Skocz do zawartości

Kacpi i jego rysunki


Recommended Posts

Cześć wszystkim.

Chyba od zawsze miałem potrzebę, by robić coś związanego z szeroko pojętą sztuką. Oczywiście amatorsko, bo na profesjonalizm brak mi czasu i talentu. Od niedawna próbuję swoich sił w rysowaniu i to właśnie moje najnowsze rysunki chciałem teraz zaprezentować. Większość przedstawia OCki o które prosił mnie jeden z moich znajomych.

 

 

 


1707770__safe_artist-colon-kacpi_oc_oc-c

1713844__safe_artist-colon-kacpi_oc_oc-c

22-1.png


26.png

 

A tutaj coś co nie jest kucykiem

niekuc.png
 

 

 

Mam nadzieję, że wam się spodobają :)

Edytowano przez Kacpi
  • +1 1
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Victoria Luna napisał:

Jak na początek(?) idzie ci świetnie :pinkie:

Zgaduje, że robisz rysunki za pomocą myszki i odręcznie, prawda? (bez użycia prostych, krzywych ect.)

 

Dziękuję :)

Rysuję mniej więcej półtora miesiąca, od momentu, gdy kupiłem sobie swój pierwszy tablet graficzny, no i wszystko tworzę raczej odręcznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Victoria Luna napisał:

 A jakie programy masz do dyspozycji? 

 

Rysuję w clip studio paint (albo samo clip studio, nie jestem pewien co do nazwy), który dostałem jako bonus do tabletu. Mam też do dyspozycji photoshop'a, który służy mi bardziej do robienia obrazków takich jak ten



sauroun.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2018 o 06:18, swinkipinki napisał:

Fajne rysunki;)  zawsze podziwiałam ludzi rysujących na tablecie/ komputerze. Mi brak do tego cierpliwości,  wolę to robić tradycyjnie ołówkiem na papierze ;)

 

Dziękuję :)

Kiedyś próbowałem rysować przy pomocy kartki i ołówka, ale było to dla mnie wygodne i dużo lepiej rysuje mi się na tablecie.

 

Przy okazji znalazłem chwilę wolnego czasu, aby narysować kolejne dwa obrazki. Próbowałem stworzyć jakieś tła, jednak nie miałem pomysłu na to jak miałyby wyglądać, w dodatku tworzenie czegoś co nie jest kucem jest u mnie problematyczne, więc postanowiłem nic nie rysować w tle.



1734343__safe_artist-colon-kacpi_double+

 

1734967__safe_artist-colon-kacpi_oc_oc-c

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym poznać model twojego tabletu graficznego? Byłbym wdzięczny :fluttershy4:

A co do rysunków, to bardzo podoba mi się to, że nie używasz tak zwanych "szkieletów" w rysowaniu, dzięki temu twoje prace są ciekawsze.

 

 

Edytowano przez Dzidek Chan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu minęło trochę czasu, a ja mam kolejne dwa rysunki do pokazania

 



1736233__safe_artist-colon-kacpi_oc_oc-c

 

1736373__safe_artist-colon-kacpi_oc_oc-c

 

Obecnie cierpię niestety na brak pomysłów, więc jeżeli ktoś ma pomysł jakiego kucyka narysować następnym razem i w jakiej pozycji, to jestem otwarty na wszelkie propozycje. Łatwiej mi będzie coś narysować, kiedy wiem co rysować.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Dnia 4.08.2018 o 00:14, Starlight Sparkle napisał:

Bardzo fajne rysunki... urocze i zabawne. :squee:

 

Bardzo dziękuję :)

 

Ostatnio mam znowu mam więcej czasu, więc wykorzystuję to na kolejny rysunki, a oto najnowszy.



40.png

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.08.2018 o 00:19, Starlight Sparkle napisał:

 

Ten rysunek według mnie najlepiej wypadł... oczy fajnie zrobiłeś z tymi gwiazdkami i księżycem. Więcej czasu poświęcone temu było czy tak o się udało? Pozostałe rysunki kojarzą mi się z komiksami internetowymi. :squee:

 

Osobiście za tym rysunkiem nie przepadam. Double Diamond wygląda dziwnie, leży nie naturalnie, jakby był zawieszony w przestrzeni, ale z samego wyglądu i oczek jestem zachwycony, bo bardzo przypomina mi styl serialowy. Jeśli chodzi o czas, to nie poświęciłem mu więcej czasu niż reszcie. Mogę zaryzykować stwierdzenie, że był to mój szczyt formy, do którego teraz wrócić nie umiem ;)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

@Starlight Sparkle kask to było coś z czym miałem największy problem. Przymierzałem się do tego rysunku kilka razy zastanawiając się jak go narysować i czy w ogóle, ale z ratunkiem przyszedł serial i Lightning Dust w kasku, a stąd już prosta droga, do wykorzystania wzorca na swoje potrzeby ;)

Edytowano przez Kacpi
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

No i znowu minęło trochę czas (ostatni post z rysunkiem pojawił się w sierpniu). Przez ten czas straciłem motywację, ale niedawno powróciła i oto dwa najnowsze twory

 



Oto Sweet Stick. OCek, który narodził się na ponymeetcie w Krakowie podczas jednego z konkursów plastycznych.

1925722__safe_artist-colon-kacpi_oc_oc+o

 



1925724__safe_artist-colon-kacpi_spitfir

 

Na dziś to tyle. Patrząc na moje tępo pracy następnym rysunkiem pochwalić się będę mógł za miesiąc, ewentualnie za pół roku :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...