Skocz do zawartości

HAZBIN HOTEL


BiP

Recommended Posts

 

Spoiler

 

yd9S4ZD.gif

 

 

 

 

 

Witam, po dość długiej przerwie mogę nareszcie przedstawić absolutną nowość "HAZBIN HOTEL".

Niestety nie mogę nic powiedzieć o tym serialu, bo w Polsce on jeszcze emitowany nie jest, a nawet w internecie nie znalazłem żadnego info po polsku dotyczącego tego serialu.

Mam tylko nadzieję, że szybko to się zmieni i dlatego otwieram ten temat, aby móc podzielić się ewentualnymi nowinkami.

Liczę, że serial ten, nie będzie kalką "Hotelu Transylwania" (filmu, jak i serialu), ale kreska i wygląd postaci jest całkiem obiecujący.

Jeżeli ktoś wie coś więcej na ten temat, to zapraszam do wypowiadania się.

 

A tutaj oficjalny trailer serialu.

Spoiler

 

 

 

 

Edytowano przez BiP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, BiP napisał:

Niestety nie mogę nic powiedzieć o tym serialu, bo w Polsce on jeszcze emitowany nie jest, a nawet w internecie nie znalazłem żadnego info po polsku dotyczącego tego serialu.

I raczej nie będzie emitowany w Polsce ani w telewizji. To animacja robiona przez laskę, która lubi robić tego typu animacje. Jeśli to w ogóle powstanie, to stawiam raczej na krótkie i pojedyncze odcinki. Zresztą, spójrz z jaką prędkością Vivie wypuszcza kolejne animacje - speedrawy się nie liczą. Szczerze, nie wróżę temu sukcesu, bo to zbytnio przypomina mi różne zbyt ambitne projekty naszych fandomowych animatorów.

  • +1 1
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Właśnie pojawiła się premiera tego cudownego serialu i powiem wam, że się zakochałam <3 Coś cudownego! 
 

Spoiler

 

 

Postacie są bardzo wyraziste, piosenki wpadają w ucho, a sam pomysł po prostu wymiata. Tak, wiem, to nie jest zbyt specjalistyczny język, ale hej! Po prostu jestem zachwycona~ 
Tylko uwaga! Bo jest tam duuuużo bardzo ostrego języka, ale co się dziwić? Akcja dzieje się w piekle. 

Edytowano przez Natuszka
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...