Skocz do zawartości

Prace Junaka


Recommended Posts

Witajcie serdecznie, kucyki Equestrii i stworzenia z innych krajów!

Jestem Victoria Luna, i choć jestem tu od dłuższego czasu, rzadko tu zaglądam... Śmiało możecie do mnie mówić Luna czy nawet Junak (ten kto był na KPM 12.6, ten wie o co chodzi). Więc część przedstawienia się mamy za sobą. Teraz czas zaprezentować moje arcioszki:evilshy:

 

Teraz nieco rzadziej się chwytam pędzla czy pióra do tabletu (arcioszki na papierze przedstawie w drugim dziale) z powodu osobistych, szkolnych i nie tylko, więc mam niewiele staff'u do zaprezentowania... Na tą chwilę na swoim koncie mam:

Spoiler

lunar_black_by_victoria_luna-dc2dafh.pnglion_mane_portraits_by_victoria_luna-dca

the_death_of_sun_god_by_victoria_luna-dc

Arty są ustawione w kolejności od najstarszego do najnowszego; nie są to wszystkie rysunki które zrobiłam niedawno. Zapraszam na mój DeviantArt- https://victoria-luna.deviantart.com

Edytowano przez Victoria Luna
  • +1 4
  • Lubię to! 2
  • Mistrzostwo 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Bertram Quist napisał:

No no, powiem że masz talent :) Naprawdę ładne prace, z chęcią oglądnę twojego deviantarta :giggle:

Dziękuję bardzo :lunahug2:

Aktualnie mam w planach trzy rysunki, dwa arty (możliwe, że jeden będzie jako YCH) a trzeci idzie do fanfiku o ile skończę pisać pierwszy rozdział xd

 

10 godzin temu, Forest Wind napisał:

Zazdroszczę talentu. 

Dziękuję, choć może się okazać, że masz większy ode mnie xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, 1stChoice napisał:

Dawno Cię tu nie było. ^^

 

Muszę przyznać, że jesteś coraz lepsza. Wróciłaś w dużo lepszej formie i arty naprawdę robią wrażenie. ^^

Tja, zniknęłam na jakiś czas ale teraz wracam, mam nadzieję, na dłużej ^3^

Znalazłam kogoś kto mnie bije gazetą jak coś marysuje źle :rarirage:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Aktualnie nie mam za dużo, jednak nadal pracuję nad nowymi artami i mam już gotowych kilka szkiców. Chce jednak teraz skupić się na commission'ach które otrzymałam ^^

Spoiler

bez_nazwy_by_victoria_luna-dcf02yw.png

To będzie adopcja przeznaczona do sprzedaży na aukcji (gdzie? dowiecie się potem :>)

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grzegorz_Nikodem napisał:

@Victoria Luna

 

Ile czasu Ci schodzi na stworzenie artu jednego, kolorowego kucyka? :cool:

 

Kiedy możemy się spodziewać kucyków - bobasków? :squee:

 

Pozdrawiam i jedź z tym koksem! :rdhug:

 

Zależy od wielu czynników- nauka/pomoc w domu, chęć, wena, artblock... Czas jest bezpośrednio zwiazany z tymi czynnikami, ponieważ to od nich zależy jak długo tworzę dany art- po kilku godzinach mogę skończyć pracę i wysłać ją na DeviantArt czy MLPPolska lub męczyć się dwa, trzy miesiące... 

Naprawdę, równie bywa i nie jestem w stanie tego dokladnie przewidzieć xd

Co do bobasków- widzę że pomysl bardzo się spodobał co mnie bardzo cieszy :giggle:

Na chwilę obecną mam 4-6 projektów w toku plus trzy commissions... Teraz będę mierzyła się ze starym kucem a takich do tej pory nie robiłam, co jest dla mnie nie lada wyzwaniem xdd

Ktorko mówiąc- możliwe ze dopiero w połowie wakacji pojawią się jakieś maluchy :3

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Victoria Luna napisał:

 

Zależy od wielu czynników- nauka/pomoc w domu, chęć, wena, artblock... Czas jest bezpośrednio zwiazany z tymi czynnikami, ponieważ to od nich zależy jak długo tworzę dany art- po kilku godzinach mogę skończyć pracę i wysłać ją na DeviantArt czy MLPPolska lub męczyć się dwa, trzy miesiące... 

Naprawdę, równie bywa i nie jestem w stanie tego dokladnie przewidzieć xd

Co do bobasków- widzę że pomysl bardzo się spodobał co mnie bardzo cieszy :giggle:

Na chwilę obecną mam 4-6 projektów w toku plus trzy commissions... Teraz będę mierzyła się ze starym kucem a takich do tej pory nie robiłam, co jest dla mnie nie lada wyzwaniem xdd

Ktorko mówiąc- możliwe ze dopiero w połowie wakacji pojawią się jakieś maluchy :3

 

Czekam (i nie tylko ja) z niecierpliwością :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać zmiany i szukanie stylu, to zawsze na plus. Fajne jest też to, że nie cieniujesz czarnym, bo to zazwyczaj kiepsko wygląda. Natomiast byłoby dobrze trochę stonować kolory w pracach, bo tak jak na arcie z hipogryfem to nie przeszkadza (bo jest prosty i najbardziej komiksowy), to w pozostałych już trochę tak. Niemniej życzę powodzenia w tworzeniu i widocznych postępów. Tak trzymać! 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Arcybiskup z Canterbury napisał:

Fajne jest też to, że nie cieniujesz czarnym, bo to zazwyczaj kiepsko wygląda. Natomiast byłoby dobrze trochę stonować kolory w pracach, bo tak jak na arcie z hipogryfem to nie przeszkadza (bo jest prosty i najbardziej komiksowy), to w pozostałych już trochę tak.

Doskonale o tym wiem, ponieważ kiedyś właśnie cieniowałam czarnym... :twiblush:

Wygląda to naprawdę kiepsko xd

A co do kolorów, cóż, jestem osobą która preferuje żywe kolory, ewentualnie pastelowe, przez co często dodaję intensywności zamiast ją zmniejszyć...

Cytat

Niemniej życzę powodzenia w tworzeniu i widocznych postępów. Tak trzymać! 

Dziękuję bardzo :cadancehug2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...