC'a np.:twilight3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jakubas18 napisał:

Komu mam zlecić rysowanie mojego OC'a np.

Idź do tematu z requestami i znajdź chętnego. Czy to ktoś się ogłasza, czy ładnie poprosisz. Możesz też zakupić comissiona, tu artystów jest więcej i są zazwyczaj lepsi od darmowych. No, ale to kosztuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Cahan napisał:

Idź do tematu z requestami i znajdź chętnego. Czy to ktoś się ogłasza, czy ładnie poprosisz. Możesz też zakupić comissiona, tu artystów jest więcej i są zazwyczaj lepsi od darmowych. No, ale to kosztuje.

A tak dokładniej to gdzie taki temat znajdę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego:

Spoiler

 

 

A dlaczego "nein"? 

1. Jak już napisali inni - taki OCek, to zły OCek. Tworząc OCka zastanów się czy choć trochę pasowałby do serialu. Ten niestety nie pasuje (nawet jako antagonista). Tak się bowiem składa, że nawet największa serialowa łajza ma w miarę normalne imię (te brzmi jak postać z jakiegoś MMO). Mało tego, imiona oddają w pewnym sensie charakter/historię danego bohatera (Nightmare Moon, Discord)

 

2. Historia. Dobra, rozumiem, że nie masz ani skanera, ani dobrego aparatu, ale na miłość boską... żeby robić zdjęcie kartki z tekstem? No bez jaj. Tak ciężko to przepisać? :burned: 

 

3. Niewyraźny rysunek. Oprzyj o coś aparat/telefon żeby nie drgał. :) 

Edytowano przez Triste Cordis
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jakubas18 napisał:

Co miałeś na myśli przez "troll"?

Nie chcę być niemiły, ale jakość zarówno rysunku (nie mówię że sam umiem rysować ale dlatego własnie nawet nie próbuje robić takich tematów) jak i fotografi(?) jest dosyć słaba i wygląda to trochę jak troll gdyż nikt kto nie chciałby trollować nie chciałby przyjmowac na klatę 100% gwarantowanego hejtu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę powtarzać po poprzednikach, większość ma sporo racji, więc nie olewaj tych porad, ale spróbuję Cię nakierować.

Czytając opis nie widzę właściwie nic. Tylko randomowe zdania, bez żadnego ładu i składu. Najpierw przemyśl dokładnie historię i odpowiedz sobie - nie tutaj nam, ale sobie - a potem napisz lepszą historię (ale nie na kartce :v )

1. Jak wyglądały rzekome złe moce i w jaki konkretny sposób został przez nie zwabiony?

2. Jakim cudem Twój kucyk dostał się do samego Króla Sombry i co spowodowało, że Król nie roz...ćwiartkował go, tylko przyjął królewskiego strażnika Celestii pod swoje progi?

3. Jak wyglądały szkolenia, co teraz Twój kucyk potrafi, że aż sam Sombra mianował go dowódcą armii? Ile czasu minęło?

4. Skąd wzięła się jego nazwa "Dark Reaper"? Czy oznacza to, że zbierał dla Króla Sombry w mroku pszenicę?

5. W sumie jego pierwotne imię, Brightwings też by się przydało wyjaśnić, dlaczego akurat takie mu pasuje.

6. Wyjaśnienie Cutie Marka. Zmienił mu się? Czy już jako strażnik księżniczki Celestii miał tą czaszkę i nikt nie zwrócił na nią uwagi?

  • +1 3
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, PervKapitan napisał:

4. Skąd wzięła się jego nazwa "Dark Reaper"? Czy oznacza to, że zbierał dla Króla Sombry w mroku pszenicę?

5. W sumie jego pierwotne imię, Brightwings też by się przydało wyjaśnić, dlaczego akurat takie mu pasuje.

6. Wyjaśnienie Cutie Marka. Zmienił mu się? Czy już jako strażnik księżniczki Celestii miał tą czaszkę i nikt nie zwrócił na nią uwagi?

4. Kocham to wyjaśnienie <3

5. Może miał jasne skrzydła. Albo rodzice nazwali go po ulubionym bohaterze z jednej z pegazich telenoweli.

6. Miał chłopak zamiłowanie do equologii albo do horrorów :P

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

To raczej nowe zdjęcie, a nie obrazek, bo jest to ten sam rysunek co w pierwszym poście, jedynie bez efektu trzęsących się łap.

Dalej kucyk jest mało widoczny, kucyk zajmuje nawet nie 1/10 kartki. A jeśli chodzi o już sam rysunek to przede wszystkim warto  by było zapoznać się z kończynami u kucyków, jak się zginają, jak powinny wyglądać, bo tutaj są kłodami. 

Edytowano przez PervKapitan
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem, że ciebie przebiję. Skoro ty wrzuciłeś zdjęcie odręcznie napisanego "posta", to ja poszedłem o krok dalej. Oto zdjęcie zdjęcia wrzuconego na imgura, na którym jest odręcznie napisany post :drurrp: 

 

Spoiler

"Spacja" w wyrazie mi się wkradła...

VHFUXZS.jpg?1

 

  • Mistrzostwo 1
  • Haha 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...