Skocz do zawartości

Moje dzieła i dziełka


Recommended Posts

Czytając ten dział, postanowiłam także się podzielić swoimi pracami. To pora na promocję!

Lubię rysować naprawdę różnorodnie, jednak kilka lat temu moim priorytetem stało się anthro, a konkretnie anthro-pony. Marzyłam, by kiedyś powstało swego rodzaju anime w takiej grafice, ale się tego nie doczekałam :fluttersad:

Ale za to sama zaczęłam tworzyć anthroski, no i efekty tej pracy możecie ujrzeć poniżej ;) 

Spoiler

To pochodzi z serii Sudden Style Change i jak sami widzicie polega na zmienianiu ubioru i fryzury między dwoma postaciami

sudden_style_change__dr_whooves_x_derpy_

 

 

Tu natomiast mamy Maud Pie i Mudbriara

 

mlp____the_maud_couple_by_traupa-dc8zvpp

 

 

Tutaj Skystar z MLP Movie

 

mlp____princess_skystar__by_traupa-dccbl

 

 

A tu ciut starszy art [przedtabletowy] przedstawiający finał sezonu 6

 

final_adventure_by_traupa-db6dg4t.jpg

 

 

Mam nadzieję, że prace te nie są złe :) Jeśli wam się spodobało, zapraszam na mojego DA: https://traupa.deviantart.com

Wykonuję także zlecenia

 

 

EDIT: Bardzo dziękuję za wszystkie pozytywne komentarze :D To niezwykle motywuje do działania

Edytowano przez Traupa
  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię stylu anime... znaczy, jest kilka kresek, które mi się podobają, ale bardzo mało.
Nie pasuje mi również on do MLP, ale co kto lubi. Niemniej jednak masz talent i bardzo fajnie rysujesz, a z tych rysunków co tutaj podesłałaś to najbardziej mi przypadły do gustu 3.
1 - Maud Pie
2 - Discord
3 - Podmieniec
Kolejność przypadkowa, ale mam dylemat czy na pierwszym miejscu ma być Maud, czy Podmieniec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...