Skocz do zawartości

Minecraft'owi Youtuberzy


Jakubas18

Recommended Posts

Ostatnio skończyłem oglądać kanciastą dolinę na kanale CTSG'a czyli MinecraftPL, i zauważyłem kilku gości minecrafta jakich jeszcze nie znałem(nie licząc już CTSG'a i JayJay'a).:cheese: Pierwszy z nich w kanciastej dolinie to był PitchBlackPL, drugą osobą po nim podkoniec była Madzik89 czyli Madzia, a potem było ich więcej.:rd10:A tak wygląda następująco jak poznałem wszystkich po kolei:

1. JayJay Joker

2. CTSG (MinecraftPL)

3. PitchBlackPL

4. Madzik89 

5. Restin

6. Samoloth

7. MaciekTMPL

8. Dzunior

9. GnomekPL

10. Myszu

11. decad84

12. Slicli

13. Wasserfall

14. Etren

15. Buraczek

16. Horix

17. Aiko87

A teraz zapraszam do dyskutowania w tym temacie!:aj5:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym tu dyskutować? Większość z nas trafiła tutaj dzięki JJayowi i jego sławnego live, podczas którego oglądał kucyki. Kanciastą Dolinę u CTSG oglądałam tylko na początku. Przestałam w momencie kiedy Madzia wypuściła II sezon Minecrafta na Obcasach i od tej pory jedynie z nią jestem na bieżąco. Burak, stary dobry Burak, tego głosu się nie zapomina. Samoloth gdzieś tam sobie przemknął przez filmiki z Madzią, aczkolwiek nie śledziłam jego twórczości, był jedynie epizodem. Tak samo reszta, chociaż do twórczości Aiko87 i samego CTSG mam ogromny sentyment.

  • +1 1
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem nigdy minecrafta na YouTube (przynajmniej nie regularnie), pamiętam jednak, że gdy byłem w 2/3 podstawowej to CTSG był traktowany u mnie w klasie jak bóstwo. Każdy jego nowy film był analizowany przez moich kolegów z dokładnością analizy finału ligi mistrzów. Zachęcali mnie do oglądania jego kanału, niestety lub stety moje poświęcenie czemuś uwagi jest na poziomie 5-cio latka (co wykluczało oglądanie 40-sto minutowych odcinków). Zapadło mi w pamięć również to, że zachwycali się kwadratową codziennością (czy jakoś tak), ale nie wiem czy jej autorem był CTSG.

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2018 o 12:40, Wilczkowa napisał:

Większość z nas trafiła tutaj dzięki JJayowi i jego sławnego live, podczas którego oglądał kucyki.

 

No nie. Może i byliśmy swego czasu społecznością na tyle skrzywioną, żeby oglądać bajeczkę dla dziewczynek, ale to nie znaczy, że oglądaliśmy też minecraftowych letsplejerów. Trochę szacunku.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...