Skocz do zawartości

Z kamerą wśród Bronies


Recommended Posts

Według mnie to bardzo dobry pomysł i świetnie wykonany film. Istnieje zapotrzebowanie, aby propagować wizerunek Bronies jako normalnych ludzi z wielkim sercem i pasją, którzy potrafią z wrażliwością tworzyć śliczne prace. Zdarzało się bowiem, że wielu wyśmiewało dorosłych fanów kucyków jako zniewieściałych, nieprzystosowanych do życia etc., a to nieprawda!

 

Życzę powodzenia w kręceniu tego typu filmów, oby tak dalej!

 

:bronies:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że nie mam świetnego sprzętu audio, a słuchawki mi się rozwaliły, niemniej na głośnikach brzmiało dobrze, ale cieszę się, że zwracacie na to uwagę. Następnym razem dam komuś od odsłuchu przed publikacją :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

btTxoU9.jpg

Ufff, trochę to trwało, ale nowy odcinek jest gotowy. Przepraszam, za tak długą przerwę ale problemy z programem, wyjazdy wakacyjne i praca skutecznie mnie powstrzymywały od pracy nad tym materiałem. To, co widać wyżej to logo, które powstało w międzyczasie, a jego autorką jest Eljonek. Przechodząc do samego odcinka, jego bohaterem jest Spidi który jest znanym aktywistą fandomowym. W tym filmie starałem się wyeliminować największą bolączkę poprzedniej części, czyli zbyt głośną muzykę w tle. Wydaje mi się, że tym razem jest już dobrze pod tym względem, ale ponownie proszę o wytykanie błędów, by uniknąć ich w przyszłości. To w sumie tyle, zapraszam do zapoznania się z moim najnowszym dziełem :D

 

 

  • +1 3
  • Lubię to! 1
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...